Profile cover photo
Profile photo
Inteligentny Rozwój
14 followers
14 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Witamy w 2016 roku! Obecny rok z pewnością przyniesie nam kolejne nabory wniosków, które pozwolą nie tylko zakładać nowe, ale również rozwijać istniejące już przedsiębiorstwa.

Jeżeli chcą być Państwo na bieżąco z wszystkimi aktualnymi oraz zbliżającymi się naborami wniosków o pozyskanie dotacji unijnej, zapraszamy do śledzenia naszego profilu, na którym regularnie zamieszczamy wszystkie istotne informacje. 

#nabór   #wniosek     #dotacje2016      #staytuned    
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolejne z poddziałań Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój oferuje #dotacje dla przedsiębiorców. Tym razem wsparte mają zostać działania, mające na celu przygotowanie dokumentacji, niezbędnej do wejścia na rynek kapitałowy. Dotacje z tego zakresu skierowane są do sektora MŚP.

#dofinansowanie #dotacjeUE
Add a comment...

Post has attachment
Young Consulting specjalizuje się w doradztwie gospodarczym oraz pozyskiwaniu dotacji z funduszy Unii Europejskiej.
Posiadamy w tej dziedzinie duże doświadczenie, które potwierdzają wyniki naszych Klientów.

Sprawdź, co obejmują nasze usługi! :)

#dotacjeunijne #dofinansowanie #pozyskiwaniedotacji
Add a comment...

Post has attachment
Poszukujecie Państwo dotacji unijnych na realizację nowych pomysłów czy rozwój firmy. Warto zobaczyć co oferuje program PO IR w ramach swojej I osi priorytetowej - "Wparcie prac badawczo-rozwojowych, prowadzonych przez przedsiębiorstwa"!

#POIR   #dotacjenainnowacje   #dotacjeunijne  
Add a comment...

Post has attachment
Działanie 2.1 PO IR to kolejna pomoc funduszy unijnych dla przedsiębiorców. Zakres wsparcia z dofinansowania obejmuje tworzenie lub rozwój inwestycji typu centra badawczo-rozwojowe.

Środki przeznaczane na realizację działania 2.1 PO IR „Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw” to łącznie 1 miliard złotych.

Dowiedz się więcej o poddziałaniu 2.1!

#dotacje   #dofinansowanieUE   #POIR  
Add a comment...

Post has attachment
Dofinansowanie na działania z PO IR są duże! Zobacz koniecznie na jakie wsparcie mogą liczyć przedsiębiorcy w 2016 roku.

Z programu PO IR zostaną przeznaczone dotacje na badania przemysłowe oraz prace rozwojowe. To główne cele poddziałań PO IR, ale nie wszystkie! Wsparcie będzie można otrzymać w zakresie wdrażania innowacji.
#POIR   #DofinansowanieUE   #POIR2016  
Add a comment...

Post has attachment
Nowe dotacje z PO IR - nowe szanse dla przedsiębiorców!

Na przedsiębiorców z całej Polski czeka nowa dotacja. Tym razem dotyczy ona tworzenia centrów badań i rozwoju.
Więcej o tej dotacji można przeczytać na bardzo fajnym blogu, poświęconym programowi PO IR. Zapraszam do zapoznania się z poniższym postem. 

Jest z czego skorzystać! 

#POIR   #dotacje   #dofinansowanieUE  
Add a comment...

Post has attachment
Do największego grona beneficjentów PO IR nalezą mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Jednak w ramach poddziałania 1.1.1 "Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa" oferuje się dotacje dla dużych przedsiębiorstw. 

Wymienieni beneficjenci mogą z tego programu otrzymać dotacje na realizację projektów, obejmujących badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe lub realizujące tylko eksperymentalne prace rozwojowe.

Zachęcając do skorzystania z tej dotacji trzeba dodać, że całkowita alokacja środków na realizację tego poddziałania to 750 000 000 złotych.

#dotacja   #dofinansowanie   #dofinansowanieUE   #POIR  
Photo
Add a comment...

Post has attachment
 3.1.5 PO IR „Wsparcie MŚP w dostępie do rynku kapitałowego – 4 Stock” to kolejne działanie programu unijnego PO IR. Tym razem oferuje on pomoc w wejściu na rynki kapitałowe. Dotacja jest szczególna, bo skierowana dla MŚP, którym najtrudniej jest się dostać na rynki kapitałowe.
 
Do pozyskania w ramach wspomnianego poddziałania jest łącznie 10 000 000 zł. 

Więcej o programie na blogu, do którego serdecznie zapraszam!

#dotacje   #POIR   #dofinansowanieUE  
Add a comment...

Post has attachment
Kolejne miesiące  i kolejne możliwości z PO IR

Program PO IR przygotował kolejną możliwość dla przedsiębiorców. Tym razem jest nią dotacja z działania 1.2 PO IR. Skierowana jest dla przedsiębiorstw i ich konsorcjów.

Więcej o tej dotacji dowiecie się z poniższego linku
 
#POIR #dofinansowanie #dotacja  
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded