Profile cover photo
Profile photo
Wzgórze św. Maksymiliana
2 followers
2 followers
About
Wzgórze św. Maksymiliana's posts

Post has attachment
Pacjentom zapisanym do naszej przychodni udostępniamy rejestrację internetową. W ten sposób można się zapisać do poradni ogólnej dla osób dorosłych i poradni dla dzieci chorych. Informacje na temat rejestracji online znajdziecie na stronie internetowej http://www.wzgorze-maksymiliana.pl/rejestracja-online. Zapraszamy.

Post has attachment
Na stronie internetowej http://www.wzgorze-maksymiliana.pl/ znajdziecie informacje na temat, jakie poradnie się u nas znajdują. Współpracujemy z bardzo wieloma specjalistami. Przyjmują u nas m.in. chirurdzy, kardiolodzy, laryngolodzy. Zapraszamy.

Post has attachment
W naszym zakładzie znajduje się m.in. poradnia medycyny sportowej. Jeżeli intensywnie uprawiasz sport lub zamierzasz zacząć trenować, warto się zapisać na wizytę do specjalisty. Podczas wizyty lekarz zweryfikuje kwalifikacje do uprawiania sportu. Zajrzyjcie na stronę internetową http://www.wzgorze-maksymiliana.pl/poradnia-medycyny-sportowej.
Photo

Nasza pracownia fizjoterapii jest czynna codziennie od poniedziałku do piątku. Pacjentów przyjmujemy w godzinach 8:00-18:00. Terapeuci indywidualnie dobierają program rehabilitacji dla każdej osoby. Zapraszamy na stronę internetową http://www.wzgorze-maksymiliana.pl/rehabilitacja-pracownia-fizjoterapii.

Post has attachment
Chcesz sprawdzić stan swojego serca? Zapisz się do naszej poradni kardiologicznej. Przyjmują u nas doświadczeni specjaliści. Godziny przyjęć znajdziecie na stronie internetowej http://www.wzgorze-maksymiliana.pl/poradnia-kardiologiczna. Zapraszamy.

Post has attachment
Zachęcamy do zapisania się do nas na bezpłatne badanie słuchu. Aparaty słuchowe są refundowane w ramach NFZ. Pacjentów przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Zapraszamy na stronę internetową http://www.wzgorze-maksymiliana.pl/poradnia-asomed-bezplatne-badanie-sluchu.

Post has attachment
Laryngolog zajmuje się leczeniem różnego rodzaju chorób. Jeżeli często czujesz ból zatok, gardła, zdarzają Ci się zawroty głowy, to znak, że wskazana jest wizyta do tego specjalisty. W przypadku braku objawów warto raz w roku pojawić się u laryngologa na wizytę kontrolną. Zajrzyjcie na stronę internetową http://www.wzgorze-maksymiliana.pl/poradnia-laryngologiczna.

Post has attachment
Jesień to okres, w którym bardzo łatwo się przeziębić. Szczególnie łatwo na choroby zapadają dzieci. Warto jak najszybciej udać się do lekarza, aby móc natychmiast rozpocząć skuteczne leczenie. Zapraszamy na stronę internetową http://www.wzgorze-maksymiliana.pl/poradnia-dziecieca-dzieci-chore.
Photo

Post has attachment
Na stronie internetowej http://www.wzgorze-maksymiliana.pl/edu-na-maksa umieściliśmy materiały edukacyjne. Znajdziecie tam informacje dotyczące np. pierwszej pomocy medycznej, szczepień ochronnych. Warto zapoznać się z tymi tekstami. Zachęcamy również do umawiania się na konsultacje do naszej poradni.

Post has attachment
W naszej przychodni znajduje się poradnia seksuologiczna i psychoterapia. W poradni przyjmuje lekarz specjalista i psycholodzy seksuolodzy. Zajmują się diagnostyką i leczeniem zaburzeń seksualnych. Zapraszamy na stronę internetową http://www.wzgorze-maksymiliana.pl/poradnia-seksuologiczna-i-psychoterapia.
Wait while more posts are being loaded