Profile cover photo
Profile photo
Vinnytsia IT School
6 followers -
Vinnytsia IT School - сучасна комп’ютерна освіта
Vinnytsia IT School - сучасна комп’ютерна освіта

6 followers
About
Posts

Post has attachment
Шукаєте курси WEB-спрямування у Вінниці? Та вас цікавить саме розробка сайтів?
Vinnytsia IT School має для вас унікальну програму отримання якісної IT-освіти - курс “Web development” (17+), що відповідає загальносвітовим трендам та вимогам сучасного ринку праці.

Програма має на меті дати знання та вміння від верстки до програмування сайтів, необхідні сучасному Full Stack-розробнику, що працює з повним стеком технологій - Front End та Back End, що добре розбирається в серверній та в клієнтській частинах сайту.


Детальна інформація на сайті http://www.itschool.vn.ua


Запис на навчання та довідка:
Тел.: +38068 485 39 65, 093 041 38 18


Чекаємо вас в Vinnytsia IT School
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vinnytsia IT School запрошує на курс “Advanced Graphic Design” 17+. В курсі вивчаються графічні редактори Photoshop та Illustrator.

Illustrator - один з найвпливовіших векторних графічних додатків всіх часів. Adobe Illustrator дозволяє створювати логотипи, іконки, ескізи, типографіку і складні ілюстрації для друку, Інтернету, інтерактивних, відео і мобільних пристроїв. У 2017 р. редактору Illustrator виповнилося 30 років.

Photoshop вважається найпопулярнішою дизайнерською програмою. Мільйони користувачів використовують її для створення дизайнерських робіт більше 25 років. Photoshop дозволяє зробити правильну тонову і колірну корекцію зображень, в ньому легко робити колаж і фотомонтаж будь-якого ступеня складності та обробляти свої фото на професійному рівні.

Після закінчення курсу ви досконало володітимете графічними редакторами Adobe Photoshop та Adobe Illustrator, ви станете справжнім дизайнером!

Детальна інформація та запис на навчання на сайті: http://www.itschool.vn.ua

та за тел.: +38068 485 39 65, 093 041 38 18.

Чекаємо вас в Vinnytsia IT School: м. Вінниця, вул. М.Оводова, 22, (район Вежі)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vinnytsia IT School пропонує курс “Web development”(17+) для web розробників-початківців.
Сайт є обов’язковим компонентом будь-якого бізнесу. Сайт може бути майданчиком для продажів, причому в цілодобовому режимі, може проводити рекламні кампанії, просувати певний товар чи бренд, може містити комплексні рішення в області менеджменту, фінансів, оптимізації бізнес-процесів.
Зараз найкращий час для створення кар’єри в галузі web-розробки. Рейтинг найбільш затребуваних і високооплачуваних IT-професій очолює саме Web-розробник.
Під веб-розробником роботодавець зазвичай розуміє універсального фахівця full-stack, який повинен мати повний набір знань:
 верстка,
 браузерна мова програмування,
 серверна мова програмування,
 мова для роботи з базами даних,
 фреймворк.

Заняття курсу Web development”(17+) проходять в міні-групах 6-10 студентів, ноутбуки для навчання ми надаємо. Кожне заняття записується у вигляді відео для домашнього перегляду.
Викладач має досвід роботи в бізнес-компаніях, розробці власних стартапів та e-commerce-проектах. Тренер “Frontend training courses” IT компанії EPAM. Викладач напряму Web розробка Донецького національного університету імені Василя Стуса.
Детальна інформація на сайті http://www.itschool.vn.ua

Запис на навчання та довідка:
Тел.: +38068 485 39 65, 093 041 38 18.

Чекаємо вас в Vinnytsia IT School
м. Вінниця, вул. М.Оводова, 22, (район Вежі)
Add a comment...

Post has attachment
Старт навчального курсу “Програмування С++” 7-9.09.18
Якщо Ваша дитина бажає пов’язати своє майбутнє з ІТ, якщо потрібен гарний старт та базові фахові знання– для вступу в заклади з напрямом ІТ (ліцей, коледж, університет), обирайте Vinnytsia IT School.

У Vinnytsia IT School навчаються школярі, які хочуть чогось більшого та мріють про круту ІТ-професію.
У нашій ІТ-школі стартували різноманітні курси. На даних світлинах студенти, які спробували себе в програмуванні. Вітаємо зі вдалим стартом студентів та викладача Ветрова Віталія Вікторовича. Бажаємо написати цікаві, нестандартні програми, розкрити потенціал кожного студента та побільше інтелектуальних вражень.

Чому варто навчатись програмувати?

Більше 10 мільярдів гаджетів використовують програмування. Від смартфонів до мультиварок. Програмісти завжди затребувані.
Високі зарплати – програмісти можуть претендувати відразу на зарплату в 500 $\міс
Напиши один раз – використовуй де завгодно, причому, програмувати – дуже цікаво!
Найпопулярніші інтернет-гіганти Google і Facebook та найбільші корпорації використовують програмні продукти. Тому роботу можна знайти де завгодно: і у малих, і, навіть, у великих проектах.
Приєднуйтесь на навчання! Буде пізнавально та згодом може стати вашою професією!
PhotoPhotoPhoto
13.09.2018
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Новий навчальний рік 2018-19 ВІДКРИТО!
http://www.itschool.vn.ua
Друзі! Наші викладачі Vinnytsia IT School підготували нові курси для дітей з 6 до 17 років та покращили вже існуючі матеріали курсів.

Перші заняття. Емоції переповнюють. Це саме той момент, коли кожен може пізнати тонкощі навчання, собливості курсів, зрозуміти власні сили та можливості, визначитись з напрямком, який ідеально підходить під бажання та здібності, познайомитись із викладачем та атмосферою в Vinnytsia IT School.

Це саме той момент, коли наші студенти продовжують навчання в Vinnytsia IT School, наповнені енергією та жагою до навчання.

Починаючи з 5 вересня 2018 р. стартують різноманітні профілейовані курси:

Світ IT для наймолодших (6-10 років)
Візуальне програмування (8-11 років)
MS Office (11+ років)
Графіка та дизайн (11+ років)
Відеомонтаж (12+ років)
Програмування на С++ (13+ років)
Web розробка (12+ років)
Web програмування (13+ років)
Дизайн інтерфейсів UI/UX (13+ років)
Запис на навчання та довідка:

Тел.: +38068 485 39 65, 093 041 38 18.

Чекаємо вас в Vinnytsia IT School
м. Вінниця, вул. М.Оводова, 22, (район Вежі)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Набір на навчальний курс “Advanced Graphic Design” (17+)
http://www.itschool.vn.ua
Vinnytsia IT School відкриває свої двері для майбутніх графічних дизайнерів! Приходьте і станьте професіоналом! Ми підготували для вас інтенсивну 3-місячну програму “Advanced Graphic Design” 17+.

Заняття проходять в міні-групах 6-8 осіб на професійному обладнанні – для кожного персональний ноутбук. Для ефективного навчання обов’язково потрібно виконувати домашні завдання. Ніяких нудних лекцій із записами в конспектах. Кожне заняття з графіки записується у вигляді відео для домашнього перегляду. Оплата помісячна, а не одразу за весь курс. Після закінчення курсу ви досконало володітимете графічними редакторами Adobe Photoshop та Adobe Illustrator, ви станете справжнім професіоналом-дизайнером!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
“Web development ” (17+) Набір на навчання.
http://www.itschool.vn.ua
Якщо у вас є бажання стати web-розробником і ви не навчаєтесь або не навчались за спеціальністю близькою до інформаційних технологій, тоді вам варто задати собі запитання “Чи потрібно вам взагалі IT?” Якщо вам в школі математика давалася краще, ніж гуманітарні науки, якщо вам подобається проводити багато часу за комп’ютером, якщо вам хочеться завжди розвиватись і вивчати щось нове, тоді навчальний курс “Web development” вам підійде.

Стрімкий розвиток інформаційних технологій сприяв появі професії web-розробника. Рейтинг найбільш затребуваних і високооплачуваних IT-професій очолює саме Web-розробник. Переконатися в потребі професії веб-програміста легко. Досить зайти на будь-який онлайн-сервіс з працевлаштування.

32% компаній шукають співробітників на job-ресурсах, 27% – через професійні соціальні мережі типу Linkedin і за рекомендаціями, 22% IT-компаній вважають ефективним способом – розміщення вакансій на власному сайті та 19% – це ханти співробітників «зі шкільної лави» , тобто запрошують на стажування талановитих студентів, відстежують медалістів і олімпіадників, влаштовують конкурси для студентів і так далі.

Останній спосіб – найважчий, адже на даний момент академічна освіта інертна і не встигає за новим динамічним розвитком, тому рівень підготовки студентів після вузу дуже низький і суть не в знаннях мови програмування, а в слабкості системного мислення та знань алгоритмізації.

Щоб стати професійним веб-розробником – потрібні знання, а не спеціальніть в дипломі.

Під веб-розробником роботодавець зазвичай розуміє універсального фахівця full-stack.

Full-stack це front-end- і back-end-розробка. Розробники front-end забезпечують створення зовнішнього вигляду сайту (порталу, проекту). Back-end-розробка включає в себе тіньову внутрішню сторону ресурсу. Але, незалежно від спеціалізації, веб-програміст повинен мати повний набір знань:

верстка,
браузерна мова програмування,
серверна мова програмування,
мова для роботи з базами даних,
фреймворк.
ІТ еволюція та технічний розвиток диктують свої умови перед професіоналами даної сфери. Тому ІТ-шники ніколи не перестають вивчати нові технології та використовувати їх у проектах. Якщо ви готові до постійних змін та розвитку, тоді ІТ та навчальний курс “Web development ” (17+) для вас.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Проведіть літо максимально ефективно. Набір на навчальний курс "Програмування Python" (13-17 р.)
Старт - 4.06.18
http://www.itschool.vn.ua/programming-python/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded