Profile cover photo
Profile photo
IURIDICUS Spółka Partnerska Radców Prawnych
About
Posts

Post has attachment
Kancelaria IURIDICUS świadczy także usługi w ramach zastępstwa procesowego. Nasi pracownicy posiadają również niezbędne kwalifikacje do prowadzenia wykładów oraz szkoleń z zakresu prawa handlowego, bankowego i gospodarczego. Zapraszamy do kontaktu http://iuridicus.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Fundamentem naszej kancelarii jest wykwalifikowana i doświadczona kadra. Nasi specjaliści zapewnią Państwu nie tylko kompleksową obsługę prawną, ale zajmą się również m.in. wyceną nieruchomości czy sporządzaniem ekspertyz. Na stronie http://iuridicus.com.pl/zespol/ mogą Państwo zapoznać się z informacjami na temat zespołu kancelarii.
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba naszej kancelarii mieści się przy ul. Armii Krajowej 72/2 w Katowicach. Wszelkie dane kontaktowe oraz wskazówki dojazdu znajdą Państwo na http://iuridicus.com.pl/kontakt/. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
IURIDICUS Spółka Partnerska Radców Prawnych oferuje wysokiej jakości usługi z zakresu prawa cywilnego, opiekuńczego oraz rodzinnego. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Opis naszej działalności znajdą Państwo na http://iuridicus.com.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded