Profile cover photo
Profile photo
reuse-box
5 followers -
„jedna decyzja – wiele korzyści”
„jedna decyzja – wiele korzyści”

5 followers
About
Posts

Post has attachment
Dziś chciałabym podzielić się z Wami własnym spojrzeniem wzbogaconym o spojrzenie Wspaniałych ludzi, którzy zechcieli dołączyć do mnie, wspierając mnie w tym projekcie - reusebox inspiracje i zastosowania.
Dziękuje każdemu z osobna za poświęcony czas tym bardziej, że nieznana jest mi cenniejsza waluta Emotikon smile
Dziękuję II Vice Miss Polonia 2012,Miss Earth of Poland 2013(zdobywczyni top 8 spośród 90 kandydatek z całego świata) Aleksandra Szczęsna, Piotr Krawczyk, ToZo Cafe, AirBike, Bobofashion, Krüger&Matz Alicja, Mateusz, Ewelina Krajewska, Łukasz Majchrzyk, Marcin Bazylak, Michał Leszek, Marzena Michałowska, Tomasz Zaryski, Marcin Szambelan
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-05-27
24 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Poszerzając swoje spojrzenie o spojrzenie innych widzimy więcej. Z własnego doświadczenia wiem, że to bezpieczne a elastyczność, otwartość na nowe i akceptacja mogą przynieść same korzyści. Takie podejście dało mi wspaniałe nowe doświadczenie. Ciekawa jestem jak to w waszej opinii przekłada się na efekt końcowy sesji. Wierzę, że się dowiem, ale jeszcze nie teraz;) Zapraszam już przed południem na jeszcze gorące zdjęcia z niedzielnej sesji;) z: ToZo Cafe, Bobofashion, AirBike, Krüger&Matz z Aleksandra Szczęsna 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
"Nasz wyścig z reklamówką trwa. A ona trzeba przyznać jest uparta, wytrwała i mocna. Czasem walka z nią oznacza – bardzo dosłownie – walkę o ludzkie życie.
W 2002 r. Bangladesz całkowicie zabronił produkcji i sprzedaży polietylenu, z którego wytwarza się reklamówki. Za posiadanie plastikowej torby można zapłacić tu do 30 złotych mandatu. W północnych Indiach za używanie reklamówki można trafić na kilka lat do więzienia i dostać – w przeliczeniu – blisko 6 tys. zł mandatu."
Warto poszerzać swoją świadomość - Polecam artykuł!
http://www.dobrewiadomosci.net.pl/1134-czy-moglibysmy-zyc-bez-opakowan
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli czujesz, że EKOstyl to coś dla Ciebie, bądź z Nami 21-22 marca w Bielsku Białej. Targi EKOstyl 2015 będą wyjątkową okazją do zakupu reuse-boxa. Nie możemy się już doczekać waszych opinii na jego temat. 
Do zobaczenia!
https://www.facebook.com/events/290714141139233/
Add a comment...

Post has attachment
"Jestem pozytywnie nastawiona do postępu i cywilizacji. Nie namawiam do umartwiania się i ortodoksyjnego postępowania proekologicznego. Przestrzegam jedynie, abyśmy dbali o Ziemię, oszczędzali ją, pomagali jej trwać albowiem zostaliśmy stworzeni, aby żyć na tej planecie. Mamy również obowiązek zostawić coś dla naszych dzieci, wnuków, prawnuków… nie tylko betonowe pustynie." - Mira Stanisławska – Meysztowicz
Polecamy bloga Pani Miry Stanisławskiej – Meysztowicz
http://ecoplace.pl/mira/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Jak myślicie, czy wynalazek Pani Olgi ma potencjał zmiany świata na lepszy? Wspieramy!
Olga Malinkiewicz – polska fizyk, wynalazczyni fotowoltaicznych materiałów opartych na perowskitach. Wynalazek ten został uznany za jeden z najważniejszych wynalazków roku 2013. Za odkrycie to otrzymała 28 marca 2014 roku z rąk wiceprzewodniczącej Komisji Europejskiej Neelie Kroes główną nagrodę w prestiżowym konkursie naukowym Photonics21.

http://www.tvn24.pl/inny-punk…/olga-malinkiewicz,511359.html
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Dziś udostepniam utwór, który towarzyszy mi od początku realizacji pomysłu na stworzenie reuse-boxa. Już od pierwszej podróży do firmy produkcyjnej a potem to już za każdym razem bez wyjątku akurat leciał w radiu. Byl dodatkowym wsparciem gdy słyszałam że się nie da, potem kiedy jechałam ustalić kolejną zmianę w konstrukcji boxu po wcześniejszej porażce. Często poruszałam się poza logiką, ale pomimo to podejmowałam kolejne decyzję które dawały nową wiedzę. Doświadczenia z tego okresu są bezcenne a główny wniosek - Da się, nawet wtedy gdy wszyscy mówią że się nie da! A utwór - Przypadek? Nie sądzę;) Ten znany artysta Mrozu ma ciekawe spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość. 
A Wy co byście zrobili gdybyście nie mieli nic do stracenia?
http://m.youtube.com/watch?v=ZuHakRzq5yE
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded