Profile cover photo
Profile photo
SOLV™ Agencja Interaktywna ♦ strony internetowe
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
Nowy wpis na blogu! https://solv.pl/video-marketing/
Najpopularniejszy i największy serwis internetowy umożliwiający darmowe zamieszczanie oraz odtwarzanie wideo. YouTube posiada wiele możliwości marketingowych m.in. reklama AdWords dla wideo czy bannery reklamowe. Reklama na YouTube to jeszcze jedna możliwość zwiększenie widoczności marki w sieci - skorzystacie?
Z chęcią wspomożemy Wasze kampanie, by rozhulać Wasz biznes w sieci!
#reklama #marketing #solv
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wystartował Facebook Analytics, czyli nowe narzędzie analityczne dostępne z poziomu menadżera firmy. Co to oznacza?

Oznacza to, że będziecie mieli możliwość uzyskania bardziej szczegółowych informacji o fanach, a także przyjrzeć się całej ścieżce ich drogi do skorzystania z Waszych usług.
I tak:
- kohorty - pokażą Wam, jaki czas mija pomiędzy zdarzeniami np. polubieniem wpisu, a wejściem na www,
- segmenty - dzięki nim będziecie mieli możliwość analizy poszczególnych grup odbiorców,
- retencje - umożliwią sprawdzenie, ile osób ponownie korzysta z produktu/usług.
Zawsze jednak możecie skorzystać z naszej pomocy, bo oprócz narzędzi, mamy duże doświadczenie, którym chętnie się z Wami podzielimy :)
#socialmarketing #facebook #solv
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Twoja strona firmowa stanowi nie tylko wizytówkę działalności, ale jest jednym z pierwszych kroków zachęcających Klienta do kontaktu z Tobą. Na co więc głównie zwrócić uwagę projektując ją:
1) porządek i skalowalność muszą być,
2) wartościowy content,
3) funkcjonalność,
4) przejrzystość.
Rok 2017 należy do minimalizmu. Chcesz wiedzieć na ten temat więcej? Skontaktuj się z nami. My wiemy, jak się tworzy skuteczne i atrakcyjne strony. Wypełnij formularz: https://solv.pl/wycena/ a bezpłatnie wycenimy stworzenie Twojej nowej strony internetowej.
#stronyinternetowe #agencjainteraktywna #solv
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aktualności Facebooka czekają duże zmiany, a dotyczą one premiowania stron, które ładują się szybciej. Portal postanowił je wprowadzić argumentując, że mają one ulepszyć doświadczenia użytkowników podczas przeglądania przez nich najnowszych wiadomości i treści. Badania dowodzą, że już 40% z nich opuszcza witryny, kiedy te generują 3 sek. opóźnienia. Jak więc będzie to wyglądać w praktyce? Wątki i linki z niskim czasem otwierania będą pojawiały się wyżej w newsfeedzie niż te, które ładują się od nich wolniej. Facebook będzie brał pod uwagę przede wszystkim: aktualne połączenie sieciowe, ogólną szybkość strony www, a także szacowany czas jej ładowania.
#socialmedia #facebook #solv
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolejna, 12. już odsłona Google AdWords Editora, czyli desktopowej aplikacji wspomagającej zarządzanie wieloma kontami za nami. Sprawdzaliście już ją? Warto, bo nowa wersja nie tylko znacznie poprawiła się wizualnie, ale także pod względem funkcjonalności. To największa poprawa od wersji 11.0 uruchomionej w 2014 roku. Mowa m.in. dodaniu nowych, edytowalnych pól dotyczących elastycznych reklam, zwiększeniu wsparcia multimedialnego UAC czy też umożliwieniu większej kontroli zaawansowanym użytkownikom z dostosowanymi polami i filtrami. Warto przetestować.
#adwords #marketing #solv
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czym jest platforma WhitePress, chyba nie musimy nikomu tłumaczyć. Ostatnio wprowadzono w niej nową funkcję analityczną, bardzo przydatną marketerom. Mowa o analitycznie wspierającym narzędziu dodanym do modułu statystyk. Oprócz ulepszonej strony wizualnej będziecie mieli dostęp do nowych grup informacji wespół ze wskaźnikiem zaangażowania czytelników. To rozwiązanie wpisuje się jako pierwsze wdrożone w całości przez polski zespół, ale już zapowiadają się kolejne. Będziemy Was o nich informować na bieżąco.
#contentmarketing #solv
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Facebook ostatnio nie próżnuje i chce wprowadzić kolejne zmiany, tym razem w Messengerze. Użytkownicy tego popularnego komunikatora będą skupiać się już nie tylko na rozmowie ze znajomymi, ale także na...reklamach! Na razie w ofercie dla marek dostępne są formaty nastawione na zwiększenie ruchu, bądź konwersji, jednak wkrótce mają do nich dołączyć kampanie, które zachęcą użytkowników do instalacji aplikacji.
My najnowszymi trendami jesteśmy za pan brat, więc obok kampanii AdWords prowadzimy również działania związane właśnie z Social Mediami. Sprawdźcie, jak bardzo są one skuteczne!
#facebook #messenger #socialmarketing #solv
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Co nowego na Twitterze?
Otóż dzieje się sporo ciekawych rzeczy. Pierwszą z nich jest to, że możecie nagrywać wideo o długości 2 minut i 20 sek., a przy okazji nadać mu tytuł czy podlinkować nim stronę. Macie także większe pole do popisu przy dodawaniu postów, ponieważ do obowiązujących obecnie 140 znaków nie będzie wliczał się wasz nick. Już niebawem planowane jest także wprowadzenie dodatkowych funkcji w wiadomościach prywatnych np. Waszej lokalizacji.
Wprowadzone oraz planowane zmiany na Twitterze mogą znacznie usprawnić Wam obsługę Klientów, a także otwierają większe możliwości komunikacji i promocji dla niektórych branż.
#twitter #socialmarketing #solv
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Instagram zyskuje na popularności zarówno wśród użytkowników prywatnych, jak i firm, które chcą kreować swój wizerunek w Sieci. Wzrost zainteresowania skutkuje coraz większą ilością ukłonów w kierunku użytkowników ze strony jego twórców. Wśród nich jest wprowadzona ostatnio możliwość zapisu wideo nadawanego na żywo, możliwość tagowania produktów w postach czy opcja publikowania reklam w Instagram Stores. Na koniec ciekawostka - już niebawem będziecie mogli rezerwować wizyty poprzez konta rozmaitych biznesów lokalnych. Szczegóły już wkrótce.
#instagram #socialmarketing #solv
Photo
Add a comment...

Post has attachment
RTM, to nic innego, jak real time marketing, czyli marketing czasu rzeczywistego. Powiecie, że to zjawisko jest dość stare, ale czy wiecie, że dopiero od niedawna zostało uznane za czołowy trend w reklamie? Pamiętacie DecoMorreno i jego kakaowy bestseller? Zajrzyjcie na naszego bloga i sprawdźcie co zrobić, aby osiągnąć podobny sukces.
Wpis znajdziecie tutaj: https://solv.pl/real-time-marketing/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded