Profile

Cover photo
Jørgen Sørlie
Worked at Eikerbygg
Attended Eknes
Lives in 3055 Krokstadelva, Kjøsteruds alle 1
988 followers|48,839 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Jørgen Sørlie

Shared publicly  - 
 
:)
1
Add a comment...

Jørgen Sørlie

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Jørgen Sørlie

Shared publicly  - 
 
Sånn som det JA! !
 ·  Translate
2
Add a comment...

Jørgen Sørlie

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Jørgen Sørlie

Shared publicly  - 
 
A MIXTURE OF CLIPS PUT TOGETHER WITH HANS ZIMMER : TIME
1
Add a comment...

Jørgen Sørlie

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
People
In his circles
2,974 people
Have him in circles
988 people
Omega X's profile photo
Mehmet Karabulut's profile photo
david jonh's profile photo
Yeu Doi's profile photo
GadgetsGo's profile photo
luis tecnarias's profile photo
Jin Raines's profile photo
EL Rincón Latino's profile photo
CIRCLES on Google+'s profile photo
Work
Occupation
Veiledning
Skills
Verdier, å folks forrhold til dem.
Employment
  • Eikerbygg
    Håndtverker, 25 - 31
    Rehabilitering og påbygging av hus og hytter.
  • J S Kraft Entreprenør
    Håndtverker, 31 - 31
    Mitt første jobb som Næringsdrivende med ansatte
  • Treteknikk
    Industriarbeider, 2 - 21
    Produksjon av takstoler
  • Kåre Sørlie
    Håndtverkslærling, 23 - 31
    vår med pappa å jobbe med og bygge hus
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
3055 Krokstadelva, Kjøsteruds alle 1
Previously
3043 Drammen, meieriveien 11 - 3050 Mjøndalen, Evjegata 11 B - 3053 Steinberg Bråtan 2 A
Links
Story
Tagline
Er God innvendig og utvendig "så godt jeg kann"
Introduction
Liker å klatre, bade å gjøre ting med andre
Bragging rights
flink på å finne løsninger på utfordringer når det trengs.
Education
  • Eknes
    Ungdomsskole, 13 - 30
    ble utdannet i å ha det vanskelig, som også noen ganger er viktig.
  • Åssiden videregående
    Snekkring, 21 - 30
    Grunnkurs Tømmrer
  • Rostaug Videregående
    Snekring, 23 - 29
    Vidre-kommende Tømmrer
Basic Information
Gender
Male
Birthday
May 7, 1986
Other names
Trestjerne