Profile cover photo
Profile photo
Kontener-Serwis. Wynajem, sprzedaż kontenerów, transport samozaładowczy
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Nasza oferta kontenerów jest skierowana przede wszystkim do Klientów ze Szczecina, jednakże działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Zatem jeśli potrzebujesz w Szczecinie kontenerów modułowych, magazynowych lub sanitarnych zgłoś się do nas. Oferujemy atrakcyjne ceny - http://kontener-serwis.pl/kontenery-wynajem/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu spokoju i radości. Niech pod choinką znajdą się tylko trafione prezenty i niech wszystkie dni będą tak piękne, jak te świąteczne. Życzymy odpoczynku w gronie najbliższych i nabrania sił na nadchodzący rok. http://kontener-serwis.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W barach sezonowych często nie ma możliwości zainstalowania toalety. Dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie kontenerów sanitarnych, które mogą pełnić funkcję wolnostojących toalet. Dysponujemy kontenerami sanitarnymi dwóch typów. Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod tym linkiem - http://kontener-serwis.pl/kontenery-wynajem/sanitarne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kontenery socjalne mają bardzo szerokie zastosowanie. Mogą służyć na przykład jako szatnie lub pomieszczenia socjalne i mieszkalne dla pracowników. Oferujemy kontenery o wymiarach 6mx2,5m oraz 3mx2,5m. Każdy z kontenerów wyposażony jest w okno PCV z roletą zewnętrzną. Polecamy - http://kontener-serwis.pl/kontenery-wynajem/socjalne/.
Photo
Add a comment...

Jeśli zdecydują się Państwo na zakup lub wynajem kontenerów, nie musicie się martwić o ich transport. Ten problem mają Państwo z głowy! Przywieziemy zamówiony kontener we wskazane miejsce, o wyznaczonym czasie, ustawimy oraz zmontujemy wraz z instalacją wewnętrzną. Zachęcamy do kontaktu - http://kontener-serwis.pl/kontakt/.
Add a comment...

Post has attachment
Na placach budowy, parkingach czy przy zakładach pracy niezbędne będą kontenery służące jako stróżówki. Oferujemy kontenery wykonane z płyty warstwowej, zbudowane na bazie zabezpieczonej przed korozją konstrukcji stalowej. Kontenery są łatwe w transporcie i stanowią komfortowe miejsce pracy. Zachęcamy do zakupu - http://kontener-serwis.pl/kontenery-wynajem/kontenery-strozowki/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kontenery sanitarne pomogą zadbać o higienę w każdym miejscu. Można je wykorzystać jako wolnostojące toalety przy sezonowych barach oraz jako zaplecze sanitarne na budowach. Wyposażenie tego typu kontenerów obejmuje m.in. umywalki, pisuary, kabiny WC i ogrzewanie elektryczne. Polecamy - http://kontener-serwis.pl/kontenery-wynajem/sanitarne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy szeroki asortyment kontenerów do wynajęcia. Oferujemy wynajem różnego typu kontenerów modułowych i wolnostojących. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie doradzić w wyborze odpowiedniego rozwiązania do Państwa potrzeb i wymagań. Zapraszamy - http://kontener-serwis.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej. Można nas też odwiedzić osobiście w szczecińskiej siedzibie naszej firmy. Dane kontaktowe dostępne są pod tym linkiem - http://kontener-serwis.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kontenery magazynowe można wykorzystać jako miejsce przechowywania towarów w magazynach. Dla firm budowlanych będą stanowiły doskonałe zaplecze dla przechowywania maszyn, narzędzi, materiałów budowlanych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kontenerów - http://kontener-serwis.pl/kontenery-wynajem/magazynowe/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded