Profile cover photo
Profile photo
Lemański Bolesław. ZPHU. Kasacja pojazdów
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Podczas recyklingu pojazdów możliwy jest odzysk części zamiennych, które są całkowicie sprawne. W naszym zakładzie oferujemy sprzedaż takich części w bardzo atrakcyjnych cenach. Zakup części z demontażu to doskonała opcja, dzięki której mogą Państwo znacznie pomniejszyć kwotę, jaką normalnie musielibyście przeznaczyć na zakup nowej części. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty: http://kasacjawagrowiec.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Legalna kasacja to jedyny właściwy sposób pozbycia się pojazdu, który uległ wypadkowi lub z innych względów nie nadaje się do dalszego użytkowania. Miejscem, w którym mogą Państwo dokonać profesjonalnego złomowania jest stacja demontażu Bolesława Lemańskiego w Wągrowcu. Dokładny adres oraz mapę dojazdową znajdą Państwo na stronie: http://kasacjawagrowiec.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cenimy sobie zadowolenie Klientów korzystających z naszych usług, dlatego staramy się realizować je w jak najkrótszym czasie. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że każdy pojazd przekazany nam w celu rozbiórki lub złomowania poddany zostaje indywidualnej oraz uczciwej wycenie. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub zapraszamy osobiście do naszego zakładu w Wągrowcu: http://kasacjawagrowiec.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm. Dlatego wykonując swoje obowiązki nie zapominamy o przestrzeganiu wszelkich zasad ochrony środowiska. Nasi pracownicy to zespół kompetentnych ludzi, którzy doskonale znają się na tym co robią. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować szybką i sprawną obsługę w zakresie skupu i złomowania pojazdów. http://kasacjawagrowiec.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w otoczeniu kochających osób życzy stacja demontażu i recyklingu pojazdów ZPHU Lemański Bolesław. Mamy nadzieje, że świąteczne dni będą dla Państwa czasem odpoczynku i radości. W Nowym Roku życzymy dużo szczęścia i powodzenia w realizacji wszystkich planów! http://kasacjawagrowiec.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadają Państwo stary, bezużyteczny pojazd i nie wiecie jak się go pozbyć? A może potrzebujecie części samochodowych? Niezależnie od tego, na które z powyższych pytań odpowiedzieliście twierdząco z pomocą przyjdzie Wam auto szrot w Wągrowcu! Przyjmujemy samochody do kasacji, a także zajmujemy się sprzedażą używanych części zamiennych. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu: http://kasacjawagrowiec.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym zakładzie prowadzimy także sprzedaż części używanych. W ofercie elementów używanych oraz zamienników znajdą Państwo części do wielu popularnych modeli samochodów. Zachęcamy do rozważenia zakupu sprawnych części pochodzących z demontażu, gdyż można w ten sposób zaoszczędzić często niemałą ilość pieniędzy. http://kasacjawagrowiec.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Auto szrot w Wągrowcu http://kasacjawagrowiec.pl/ skupuje pojazdy do rozbiórki. Przyjmujemy samochody powypadkowe, stare oraz nie nadające się do dalszej eksploatacji z różnych innych powodów. Nasi Klienci mogą liczyć na indywidualną wycenę skupowanego pojazdu oraz szybkie dopełnienie stosownych formalności.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Za pojazdy przeznaczone do kasacji w naszym zakładzie płacimy gotówką. Wcześniej przeprowadzamy indywidualną wycenę. W ramach recyklingu zajmujemy się również odzyskiem sprawnych części, których sprzedaż realizujemy na terenie zakładu w Wągrowcu lub internetowo. Wszelkie szczegóły dotyczące naszej działalności znajdą Państwo na stronie: http://kasacjawagrowiec.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kasacja oraz złomowanie pojazdów to nasza specjalność! Naszym Klientom oferujemy profesjonalną usługę, a także korzystne ceny odkupu. Nieistotny jest dla nas powód kasacji- przyjmujemy zarówno pojazdy powypadkowe, uszkodzone czy po prostu stare. Pytania? Zachęcamy do kontaktu: http://kasacjawagrowiec.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded