Profile cover photo
Profile photo
aryaz co
44 followers -
متخصص درب های اتوماتیک
متخصص درب های اتوماتیک

44 followers
About
aryaz's posts

راهبندهای رویال سرویس پالادیوم

مرکز تخصصی خودروی رویال سرویس پالادیوم با خرید دو دستگاه راهبند الکترومکانیک iDoor به جمع مشتریان شرکت آریاز پیوست.
راهبندهای مورد تأیید شرکت آریاز هریک برای کاربرد مناسب خود طراحی و ساخته شده اند و به فراخور کاربری مورد نظر می توان ارزنده ترین محصول را انتخاب نمود.
به عنوان مثال برای مکان هایی که تردد بیش از 25 بار در ساعت ندارند، پیشنهاد کارشناسان شرکت آریاز استفاده از سیستم های راهبند الکترومکانیک است. در زمینه راهبندهای الکترومکانیک هم سبد محصولات شرکت آریاز کامل است.در محل های گوناگون نیازها متفاوت است و شرکت آریاز با بهره گیری از تجربه صدها مورد نصب و مشاوره این نیازها سنجیده، پالایش نموده و در محصولات خود گنجانده است.
نمونه این سنجش نیاز مشتری در محصولات راهبند الکترومکانیک شرکت آریاز با برند iDoor مشهود است. در حالی که اغلب سیستم های راهبند الکترومکانیک با قیمن های مشابه به سیستم های هیدرولیک در حال عرضه می باشد، شرکت آریاز راهبندهای الکترومکانیک خود را با قیمت واقعی عرضه می نماید ضمنن اینکه با توجه به نیاز فلاشر یا LED روی بوم این امکانات با قیمت های بسیار مناسب و واقعی با سودی منطقی عرضه می شوند.برای پروژه مرکز تخصصی خدمات خودروی رویال سرویس پالادیوم با توجه به نیاز مشتری برای تردد حدود 50 خودرو در دو لاین مجزا دو دستگاه راهبند iDoor پیشنهاد گردید. اما نکته دیگر مورد اشاره کارفرما مشخص بودن بوم راهبند توسط خط نوری جهت کاهش احتمال برخورد خودروها با بوم بود.این نیاز به طور کامل توسط راهبندهای سری جدید آی در با بوم دارای LED تعبیه شده به طور کامل اجابت شد. بنابراین تمامی ویژگی ها مورد قبول کارفرما قرار گرفت.
پس از طی مراحل فنی و مالی کارفرمای محترم دستور شروع اجرای پروژه را صادر نموده و در روز مقررسیستم ها با بسته بندی مناسب به محل حمل گردید.
تکنسین نصب حائز شرایط و متخصص جهت نصب و اجرا به محل اعزام گردید و پس از طی مراحل نصب، سیستم ها راه اندازی شده و هم اکنون روزمره بسیاری از همشهریان ما در حال استفاده از این راهبندها می باشند.

Post has attachment
درب هاي اتوماتيك آرياز؛ چهار دستگاه سيستم درب اتوماتيك آرياز با تكنولوژي آلمان و ژاپن نصب شده د شركت دستكش گيلان واحد توليد محصولات در شهر رشت
www.aryazco.comPost has attachment
شركت آرياز عرضه كننده سيستم هاي راهبند فاديني ايتاليا و مجموعه iDoor
حرفه اي ترين عرضه كننده محصولات راهبند اتوماتيك در ايران
داراي رزومه بسيار قوي

http://www.aryazco.com/tajhizat/operatorme/درب-اتوماتیک-شیشه-ای-آی-در-idoor/307-راهبندهای-idoor-2.html

Post has attachment
درب های اتوماتیک تلسکوپی آرياز

به خاطر لت های تلسکوپی فضای خالی عریضی در ورودی ها یا وضعیت های ساختاری ( ساختمانی ) ای که در آن فضا از نظر عرضی محدود است می تواند به دست آید. درب های اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی چهار لته برای عرض های بزرگتر به کار می روند و درب های اتوماتیک شیشه ای اسلایدی دو لته تلسکوپی که تنها به کناره راست حرکت می کنند یا فقط به کناره سمت چپ حرکت می کنند انتخاب مناسبی است برای عرض های تنگ تر که این درب ها تنها به یک سمت باز می شوند.

http://www.aryazco.com/maghalat/gate-opener/139-telescopic-sliding-automaticdoor.html

Post has attachment
درب اتوماتيك شهرداري منطقه دو شهر قدس توسط شركت آرياز نصب و اجرا گرديد

Post has attachment

Post has attachment
درب اتوماتيك آرياز
www.aryazco.com
Photo

Post has attachment

Post has attachment
درب هاي اتوماتيك شركت اورند پيشرو فعال در توليد قطعات سيستم سوخت رساني خودرو توسط شركت آرياز نصب و راه اندازي گرديد

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded