Profile cover photo
Profile photo
‫بیشترین‬‎
رسانه حزب الله گوگل پلاس جهت جمع آوری و بازنشر پست های محبوب پلاس
رسانه حزب الله گوگل پلاس جهت جمع آوری و بازنشر پست های محبوب پلاس
About
Posts

Post has shared content
ملت ایران نیازمند پیام امید بخش، افشاگر و سرشار از ابتهاج شهیدان است

 حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (شنبه) در دیدار خانواده های شهدای حادثه هفتم تیر و همچنین جمعی از خانواده های دارای چند شهید در استان تهران، کشور و ملت ایران را مدیون شهدا و خانواده های شهدا دانستند و با اشاره به پیام امیدبخش، افشاگر و سرشار از ابتهاج معنوی و عزم راسخ شهدا در هر دوره ای، تأکید کردند: امروز کشور نیازمند عزم راسخ و شناخت دشمن و آمادگی برای مواجهه با دشمن در عرصه جنگ نرم اعم از عرصه های فرهنگ، سیاست و زندگی اجتماعی است و کسانی که تلاش دارند چهره هیولایی دشمن خبیث را با بزک کردن رسانه ای بپوشانند، مخالف مصالح ملت هستند.

رهبر انقلاب اسلامی یکی از برکات انقلاب را باز تولید معارف اساسی اسلامی و تحقق عینی آن در جامعه دانستند و افزودند: یکی از این معارف اساسی، منظومه معارف مربوط به شهادت است که در جامعه ما محقق شد بگونه ای که شهدا با انگیزه و نشاط وارد میدان شدند و تلاش صادقانه آنان، با پاداش بزرگ الهیِ شهادت همراه شد و بدون هیچ اندوه و بیمی به ملاقات پروردگار خود رفتند و آثار معنوی این شهادتها در جامعه منعکس شد.

رهبر انقلاب اسلامی، افشا شدن چهره دستهای پشت پرده داخلی و خارجی حادثه هفتم تیر و همچنین عده ای که سکوت همراه با رضا را اختیار کرده بودند، از جمله برکات خون شهدای این حادثه دانستند و افزودند: بعد از ماجرای هفتم تیر، امام بزرگوار (ره) با بهره گیری مناسب از این حادثه، انقلاب اسلامی را که در حال منحرف شدن از مسیر اصلی خود بود، نجات و جریان اصیل انقلاب را در مقابل دیدگان ملت قرار داد.

حضرت آیت الله خامنه ای، یکی دیگر از برکات خون شهدا را تزریق روحیه ایستادگی و استحکام در جامعه و تقویت روحیه مردم دانستند و با اشاره به تشییع اخیر ۲۷۰ شهید در تهران و شور و هیجان ناشی از این تشییع افزودند: این حادثه عظیم، و تحرک، آمادگی و شوق و عشق و آرمان گرایی برخاسته از آن، نقطه مقابل دلسردی، نومیدی و رکود بود.

ایشان در ادامه با اظهار تأسف از ضعف و کم کاری در معرفی شهدا و از جمله معرفی نشدن ظرفیت بزرگ شهدای هفتم تیر به عنوان مظهر عظمت و استقامت ملت ایران، خاطرنشان کردند: جوانان در جناح فرهنگیِ مؤمن، انقلابی، مردمی و خودجوش باید با زبان تصویر و با استفاده از ابزارهای جدید، چهره نگاری هنرمندانه ای از این شخصیتهای بسیار برجسته انجام دهند.

«حادثه ۷ تیر  سال ۱۳۶۰»، «بمباران شیمیایی سردشت در ۷ تیر ۱۳۶۶»، «ترور شهید صدوقی در ۱۱ تیر سال ۱۳۶۱» و «ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران در ۱۲ تیر سال ۱۳۶۷» نمونه هایی از اقدامات تروریستی امریکا و یا عوامل آن بود که رهبر انقلاب از آنها یاد کردند و افزودند: برخی معتقدند که باید این ایام تیر ماه به عنوان «هفته حقوق بشر امریکایی» نام گذاری شود.

رهبر انقلاب اسلامی در پایان ملت ایران را نیازمند پیام امید بخش، افشاگر و سرشار از ابتهاج شهیدان خواندند و گفتند: ملت ایران مدیون شهدا و خانواده های شهدا هستند و کسانی که این واقعیت را انکار می کنند بیگانه از مصالح ملت و در واقع اجنبی هستند اگرچه شناسنامه ایرانی داشته باشند.
http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=30084
Photo
Add a comment...

Post has shared content
روزه زبان، گوش، چشم و جوارح
عن فاطمه الزهرا سلام الله علیها

ما یصنع الصائم بصیامه اذا لم یصن لسانه و سمعه و بصره و جوارحه

روزه‏ دارى كه زبان و گوش و چشم و جوارح خود را حفظ نكرده روزه ‏اش به چه كارش خواهد آمد!

بحارالانوار ج 93 ص 295
#رمضان_المبارک
Photo
Add a comment...

Post has shared content
در آستانه میهمانی خدا، رمضان
در آستانه میهمانی...

به ذهن من امشب چیزی آمد که آن را با شما هم در میان می‎گذارم. وقتی می‏ خواستم به محل جلسه بیایم، این در ذهنم آمد که در روایت داریم که پیغمبر اکرم در آن خطبه‎ای که خواند، فرمود: «دُعِيتُمْ فِيهِ إِلَى ضِيَافَةِ اللَّه». شما در ماه رمضان به مهمانی خدا دعوت شده ‏اید. به همین دلیل است که اهل معرفت می‎گویند ماه رمضان «دار ضیافت‏ الله» است. این ماه رمضان، خانه مهمانی خدا است.
حالا یک سؤال می‎خواهم بکنم؛ به حسب ظاهر، ما مؤمن هستیم، ما مهمان خدا هستیم. امشب شب اوّل این مهمانی است؛ تازه وارد این خانه شده ‏ایم، تازه داخل خانه مهمانی خدا پا گذاشته‏ ایم. سؤال من این است: اگر یک مهمان تقاضایی از میزبانش داشت، وقتی همان ابتدا که به خانه میزبان رسید به صاحب‎خانه گفت من چنین گرفتاری‎ای دارم، کرامت او چه اقتضا می‎کند؟ آیا این‏طور اقتضا می‏کند که بگذارد وقتی مهمان می‏ خواست از این خانه برود، حاجتش را به او بدهد، یا همین‏ که وارد خانه شد، همان‎جا بدهد؟!
خدایا امشب، شب اوّل است و ما پایمان را داخل خانه‎ات گذاشته ‏ایم؛ مهمانت هم هستیم؛ همین دَمِ در بیا دستمان را بگیر و کار را تمام کن! نگذار تا آخر ماه طول بکشد! بگذار امشب که ما از اینجا می‎رویم، همه حاجت‎هایمان را بگیریم و برویم! کرامتت همین را اقتضا می‎کند! آقایی‎ات این است! ربوبیّتت این است! حاجات ما را همین الآن به ما بده!

توسّل به حضرت فاطمه زهرا(سلام‌‏الله‏ علیها)
حالا وسیله می‎خواهی؟! وسیله هم برایت می‎آورم! همان وسیله‏ ای را می‎آورم که از بعضی ائمه(صلوات‎الله‎علیهم) نقل شده است که هر وقت گرفتاری پیدا می‎کردند به او متوسّل می‎شدند. می‎گویند حضرت بلند می‎گفت «یا فاطمه»... شیخ طوسی به سند معتبر از عبدالله بن‏ عبّاس نقل می‎کند هنگام وفات پیغمبر اکرم، دیدیم حضرت شروع کرد های‏ های گریه کردن و اشک‎هایش روی محاسن شریفش جاری است. عرض کردم یا رسول‏ الله، چرا این‎قدر گریه می‎کنید؟ سببش چیست؟ فرمود برای فرزندانم و آنچه که این امّت بعد از من به آن‏ها روا می‎دارند گریه می‎کنم. بعد فرمود: «كَأَنِّي بِفَاطِمَة»؛ گویا دخترم فاطمه را می‎بینم که به او ظلم شده باشد و منِ پدر را صدا بزند بگوید: «یا أبَتَاه»، امّا احدی از این امّت او را اعانت نکند.

#حاج_آقا_مجتبی_تهرانی #میهمانی #ماه_مبارک_رمضان  
Photo
Add a comment...

Post has shared content
بابای فاطمه گمنام موند
بابای فاطمه ...!!!
همه ی زندگی اش با حضرت زهرا علیها سلام پیوند خورده بود
وقتی ازدواج کرد مهریه ی زنش شد مهریه ی حضرت زهرا علیها سلام
دو تا آرزو توی زندگی داشت:
اول اینکه خدا بهش یه دختر بده تا اسمشو بذاره فاطمه
دوم اینکه وقتی شهید شد گمنام بمونه مثل حضرت زهرا (س)
جفت آرزوهاش مستجاب شد و بابای فاطمه گمنام موند...
هدیه به روح شهید حمزه علی احسانی
Photo
Add a comment...

Post has shared content
هاشمی رفسنجانی/  توليد ربطي به تحريم‌ها ندارد 
هاشمی رفسنجانی، ۱۳۹۱/۰۷/۱۶:
به هر حال در توليد نبايد وضع كشور اين‌گونه باشد. اين موضوع ربطي به تحريم‌ها ندارد و اين از جمله اموراتي است كه مديرها بايد جوابگو باشند. تحريم چه تأثيري مي‌خواهد روي كشاورزي بگذارد؟ شايد بگويند واردات سم و كود كم شده است، ولي اين حرف زيبنده ايران نيست.

هاشمی رفسنجانی، ۱۳۹۴/۰۳/۲۶:
عده‌ای حرف‌های عجیب و غریب می‌زنند که ما می‌‌خواهیم خودمان به دانش دست پیدا کنیم و این در حالی است که تحریم‌ها پدر مردم را در آورده است اکثر مردمی که مزدبگیر هستند تحریم‌ها استخوان‌های آنها را خرد کرده است.
Photo
Add a comment...

Post has shared content
طلائیه زمین گیرت می کند

طلائیه ،خاکی که زمین گیرت می کند


شهید به مثابه شیشه عطری است كه در آن را باز كرده اند

بوی آن می‌پیچد و همه جا را معطر می‌كند

تو را فرا می‌خواند و وقتی به سوی او می ‌روی، زمین‌گیرت می‌كند

طلائیه اگر رفته باشی می‌دانی

پاها التماس می‌كنند بنشین

گرد و غبار وقتی روی لباست می‌نشیند، بوی عطر در مشامت می‌پیچد

و تازه می‌فهمی كه آسمان ‌گیر شده‌ای


(سخنانی از مرحوم ظابط علمدار روایتگری)

tebyan.net
Photo
Add a comment...

Post has shared content
تصاویر استاد رحیم پور ازغدی در اردوی جهادی
استاد دکتر رحیم پور ازغدی درشادگان خانه سازی جهت ایتام
قرارگاه نجف
PhotoPhotoPhoto
۱۳۹۴/۱/۶ ه‍.ش.
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has shared content
کلیپ از آخر مجلس شهدا را چیدند - امام خامنه ای
نقل شده در دیدار حضرت آقا با خانواده شهدای مدافع حرم یکی از خانواده ها عکس شهیدشان را به آقا می دهند تا ایشان زیر عکس شهید را امضا کنند، دوبیت شعر پایین عکس نوشته شده بوده که حضرت آقا این دو بیت را می خوانند و هق هق گریه می کنند و می فرمایند این عکس پیش من بماند و سوال می کنند شاعر این شعر چه کسی است...
ما سینه زدیم و بی صدا باریدند
از هرچه که دم زدیم آنها دیدند
ما مدعیان صف اول بودیم
از آخر مجلس شهدا را چیدند
Add a comment...

Post has shared content
مدح اصلاح طلب و سبزها از قاسم سلیمانی !
این دوستان اصلاح طلب و حتی سبز که حالا مدح قاسم سلیمانی را می گویند، مرا به خنده وامی دارند. یاد سال های اصلاحات می افتم؛ فرماندهان سپاه نامه ای به خاتمی، رییس جمهور وقت نوشته بودند و هشدارهایی... اصلاحات، سپاه را به تهدید به کودتا متهم کرد. یعنی همین قدر زود فراموش شد که قاسم سلیمانی هم با امضای آن نامه، جزء همان کودتاچیان! بود؟!
آن سال های دور که بماند، هنوز شعار نه غزه، نه لبنان 88 در گوشمان هست؛ مگر نه اینکه آموزش نیروهای لبنانی در ایران و هزینه برای آنان و کمک نظامی به آنها در خاک لبنان توسط همین قاسم سلیمانی و نیروهایش انجام می شد و می شود؟
مگر نمی گفتید بشار اسد دیکتاتوری خونریز است؛ و مگر همین قاسم سلیمانی و نیروهایش نیستند که از 3 سال پیش تاکنون در حمایت از بشار اسد و مردم حامی او می جنگند و شهید و زخمی می دهند؟!

قاسم سلیمانی قبل از هر چیزی سرباز سید علی خامنه ای و مهم تر از ان سرباز انقلاب اسلامی و در واقع "پاسدار انقلاب اسلامی" است و خنده دار است که کسی مقابل یک جریان بایستد، اما یک عضو آن جریان را که از قضا عملکردش نماینده ی تام و تمامی از آن جریان است، مدح بگوید!

این تناقض جای بررسی زیاد دارد، اصلاح طلب ها کلا اعتقادات متناقض زیاد دارند، حالا مفصل تر می نویسم. این مدح سلیمانی گفتن ها نشان تغییر عقاید اصلاح طلبان نیست که بخواهیم به فال نیک بگیریم؛ نشان از برخورد متناقضی دارد که همیشه اصلاح طلبان بر مبنای جهت باد و منفعت شخصی با مسائل و افراد دارند و اتفاق جدیدی نیست...
Add a comment...

Post has shared content
تورم به صفر برسد و در توافق قدرتهای بزرگ تسلیم شوند
بعضی کارها به جای آنکه بیشتر ظاهرش توجه آدم را جلب کند، باطنش به چشم می آید.

این حرکت مثلا ابتکاری و البته به شدت "گل درشت" جزو همین کارهاست که خیلی از مردم پس از مواجهه با آن، بیش از آنکه ذوق زده شوند بیشتر حس یک رفتار تصنعی برایشان تداعی میشود.
 
این تیپ کارها بیش از آنکه برای مخاطب یادآور سال جدید و ... باشد نشان میدهد که عده ای با هر ضرب و زوری میخواهند محبوبیت پنجاه ممیز هفت دهم درصدی شان را به پنجاه و یک درصد برسانند اما غافل از اینکه نیاز به این کارها نیست چون نتیجه عکس میدهد!

این عزیزان باید باور کنند حتی از دید ما کسانی که به آنها رای ندادیم هم مشروعیت دارند و بهتر است از این فرصت استفاده کرده تا با عملکردشان محبوبیت خود را افزایش دهند.

ای کاش در عمل کاری کنند تا واقعا هم تورم به صفر برسد و هم در توافق هسته ای قدرتهای بزرگ تسلیم ایران شوند. آن وقت محبوبیت شان نه به پنجاه و یک درصد که به نود و یک درصد هم میرسد!

حالا بعد از دو سال شعار دادن و برخی کارهای نمادین، خوب است بالاخره کار جهادی را هم شروع کنند که برای رسیدن به همه این اهداف ما نیز با آنها همدل و همزبان هستیم. بسم الله...
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded