Profile cover photo
Profile photo
Emka Plus. Kompleksowe utrzymanie czystości, sprzątanie biur, przychodni...
5 followers
5 followers
About
Emka Plus. Kompleksowe utrzymanie czystości, sprzątanie biur, przychodni...'s posts

Do naszych usług dodatkowych zalicza się m.in. pranie dywanów i wykładzin. Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonej firmy, która pomoże Wam zaprowadzić czystość w miejscu Waszej pracy, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług: http://emkaserwis.com.pl/nasza-oferta/. 

Przypominamy, że nie posiadamy odgórnie narzuconego cennika. Koszt zapłaty ustalany jest indywidualnie, na podstawie zasięgu wykonanych prac. Więcej informacji o charakterze naszej działalności znajdą Państwo przechodząc na stronę internetową: http://emkaserwis.com.pl/cennik/. Zapraszamy!

Post has attachment
Remont wiąże się zazwyczaj z ogromnym bałaganem. Jeżeli nie czują się Państwo na siłach, aby samodzielnie posprzątać powierzchnię po wykonywanych w niej pracach, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty: http://emkaserwis.com.pl/nasza-oferta/. Gwarantujemy profesjonalne podejście. 
Photo

Wiosna to okres wzmożonych prac ogrodowych na posesjach prywatnych i użytkowych. Firma Emka Plus oferuje Państwu szeroki zakres usług związanych z pielęgnacja terenów zielonych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w koszeniu trawników oraz pielęgnacji żywopłotów. Zapraszamy: http://emkaserwis.com.pl/nasza-oferta/.

Pamiętajcie Państwo, że czystość powinno się zachowywać nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz budynków. Klientom naszej firmy oferujemy kompleksowe usługi związane z czyszczeniem elewacji. Korzystamy z wysokojakościowych produktów chemicznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć niemal każdy rodzaj brudu. Zapraszamy: http://emkaserwis.com.pl/nasza-oferta/.

Post has attachment
Dezynfekcja to ogół działań mających na celu niszczenie drobnoustrojów i ich przetrwalników. Zabieg pozwala na całkowite zniwelowanie zagrożeń. Dezynfekcję przeprowadza się zazwyczaj w kuchniach, łaźniach, stołówkach i gospodarstwach domowych. Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy. Gwarantujemy, że będziecie zadowoleni: http://emkaserwis.com.pl/nasza-oferta/.
Photo

Przypominamy, że na zakres usług świadczonych przez naszą firmę składają się przede wszystkim: usługi alpinistyczne, pielęgnacje terenów zielonych, usługi dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji oraz utrzymywanie czystości na powierzchniach wewnętrznych. Po więcej informacji zapraszamy na: http://emkaserwis.com.pl/.

Post has attachment
Do podjęcia współpracy zachęcamy przede wszystkim klientów ze Szczecina oraz całego województwa zachodniopomorskiego. Jeżeli szukają Państwo fachowej firmy, która pomoże Wam utrzymać czystość w biurach i innych obiektach użyteczności publicznej, to jesteśmy do usług: http://emkaserwis.com.pl/.
Photo

Oferujemy Państwu usługę alpinistycznego mycia okien. Pracujemy na naprawę dużych wysokościach. Jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego sprzętu, który pozwala nam na kompleksowe wykonanie powierzonych zleceń. Po więcej informacji zapraszamy na: http://emkaserwis.com.pl/nasza-oferta/.

Post has attachment
Pamiętajcie, że cena za wykonaną usługę jest u nas indywidualna. Wlicza się w nią nie tylko zakres włożonej pracy, ale również rodzaj oraz wielkość sprzątanej powierzchni. Mamy nadzieję, że to rozwiązanie w pełni Państwa satysfakcjonuje: http://emkaserwis.com.pl/cennik/.
Photo
Wait while more posts are being loaded