Profile cover photo
Profile photo
Never. PPUH
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Żaluzje fasadowe zapewniają przede wszystkim komfort optyczny i termiczny. Skutecznie chronią wnętrze pomieszczenia przed przedostaniem się zbyt wielu promieni słonecznych. Jednakże to nie jedyna ich funkcja – żaluzje fasadowe zapewniają również bezpieczeństwo i chronią przed włamaniami. Polecamy - http://www.never.net.pl/zaluzje-fasadowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta wewnętrznych rolet okiennych obejmuje m.in. rolety przeznaczone do okien dachowych. Zapewnią ochronę przed światłem wpadającym przez okno nawet w wypadku okien w dachu pochylonym pod sporym kątem. Rolety tego typu oferujemy w szerokiej gamie tkanin. Polecamy - http://www.never.net.pl/rolety-okienne-systemy-dachowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta rolet zewnętrznych firmy Never obejmuje także rolety z moskitierą. System wykorzystuje zalety rolet i moskitiery – chroni przed czynnikami zewnętrznymi i stanowi zaporę dla owadów. Siatka moskitiery zainstalowana jest w skrzynce rolety. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - http://www.never.net.pl/rolety-zewnetrzne/rolety-z-moskitiera/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy w sprzedaży różnego typu moskitiery, w tym również moskitiery rolowane. Składają się one z kasety, do której za pomocą mechanizmu sprężynowego jest chowana i wysuwana siatka. Prowadnice aluminiowe ze szczotkami, umieszczone po bokach, zapewniają szczelność. Polecamy - http://www.never.net.pl/moskitiera-rolowana/.
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz uzyskać wyjątkowy klimat w pomieszczeniu? W takim razie polecamy Ci roletki Dzień-Noc, które nadają się do przesłaniania zarówno małych, jak i dużych okien. Specjalna tkanina z naprzemiennymi pasami poziomymi, przezroczystymi i zaciemniającymi daje niesamowity efekt. Polecamy - http://www.never.net.pl/nowosci/roletka-dzien-noc/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Żaluzje nie muszą być stosowane tylko wewnątrz budynków. Równie dobrym rozwiązaniem są żaluzje fasadowe. Tak samo skutecznie powstrzymują promienie słoneczne przed wniknięciem do środka. Dodatkowo pozwalają uzyskać ciekawy efekt estetyczny. Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.never.net.pl/zaluzje-fasadowe/.
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwu moskitiery rolowane. Moskitiera tego typu składa się z kasety, do której jest chowana i wysuwana siatka. Proces ten odbywa się przy wykorzystaniu mechanizmu sprężynowego. Moskitierę rolowaną można zastosować do wszystkich okien i drzwi. Zachęcamy do kontaktu - http://www.never.net.pl/moskitiera-rolowana/.
Add a comment...

Post has attachment
Moskitiera stanowi doskonałą ochronę nie tylko przed komarami. Działa skutecznie także na inne uporczywe owady, jak również na pyłki drzew i krzewów. W ofercie firmy Never znajdują się moskitiery różnego typu. Posiadamy m.in. moskitiery stałe oraz rolowane. Zapraszamy do współpracy - http://www.never.net.pl/moskitiery/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W przypadku zwyczajnych rolet i żaluzji możliwe jest tylko zwijanie do góry, podczas gdy plisy umożliwiają odsłonięcie dowolnej części okna. Wynika to z ich specjalnej konstrukcji. Plisy można dopasować do różnych nietypowych kształtów okien. Polecamy nasz asortyment w tym zakresie - http://www.never.net.pl/plisy-materialowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy specjalne rolety przeznaczone do okien dachowych. Ich wyjątkowa konstrukcja sprawia, że nie będą one zwisać bezwładnie, lecz zapewnią dobrą ochronę przed światłem wpadającym przez okno. Dysponujemy modelami w różnych rozmiarach i kolorach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie - http://www.never.net.pl/rolety-okienne-systemy-dachowe/.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded