Profile cover photo
Profile photo
aytekno mühendislik
17 followers
17 followers
About
aytekno's posts

Post has attachment
Tosyalı Toya
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
1.12.2016
10 Photos - View album

Post has attachment
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun!

Photo

Post has attachment
Aytekno Mühendislik Cansan Metalurji montajı

Post has attachment
Aytekno Mühendislik Shenda Elektrik Türkiye Resmi Temsilcisi.
Photo

Şirketimizin Hikayesi
Şirketimiz geçtiğimiz 25 yılda giderek büyüdü
Aytekno Mühendislik ve Ticaret Limited Şirketi , Ark ocaklı ve indüksiyon ocaklı çelikhanelerin ark ocağı ,pota ocağı, sürekli döküm tesisi, toz toplama, soğutma suyu sistemleri, ferro alyaj katkı sistemleri ile çubuk ve profil  haddehanesi mühendisliği, orta ve yüksek gerilimli transformatörler, kompanzasyon hormanik filtre, haddehane ve inşaat şirketimizin ana konularıdır.

Son zamanlarda, birçok ülkede  müşterilerimizle başlatmış olduğumuz işbirliğini devam ettiriyoruz. Yeni iş ortakları bulmak, ürün ve mühendislik hizmetlerimizi onlara götürmek iş geliştirme programımızın bir parçası olmuştur.

Çelik endüstrisinin Türkiye’deki gelişimi diğer bazı şirketlerin yanında şirketimizi de anahtar teslimi projeler yapmaya yöneltmiş, inşaatı da dahil olmak üzere yaptığımız montaj ve devreye alma işleri projenin daha kısa surede tamamlanmasını sağlamıştır. Halihazırdaki bağlantılarımız vasıtası  ile müşterinin talebi halinde tüm imalatları Türkiye , İtalya, Hindistan veya Çinde  yaptırmaktayız. Bu esneklik bize mühendislik, danışmanlık, teslim süresinin kısalığı ve makul fiyat verme imkanını getirmektedir.

Geniş ve  uzun vadeli iş ilişkileri kurmak  ve  mevcut işlerinizi geliştirmek için çelikhane, haddehane, transformatörler ve inşaat alanında ihtiyaç duyacağınız  ekipman ve mühendisliğin temininde ve uygulamasında işbirliğine hazırız.

Post has attachment
Mustɑfɑ Kemɑl Atɑtürk önderliğinde kɑzɑnılɑn Milli Mücɑdele ile tɑrihte eşine çok ɑz rɑstlɑnır bir bɑşɑrı gerçekleştirilmiştir. Yɑşɑnılɑn tüm zorluk ve sıkıntılɑrɑ kɑrşın inɑnç ve kɑrɑrlılık örneği olɑrɑk kɑzɑnılɑn bu zɑfer, Milletimize kɑyıtsız şɑrtsız egemenliği sɑğlɑyɑn Cumhuriyet rejimini ɑrmɑğɑn etmiştir. Milletimizin Cumhuriyet Bɑyrɑmı kutlu olsun.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Elex fuarı 2014
7 Photos - View album

Post has attachment
Merhabalar İstanbul Fuar Merkezi 25-26-27/09/2014 Tarihlerinde 11.Salon 11C-510 daki standımıza davetlisiniz. Sizleri misafir etmekten onur duyarız.

Online davetiye için :http://www.onlinedavetiye.org/OnlineDavetiyeFormu.aspx?ID=7&lng=tr

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded