Profile cover photo
Profile photo
CENTRUM KOSMETYCZNO-PODOLOGICZNE GABILINE
About
Posts

Post has attachment
Wypielęgnowane, zadbane dłonie oraz manicure świadczą o elegancji i klasie, są wizytówką kobiet oraz mężczyzn. W naszym salonie zajmujemy się również stylizacją paznokci. W tym zakresie skracamy oraz regenerujemy płytki paznokci, rekonstruujemy uszkodzone płytki paznokci, wykonujemy manicure klasyczny, hybrydowy lub żelowy. Więcej na ten temat przeczytacie na: http://gabiline.pl/stylizacja-paznokci/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze Centrum Kosmetyczno-Podologiczne Gabiline znajduje się w Twardogórze. Świadczymy szereg usług z zakresu kosmetyki, wykonujemy między innymi peeling kawitacyjny, mikrodermabrazję, eksfoliację kwasami. Kolejną częścią naszych usług jest podologia, w tym rekonstrukcja płytki paznokcia żelem, tamponada czy korekta wrastającego paznokcia. Więcej o nas na: http://gabiline.pl/uslugi/. Zapraszamy!

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W wirze codziennych zajęć często zapominamy o tym, że zadbany wygląd to również dobre samopoczucie i większa pewność siebie. Warto jednak znaleźć choć odrobinę czasu na drobne zabiegi upiększające. Zapraszamy do naszego salonu na hennę brwi i rzęs, manicure, pedicure, jak również na ultradźwięki czy mikrodermabrazję. Więcej informacji na: http://gabiline.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Raz na zawsze pozbądź się bólu i schorzeń stóp! Wiele osób narzeka na różnego typu dolegliwości stóp, miedzy innymi na brodawki, odciski czy grzybicę. W takich przypadkach warto skorzystać z pomocy podologa, który pobierze materiał do badań mykologicznych, a następnie przeprowadzi odpowiedni zabieg. Więcej na ten temat przeczytacie na: http://gabiline.pl/podologia/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded