Profile cover photo
Profile photo
Pavel Em
1,306 followers -
Photographer, Graphic designer
Photographer, Graphic designer

1,306 followers
About
Pavel's interests
View all
Pavel's posts

Post has attachment
..že bohatství prokape dolů...muhehe.

Post has attachment
Public
Minule jsem se zmínil o nacionalismu a jeho šíření. Dnes anketa na "Novinkách.cz" potvrdila, že už je to realita. Evropa jako taková, asi končí. Le Penová chce zrušit Euro, zavést frank a vystoupit z EU. A češi tleskaj, nechápu těch 84% souhlasných hlasů.

Photo

Post has attachment
Public
Smutné čtení. Více než 70 % odebraných vzorků na stanovení reziduí pesticidů tvoří právě čerstvé ovoce a zelenina. http://bit.ly/2nYRDVH 

Post has attachment
Public
Nacionalismus...
....jak se do módy vrátilo národovectví. "Naposledy jsme ho viděli před druhou světovou válkou. Může vést k opravdu špatným věcem," dodává klávesista Andrew Fletcher a zdůrazňuje, že Depeche Mode v minulosti nezaujímali politická stanoviska.
http://art.ihned.cz/hudba/c1-65663680-depeche-mode-spirit-album


https://www.youtube.com/watch?v=jsCR05oKROA

Post has attachment
Public
jak na to, pro milovníky PS
https://www.youtube.com/watch?v=i2fngCW4JIU

Post has attachment
Public

Post has attachment
Public
Občas mě Google dost štval ohledně cpaní personifikované reklamy do všech možných stránek. Jednou se člověk podívá na trekové boty a hned je potom vidí celý týden úplně všude. Začal jsem se lehce bránit a své soukromí jen tak lehce neprodám 8-) . Přešel jsem na Operu, má VPN (na jedno tlačítko) a funguje to. Dále má automatické blokování reklam, taky funguje. Změnil jsem hlavní vyhledávač na https://duckduckgo.com/privacy . Sice najde polovinu co Google, ale nešmíruje. Když opravdu něco potřebuji, použiji Google s VPN. Horší je, že tohle ještě musí člověk udělat na svém tabletu a mobilu. Jinak jsou ty reklamy nezničitelné. Cca po měsíci používání jsem si na vše zvykl a Google reklamy jsou taky fuč. Místo bot mi nabízí třeba holandské spodní prádlo (podle zapnuté VPN) a to mě baví, konečně o mě ví houbeles!

Post has attachment

Post has attachment
Public
ČR - Krušné hory 2017
Photo

Post has shared content
Public
Medium format. The GFX 50S uses a 51.4MP 'Fujifilm G Format' medium-format sensor (43.8 x 32.9mm), which is 1.7x the area of a full-frame sensor.

Sample photo, very nice shadows and light.

Wait while more posts are being loaded