Profile cover photo
Profile photo
POLAMEL Hurtownia Motoryzacyjna
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Hurtownia motoryzacyjna to miejsce, w którym powinny znajdować się wszystkie niezbędne części samochodowe. Z pewnością ważne jest dla Was również, aby części dostępne były w konkurencyjnych cenach. Dlatego wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oferujemy szeroki asortyment, który dostępny jest w niskich cenach. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://polamel.com.pl/hurtownia-motoryzacyjna/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą pasów klinowych dostępną na stronie: http://polamel.com.pl/zaopatrzenie-techniczne/oferta/pasy-klinowe/. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oferujemy nawet pasy klinowe wąskoprofilowe. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na ewentualne wątpliwości dotyczące produktów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Segery dostępne w naszej ofercie cechują się znormalizowanymi wymiarami. Ich podstawowym zadaniem jest zabezpieczenie części maszyn przed przesunięciem osiowym. Pierścienie osadcze są bardzo ważnym elementem, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z usług renomowanej firmy (http://polamel.com.pl/zaopatrzenie-techniczne/oferta/uszczelnienia/) dostarczającej wysokiej jakości części.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów przygotowujemy atrakcyjne promocje. Wystarczy jedynie regularnie śledzić stronę: http://polamel.com.pl/zaopatrzenie-techniczne/promocje/ i zapoznawać się z rabatami, które specjalnie dla Was przygotowujemy. Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W POLAMEL znajdziecie pełne zaopatrzenie techniczne. Specjalnie dla Was otworzyliśmy również hurtownię motoryzacyjną. Pełna oferta naszej firmy dostępna jest na stronie: http://polamel.com.pl/. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naprawa samochodu może być naprawdę kosztowna. Istotny wpływ na cenę serwisu mają części zamienne, jakie wybierze mechanik. Naszej uwadze nie powinna również umknąć kwota, jaką naliczy sobie fachowiec za wykonaną pracę. Pamiętajcie zatem, aby przed oddaniem samochodu do naprawy zapytać o wiele istotnych kwestii. http://polamel.com.pl/zaopatrzenie-techniczne/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy planujesz otwarcie własnego warsztatu samochodowego? W takim razie świetnie trafiłeś! Nie tylko przygotujemy dla Ciebie pełne zaopatrzenie techniczne, ale także zapewnimy konkurencyjne ceny. Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza, zapraszamy! http://polamel.com.pl/zaopatrzenie-techniczne/promocje/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się najnowsze części samochodowe. Zachęcamy Państwa do regularnego odwiedzania strony internetowej: http://polamel.com.pl/zaopatrzenie-techniczne/nowosci/ i śledzenia nowości, które specjalnie dla Was przygotowujemy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
POLAMEL to firma, która oferuje części znanych i renomowanych marek takich jak BOSCH, VEMO czy też TRW. Ponadto decydując się na nasze usługi możecie być pewni, że przygotujemy dla Was gwarancję oryginalności towaru. Na stronie: http://polamel.com.pl/hurtownia-motoryzacyjna/oferta dostępne są dodatkowe informacje dotyczące naszej działalności. Nam warto zaufać!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podczas wyboru części samochodowych możecie liczyć na profesjonalną pomoc specjalistów zatrudnionych w POLAMEL. Współpracujemy aż z 16 doświadczonymi fachowcami, którzy od wielu lat nieustannie poszerzają swoją wiedzę ze świata motoryzacji. Nam warto zaufać! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://polamel.com.pl/hurtownia-motoryzacyjna/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded