Profile

Cover photo
İlaçlama Portalı
176 followers|58,570 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

İlaçlama Portalı

Shared publicly  - 
 
 
Erkekler kadınların ilk aşkı,kadınlarsa erkeklerin son aşkı olmak isterler.
Oscar Wilde
 ·  Translate
3
1
Add a comment...

İlaçlama Portalı

Shared publicly  - 
 
 
Yüreklerin yorgunluğu gözlerden okunur bazen... !
 ·  Translate
5
hino mh's profile photo
hino mh
 
الوو
Add a comment...
Story
Tagline
Merhaba, sayfamıza hoş geldiniz!
Introduction
İlaçlama portalı, haşere kontrol sistemleri, modern ilaçlama teknikleri ve böcek türleri hakkında güncel konuların paylaşıldığı bir ortam olmakla beraber, böcek ilaçlama şirketleri iletişim bilgilerine kolayca ulaşılabilinmesi ve tedarikçi firmaları ilaçlama pompaları, böcek ilaçları gibi ürünlerini tanıtabilmelerini sağlayan bir web sitesidir.

Bina ilaçlama
Binada etrafta gezinen haşere ve farelermi yaşıyor! Dert etmeyin, portalda tanıtımı yapılan
bina ilaçlama hizmeti sunan böcek ilaçlama şirketleri size en profesyonel hizmeti ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile vermektedir.

Haşere ilaçlama portalımızda yaşadığınız şehirdeki en profesyonel şirketlerin iletişim bilgilerini öğrenebilir, binanızdaki böceklerden haşere ilaçlalarıyla kurtulabilirsiniz.

Ev ilaçlama
Evinizde ortalıkta dolaşan fareler, haşereler mi var? Sorun yok, portalımızdaki ev ilaçlama yapan şirketler sizlere en kaliteli hizmeti, çok hesaplı fiyatlar ile vermektedir.

Böcek ilaçlama portalı "www.ilaclamaportali.com" dilediğiniz ildeki en profesyonel böcek ilaçlama firmaları hizmet ve iletişim bilgilerine ulaşabilir, sağlık bakanlığından onaylı, kaliteli böcek ilaçlaları ile ev ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

İlaçlama şirketleri arasında seçim yaparken
Böcek ilaçlama hizmeti almak, evinizi yada ofisinizin ilaçlanması için güvenilir ilaçlama şirketleri ile çalışmak istiyorsanız firmalar arasında seçim yapmadan önce yapmanız gereken birkaç basit işlem vardır.

 • Firmanın böcek ilaçlama yapmak için gerekli yeterlilik belgeleri varmı, mutlaka sorunuz?
 • Haşere ilaçlama işlemi yapan kişilerin sertifikası varmı, ilaçlama çalışması veteriner yada ziraat mühendisleri tarafından kontrol ediliyor mu?
 • Böcek ilaçları bilindik kaliteli markalardan mı?
 • Çok ucuza haşere ilaçlaması yapan firmalara dikkat edin, etrafa ilaç diye su sıkıp giderler. Atalarımızn dediği gibi "ucuz etin yahnisi olmaz" ...
 • Firmanın sitesindeki referanslarını kontrol edin, referans verdikleri ile mutlaka irtibat kurup fikirlerini sorun.
 • Bazı firmalar çok kaliteli iş yapmasalarda ilaçlama işini tekelinde tutmak ve daha fazla para kazanmak adına birçok farklı isim altında web sitesi kurup Google'da ilk sayfaları zaptetmiş durumdalar, bu siteleri tanıyabilmeniz için tasarımları, telefon numaralarının birbirine yakınlığı ve sitelerin altındaki "böcek ilaçlama"  vs kelimelerde diğer farklı sitelerine verdiği bağlantıları kontrol etmeniz gerekir.
 • Portalımızdaki ilaçlama şirketleri editörlerimiz tarafından detaylı şekilde kontrol edilerek eklenmekte olup bu tip şirketlerin tanıtımı yapılmamaktadır.

 • Contact Information
  Contact info
  Address
  Pınar mah. Çamlıbel cad. Susam sok. Sırma çıkmazı No:3/3 Sarıyer, 34460 Istanbul, Türkiye