Profile cover photo
Profile photo
Vişne Co
About
Posts

Post has attachment

2016 New York Asya Film Festivali’nden İzlemeniz Gereken 5 Film

Yazın güzel alternatif eğlencelerinden biri olan New York Asya Film Festivali, klasik ve çağdaş Asya sinemasının en iyi ve en popüler kutlamalardan birisidir. Bu festivalde yer alan filmler, sadece keşfedilmeyi bekliyordu ve işte, 2016 yılındaki festivalden kaçırılmayacak 5 Asya Filmi:

http://www.visne.co/new-york-asya-film-festivali-2016/
Add a comment...

Post has attachment
Romantizmi Doruklarda Yaşatacak Film Önerileri 2017

Aşkın tanımını yapmak oldukça zordur. Her insanın birbirinden farklı aşk tanımı vardır. Aşkı yaşayış biçimleri de aynı şekilde farklıdır. Romantik filmler de aşkın tanımı yapmaya ve aşkı yaşamaya benzer. Romantik bir film her insanda farklı izlenimler yaratır. Aşkı ve komediyi bir arada yaşatan romantik komedi filmler, kalpsiz dramlar, ciddi ve soluksuz aşklar ve heyecanı zirveye ulaştıran birçok konuda romantik film bulmak mümkündür. Hafta sonu tatilinizde veya kendinize ayırdığınız bir günde sizin için hazırladığımız romantik film önerilerinden birini seçin ve filmin tadını çıkarın. Ayrıca sevgilinizle veya eşinizle izlemek için romantizmi doruklarda yaşatacak film arıyorsanız bu liste tam size göre.

http://www.visne.co/romantik-film-onerileri/
Add a comment...

Post has attachment
En İyi Aksiyon Filmleri 2016

Son yıllardaki en iyi aksiyon filmlerinden bazıları 2016 yılında üretildi. Kaliteli filmlerin listesi o kadar büyüktü ki, En İyi Aksiyon Filmleri 2016 listesini Rotten Tomatoes’in izleyici skorunu kullanarak listeledik. 2016 yılında yapılan aksiyon filmleri, izleyiciler arasındaki popülaritesine göre sıralanmaktadır. Popülarite puanları aşağıdaki başlıkların yanında listelenmiştir. İzlemek istediğiniz filmleri, imdb puanları ile de karşılaştırabilir, ekşi sözlük ve onedio yorumlarına bakabilir, fragmanlarını Youtube’de Türkçe dublaj ya da alt yazılı olarak izleyebilirsiniz. En iyi aksiyon filmleri listesinde yer alan filmleri, HD kalite ile izlemeniz önerilir.

http://www.visne.co/en-iyi-aksiyon-filmleri-2016/
Add a comment...

Post has attachment
Mezun Olmadan İzlemeniz Gereken 10 Üniversite Filmi
Üniversite deneyiminizi bir kelime ile açıklayabilseydiniz, ne olurdu? Bu dört yılı özetlemek, belki de Moby Dick’in SparkNotes sürümünü yazmak gibidir. Genelde Amerika’daki üniversite hayatlarını konu almış olsa da, her üniversite öğrencisi, bu filmlerinin her birini en az bir kez izlemelidir. Üniversiteden ayrıldıysanız ya da bitirdiyseniz ve eski günleri özlüyorsanız, üniversite hayatıyla ilgili bu filmler sizi öğrencilik yıllarınıza geri götürebilir. İşte şimdiye kadarki en iyi üniversite filmleri…
Add a comment...

Post has attachment
Sayfa İçi SEO Nasıl Yapılır? – One Page Seo – %100 Başarı!
Sayfa içi SEO – One Page Seo – konusunda, webmaster hayatınız boyunca meta etiketleri ve anahtar kelime yoğunluğu hakkında yeterince şey duyduğunuzdan eminim. Eğer bugün sitenizde kullanabileceğiniz bazı pratik ipuçları arıyorsanız, işte bundan sonra sitenizde yayınladığınız her bir içerikten daha fazla organik trafik almanız için yapılacak listesi…

http://www.visne.co/one-page-seo/
Add a comment...

Post has attachment


Saç ekimi, saç dökülmesi yaşayanlar için dermatolojik bir cerrahın genellikle saçları başın arkasından veya yanından öne veya başın üstüne taşımasıdır. Diğer bir deyişle; saç ekimi, bireyde saçların güçlü ve neredeyse hiç dökülmeyen, yoğun olduğu bölgelerden alınıp, saç kaybına uğrayan bölgeye nakledilmesi ile ortaya çıkan estetik operasyondur. Saç ekimi ya da saç nakli, lokal anestezi altında bir tıbbi büroda gerçekleşir. Kellik; diyet, stres, hastalık ve ilaçlar gibi çeşitli faktörlerden kaynaklanmaktadır. Saç ekimi yaptırmak, görünümünüzü iyileştirebilir ve kendinize olan güveninizi artırabilir.

http://www.visne.co/sac-ekimi/
Add a comment...

Post has attachment
İş yerinde veya yoğun ders çalışma programlarında sağlıklı yemenin ne kadar zor olabileceğini hepimiz biliyoruz. Özellikle yoğun geçen zamanlar ve stresli dönemler, çok fazla güç gerektirir. YGS, LYS vb. üniversite giriş sınavlarına hazırlanma dönemleri, KPSS dönemleri vs… Beslenme uzmanı, diyetisyen, fitness antrenörü, doktor ve sağlıklı yaşam tarzı blog yazarlarına, Vişne ekibi olarak “Ofiste (veya nerede çalışıyorsanız) en sevdiğiniz sağlıklı atıştırmalıklar nelerdir?” sorusunu yönelttik. Yani sağlıklı atıştırma için önerilerini istedik. Onlardan aldığımız en iyi 5 sağlıklı ofis atıştırmalıklarının hızlı özeti; Meyve, Fındık, Somun, Tereyağı, Sebzeler, Protein Bar, Yoğurt. Ayrıca, daha önce düşünememiş olabileceğiniz gerçekten ilginç ‘sağlıklı atıştır’malıklar var.

http://www.visne.co/saglikli-atistir/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded