Profile

Cover photo
Morteza Ahmadi
Works at GooGle
Lives in شهر باران
3,996 followers|2,588,715 views
AboutPostsCollections

Stream

Morteza Ahmadi

Shared publicly  - 
 
نسخه جدید تلگرام استیکرها رو دسته بندی کرده. خوب شد اینجوری...
این استیکر ماه رمضونی هم باحاله :)
https://telegram.me/addstickers/ramazanmajid
کاری از آقای +م استاد خسروانجم​​
 ·  Translate
31
1
‫علی آهور- مرگ بر آمریکا‬‎'s profile photo‫زنده باد رهبرم‬‎'s profile photoMorteza Ahmadi's profile photo‫مسافر‬‎'s profile photo
13 comments
 
+زنده باد رهبرم سلام
وقتی وارد مکالمه ای میشید, اون عکس آدمک خندان(سمت چپ, پایین) رو بزنید. بعدش عکس ماه(شبیه ماهه. سمت راست آخری) رو بزنید. تو اونجا هست.
البته نسخه تلگرامتون باید به اندازه ای باشه که این نوع استیکرا رو بخونه...
 ·  Translate
Add a comment...

Morteza Ahmadi

Shared publicly  - 
 
مجتهدزاده: سخنان عراقچی مبهم بود.

پ.ن:وقتی مجتهدزاده میگه مبهم بود دیگه ببین چه خبره. ولی خداییش عراقچی خیلی مبهم حرف زد. روز جمع بندی، روز تفاهم، روز توافق، روز اجرا، روز امضا، روز تصویب، روز اعلام، ...
 ·  Translate
49
4
Mansure Morgan's profile photoKarbalaee Mohammad Hosein Chahardoli's profile photo‫علی م‬‎'s profile photo‫محسن شاپوری‬‎'s profile photo
3 comments
 
اتفاقا این زمانبندی ها که از واضح ترین هاش بود!
 ·  Translate
Add a comment...

Morteza Ahmadi

Shared publicly  - 
 
وطن امروز: صفحه منتسب به وزیر امور خارجه کشورمان در شبکه اجتماعی اینستاگرام عکسی از وی در وضعیت غیررسمی در محل اقامت خصوصی دیپلمات‌های ایرانی با درجه حفاظت ویژه، منتشر کرد ( https://instagram.com/p/4miO3XJ27k/) که در ذیل آن به نام «هومن مجد»(!) به‌عنوان عکاس اشاره شده است. جالب اینجاست که این اقدام گردانندگان صفحه جواد ظریف زمانی صورت گرفت که عکاس پیش از آن، عکس مذکور را در صفحه شخصی خود با هشتگ «iran_talks_vienna» منتشر کرده بود! اما او کیست که اجازه یافته است در خصوصی‌ترین منطقه حفاظت شده اقامتی وزیر امور خارجه ایران حاضر شود و در کمال آرامش از وی عکاسی کند؟
«هومن مجد» بدون کوچک‌ترین شک و شبهه‌ای یک نفوذی تمام‌عیار است. او یکی از رابطان تشکیلات امنیتی نایاک است که این روزها در محل مذاکرات نقشی سه‌جانبه میان ایران و آمریکا و لابی جی استریت، متعلق به صهیونیست‌های لیبرال بازی می‌کند. پیش از این انتشار تصاویر تریتا پارسی، مدیر نایاک در راهروی مذاکرات کنار جان کری و ظریف و فریدون و شرمن، تعجب برخی را برانگیخته بود هر چند این موضوع، برای پیگیری‌کنندگان افشاگری‌های 2 سال گذشته «وطن امروز»، چندان عجیب نبوده است. جیسون رضاییان دیگر عضو این لابی است که امروز به اتهام جاسوسی و جمع‌آوری اطلاعات محرمانه برنامه هسته‌ای ایران محاکمه می‌شود.
مجد اردکانی از اقوام نزدیک محمد خاتمی است که اتفاقا در سفر سال 85 وی به آمریکا در نقش مشاور و مترجم وی در دیدار‌های مشترک با جورج سوروس صهیونیست و ریچارد بلوم، نماینده جیمی کارتر حضور داشته است؛ سفری که هماهنگ‌کننده آن صادق خرازی بود....
ادامه متن در :
http://www.vatanemrooz.ir/Newspaper/BlockPrint/141239
عکس: هومن مجد در بالکن هتل کوبورگ
 ·  Translate
98
10
‫نجمه سهرابی‬‎'s profile photo‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫حرکت جهادی سایبری‬‎'s profile photo‫محسن شاپوری‬‎'s profile photo
6 comments
 
+Morteza Ahmadi
 
محد جواد ظریف در کنار بورس شده بنیاد جرج سوروس !
http://zalzalak88.persianblog.ir/post/107/
 ·  Translate
Add a comment...

Morteza Ahmadi

Shared publicly  - 
 
سخنانی که امروز آمانو در وین اظهار داشت، سؤالی جدی را ایجاد می‌کند: وی در برابر کدام امتیازات تا این حد مثبت‌اندیش شده است؟
مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ضمن اشاره به حصول «پیشرفت»، اظهار داشت: «با همکاری ایران فکر می‌کنم بتوانیم تا پایان امسال گزارشی را درباره پی‌ام‌دی صادر کنیم.»
اینکه دقیقا در تهران بین آمانو و مقامات ایرانی چه توافقاتی صورت گرفته، اصلا معلوم نیست. اما اینکه آمانو برای اولین بار از گزارش‌دهی در خصوص پی‌ام‌دی سخن می‌گوید، نشان‌گر آن است که قول همکاری‌هایی را در این خصوص گرفته است. به‌عبارت دیگر، احتمالا ایران پذیرفته تا بار دیگر ثابت کند که در گذشته هیچ فعالیت نظامی نداشته است.
سوالاتی در این خصوص به‌وجود می‌آید: آیا دسترسی‌هایی به برخی مراکز به آژانس داده شده است؟ آیا اجازه مصاحبه – یا بهتر است بگوییم بازجویی – با برخی افراد به آژانس اعطا شده؟ این سوالات را تنها مقاماتی که با آمانو توافق کرده‌اند، می‌توانند پاسخ دهند.
به هر روی، آژانس دست از سوالات متعدد خود برنخواهد کشید، البته تا روزی که برایش روشن شود که برنامه هسته‌ای ایران به یک برنامه بی‌اثر ویترینی تبدیل شده و از توان‌مندی صنعتی در آن خبری نیست. مثبت‌اندیش شدن آمانو قطعا بدون هزینه نبوده است، تنها باید نشست و دید هزینه‌ای که تهران پرداخته است چقدر بوده؟ توافق ژنو و بیانیه لوزان پیش از این ثابت کرده است که عموما در توافقات دولت یازدهم و 1+5، چیزی به نام توازن داده‌ها و ستانده‌ها وجود ندارد.
 ·  Translate
50
2
mahmoud hasanpour's profile photo‫مهپویا دماوند‬‎'s profile photo‫محسن شاپوری‬‎'s profile photo‫فاطمه کریمی‬‎'s profile photo
3 comments
Add a comment...

Morteza Ahmadi

Shared publicly  - 
 
‏نرخ بیکاری ایران - صندوق بین‌المللی پول
2010: 13.47%
2011: 12.3%
2012: 12.2%
2013: 10.4%
2014: 11.2% / Rouhani
2015: 12.27%


نرخ بیکاری در ایران پس از رسیدن به رقم قابل توجه 13.47 درصدی در سال 2010 روندی نزولی را طی کرد و در سال های 2011 و 2012 به ترتیب به 12.3 درصد و 12.2 درصد کاهش پیدا کرد.
روند نزولی نرخ بیکاری ایران که در سال های پایانی فعالیت دولت قبل شروع شده بود در سال 2013 نیز ادامه پیدا کرد. در این سال نرخ بیکاری در ایران به 10.4 درصد کاهش یافت.
اما بر اساس برآوردهای این نهاد بین المللی روند نزولی نرخ بیکاری در ایران ادامه پیدا نکرد و در سال 2014 که نخستین سال کامل کاری برای دولت یازدهم بود مجددا نرخ بیکاری در ایران صعودی شد و به 11.2 درصد رسید.
صندوق بین المللی پول پیش بینی کرده است نرخ بیکاری ایران در سال جاری و در دومین سال متوالی به روند صعودی خود ادامه دهد و به 12.27 درصد برسد که بیشتر از سال پایانی فعالیت دولت قبل خواهد بود.
http://mobile.tasnimnews.com/fa/news/1394/04/13/789369
 ·  Translate
48
5
‫فاطمه کریمی‬‎'s profile photosmahdi kasaeian's profile photo‫محسن شاپوری‬‎'s profile photo‫م عباس‬‎'s profile photo
8 comments
 
+Seyyed Ali Hosseini
من آمار به روز تری گیر نیاوردم
گویا این آمار با سرشماری سراسری اعلام میشه که آخرینش 90 بوده...
شما میتونید هرکدوم از پله های نمودار رو یدونه شیفت بدید بالا...
 ·  Translate
Add a comment...
Have him in circles
3,996 people
A navid's profile photo
‫محمد حسين‬‎'s profile photo
‫حسن ایزدیان‬‎'s profile photo
‫حسين الحنين‬‎'s profile photo
‫سیدمحمدرضا میری‬‎'s profile photo
Mansour rezaie yazdi's profile photo
ali jabervandi's profile photo
‫حسینیه افسران جوان جنگ نرم‬‎'s profile photo
‫حسین حیدری‬‎'s profile photo

Morteza Ahmadi

Shared publicly  - 
 
سخنگوی کاخ سفید:شرط اصلی توافق ایران و 1+5 در وین، متعهد ماندن ایران به قول و قرار لوزان است. گزینه نظامی هنوز برای برخورد با ایران روی میز باقی مانده است.

منبع نزدیک به تیم هسته ای:اختلافات جدی است؛ ولی حرکت رو به جلو می باشد.
 ·  Translate
38
2
‫راحیل اسویتا‬‎'s profile photo‫محسن شاپوری‬‎'s profile photoKarbalaee Mohammad Hosein Chahardoli's profile photo
 
خوبه معنای حرکت رو به جلو رو فهمیدیم!!!!
 ·  Translate
Add a comment...

Morteza Ahmadi

Shared publicly  - 
 
التماس دعا دارم از همگی ...

#برای_همدیگر_دعا_کنیم
 ·  Translate
58
2
Ke Py's profile photomina zabihi's profile photo‫عبد الله‬‎'s profile photo‫گل ِ همیشه بهــار‬‎'s profile photo
3 comments
 
امشب متنى ندارم.حرفم,حرف ساده ايست؛
امشب مرايادکن
درهر
"الغوث"
که ميگويى,
شايدبه حق
"يارب"
گفتنت
"خلصنا"يت
براى من هم مستجاب شود...
التماس دعا
 ·  Translate
Add a comment...

Morteza Ahmadi

Shared publicly  - 
 
دکتر محمدحسین رجبی دوانی، در محضر رهبر معظم انقلاب:
... متأسفانه نسبت به رهنمودها و اندیشه‌های حضرتعالی نیز بعضاً به‌نوعی تحریف صورت می‌گیرد، البته این تحریف در قالب برداشت‌های غلط و یا مسکوت گذاشتن و یا عمل نکردن به آنهاست.
حضرتعالی چند سال پیش در پاسخ به برداشت اشتباه یکی از دولتمردان فرمودید: "ما در موقعیت شعب ابی‌طالب نیستیم و در موقعیت بدر و خیبریم"، متأسفانه این رهنمود اساسی مورد باور مسئولان سابق و لاحق قرار نگرفت و اخیراً هم با توجه به سیاست‌هایی که هست مبنی بر مذاکره و دادن امتیاز به دشمن برای کم کردن شر آن که حضرتعالی این مسئله را به‌خوبی مدیریت فرمودید و با استفاده از اصل قرآنی و سیره نبوی از نرمش قهرمانانه یاد کردید تا اگر بناست سیاست این باشد که ما به دشمن امتیازاتی بدهیم، امتیازاتی هم باید گرفت تا برآیند آن پیروزی جبهه حق باشد و به‌زیبایی به مسابقه کشتی تشبیه فرمودید. اینکه در مسابقه کشتی هرگز دست دو طرف مسابقه به‌عنوان برنده بالا نمی‌رود و یکی برنده و یکی بازنده است و مسلم است که برنده باید جبهه حق و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.
متأسفانه در این مسئله بدترین حالت نرمش که برای وجود مبارک امام حسن مجتبی(ع) پدید آمد اصل قرار گرفت؛ کجا موقعیت نظام ما، مردم، و رهبری ما قابل مقایسه با دوران امام مجتبی (ع) است. در آن دوران خواص و اشراف خائن با معاویه ارتباط برقرار کردند و به‌خواست او می‌خواستند امام حسن(ع) را زنده یا کشته تحویل دشمن دهند، حال آنکه سیل مردم انقلابی و ولایی که حماسه‌های عظیمی چون 9 دی، 22 بهمن و اخیراً حماسه بزرگ تشییع شهدای غواص را آفریدند هرگز نخواهند گذشت نظام مقدس ولایت و رهبر انقلاب در آن موقعیت قرار گیرد که ما قابل تشبیه با دوره سخت امام مجتبی (ع) باشیم. (تکبیر حضار)
جا دارد اصول و مبانی نظری اندیشه‌های حضرت امام و حضرتعالی که بدون اغراق کاملاً منبعث از قرآن کریم و سیره پاک نبوی و علوی(ع) است به‌عنوان اصول ثابت و نقشه راه نظام جمهوری اسلامی ایران تعریف شود و از این طریق این اصول قابل تحریف برای کسانی که با مقاصد خود در پی آن هستند، نباشد. همچنین آنچه در سیره عملی حضرت امام(ره) و اندیشه‌های آن حضرت و همچنین حضرت‌عالی که می‌تواند عملیاتی شود، به‌عنوان قانون در نظام جمهوری اسلامی ایران ثبت شود تا از آن تخطی نشود.
http://mobile.tasnimnews.com/fa/news/1394/04/14/790536

صوت:http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/30189/13940413_11768_16k.mp3
 ·  Translate
163
39
Seyyed Arash vakilian's profile photo‫محسن ریسمان سنج‬‎'s profile photoJawad Rezai's profile photo‫محسن شاپوری‬‎'s profile photo
19 comments
 
جناب rez andereh شما کجا زندگی میکنی؟ 
 ·  Translate
Add a comment...

Morteza Ahmadi

Shared publicly  - 
 
واقعا عجیبه چنین حرکتی!
 ·  Translate
 
خطای استراتژیک تیم مذاکره کننده
پذیرفتن صدور قطعنامه شورای امنیت در روز اعلام یعنی شانزده تیرماه، بستن دست مجلس است در بعهده گرفتن هزینه رد کردن توافق بد تحمیلی از سوی آمریکا

بافرض قبول همه نکاتی که امشب آقای عراقچی گفت - که البته برخیش قابل قبول هم نیست - حداقل کاری که باید تصحیح شود به تعویق انداختن زمان صدور قطعنامه شورای امنیت مثلا تا همان یک ماه و نیم دیگر است تا مجلس بتواند از حق قانونی اش استفاده کند

پ.ن: رهبری: معصوم نیستند و ممکن است در تشخیص و عمل خطا کنند

 ·  Translate
3 comments on original post
36
1
Morteza Ahmadi's profile photo‫مهپویا دماوند‬‎'s profile photoKe Py's profile photo‫محسن شاپوری‬‎'s profile photo
7 comments
Ke Py
 
غیر از این انتظار دیگه ای داشتید؟؟
 ·  Translate
Add a comment...

Morteza Ahmadi

Shared publicly  - 
 
خب عراقچی هم راستی آزمایی آژانس برای تعهدات ایران رو تایید کرد!
#نگاه۱
 ·  Translate
68
2
Behnam Khodabandelo's profile photoHannan Mousavi's profile photo‫محسن شاپوری‬‎'s profile photoKarbalaee Mohammad Hosein Chahardoli's profile photo
2 comments
 
آقایون داداشا! مگه انتظار دیگه ای دارین.مثلا اونا قبول کنن لویی جرگه بیاد اقدامات ایران رو تایید کنه!؟
باید دکور هسته ای رو قبول کنیم.
بقول امام حسن روحانی #به_جهنم
 ·  Translate
Add a comment...

Morteza Ahmadi

Shared publicly  - 
 
آمانو: با همکاری ایران فکر می کنم بتوانیم تا پایان سال ۲۰۱۵ گزارشی را درباره پی ام دی صادر کنیم.

پ.ن:با این حال، اولا قضیه پی ام دی بسته نمیشه و توافق میکنیم؛ و دوما اصلا معلوم نیست گزارش آژانس پرونده PMD رو ببنده یا بازم دو پهلو گزارش بده!
این یعنی نسیه!


آمانو: اگر توافق حاصل شود آژانس آمادگی دارد تا برای اجرای موضوعات همکاری کند.

پ.ن:این یعنی موکول کردن تعهدات غرب به راستی آزمایی آژانس از ایران! 
 ·  Translate
28
Add a comment...

Morteza Ahmadi

Shared publicly  - 
 
مهدی محمدی:اگر یک توافق خوب در کار است، چه نیازی است که ماجرای صلح امام مجتبی (ع) به میان کشیده شود؟
 ·  Translate
71
Morteza Ahmadi's profile photo
 ·  Translate
Add a comment...
Morteza's Collections
People
Have him in circles
3,996 people
A navid's profile photo
‫محمد حسين‬‎'s profile photo
‫حسن ایزدیان‬‎'s profile photo
‫حسين الحنين‬‎'s profile photo
‫سیدمحمدرضا میری‬‎'s profile photo
Mansour rezaie yazdi's profile photo
ali jabervandi's profile photo
‫حسینیه افسران جوان جنگ نرم‬‎'s profile photo
‫حسین حیدری‬‎'s profile photo
Education
  • Software Engineering
Basic Information
Gender
Male
Work
Employment
  • GooGle
    present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
شهر باران