Profile cover photo
Profile photo
Трговски центар
48 followers -
Вашето современо задоволство
Вашето современо задоволство

48 followers
About
Posts

Post has attachment
Завртете ја #книгата и почнете! Верувајте, многу брзо пак ќе стигнете до овие редови. И потоа, ќе почнете од почеток...
Книгата која се распродаде во над 5.000 примероци, добива свое продолжение!
Add a comment...

Post has attachment
До 40% Попуст кој трае до 15 март.
Повеќе на http://bit.ly/1euwPbU
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Доколку сакате да си направите #тост , #палачинки или подпечете #лепче а немате тостер ви препорачуваме:
http://www.tc.mk/shopping/vivax-home-toster-ts-7501/p/45570
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Доколку саката да пиете смути и пиете свежо смелено ‪#‎кафе‬ ви го предлагаме мултифинкционалниот ‪#‎блендер‬ на Gorenje:
http://www.tc.mk/shopping/blender-gorenje-b600bg/p/54748
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Доколку сакате да правите и јадете домашни ‪#‎тестенини‬ 
ви препорачуваме:
Add a comment...

Post has attachment
Зачувајте ја топлината и оваa зимa со #инвертер клима.
http://bit.ly/1QrgAnp
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Maшки #шал идеален за елегантна комбинација.
Add a comment...

Post has attachment
Започнаа врнежливите есенски денови за кои е потребен #чадор
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Како врвен светски експерт за бизнис, Брајан Трејси знае дека секој може да стане покреативен со употреба на неговите сознанија и искуства.
http://bit.ly/1VXr93J
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded