Profile cover photo
Profile photo
Anna Napora Biuro Rachunkowe
About
Posts

Post has attachment
Aby zabezpieczyć miejsce zamieszkania przed wszelkimi wypadkami losowymi takimi jak pożar, zalanie, włamanie czy zamierzonymi – celowa dewastacja, proponujemy Państwu wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia, bez którego ciężej będzie poradzić sobie z zaistniałą sytuacją. Więcej na ten temat piszemy na stronie: http://br-napora.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok indywidualnych ubezpieczeń dla osób fizycznych, oferujemy Państwu ubezpieczenia grupowe, przeznaczone przede wszystkim dla pracowników. Tego typu ubezpieczenia – na życie oraz zdrowotne – są atrakcyjne ze względu na niskie składki. Dalsze informacje znajdą Państwo pod adresem: http://br-napora.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli nasza strona internetowa okazała się dla Państwa niewyczerpująca, prosimy o skontaktowanie się z nami przy pomocy np. formularza kontaktowego. Na wysłane przez Państwa zapytanie, udzielimy możliwie szybkiej, obszernej odpowiedzi. Formularz oraz pozostałe dane teleadresowe znajdą Państwo na stronie: http://br-napora.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na wypadek nieprzewidzianych wydarzeń losowych, niosących ze sobą przykre konsekwencje, polecamy Państwu zabezpieczenie w postaci ubezpieczeń indywidualnych dla osób fizycznych, m. in. polisy na życie, ubezpieczenia mienia oraz osobowe. Z pełną ofertą Biura Rachunkowego Napora zapozna Państwa strona internetowa: http://br-napora.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doświadczenie zdobyte przez lata działalności na rynku ubezpieczeń oraz ogromna wiedza pozwalają nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. W naszej pracy stawiamy na rzetelną obsługę naszych Klientów i sumienne wypełnianie naszych obowiązków. Jeśli szukają Państwo profesjonalnego Biura Rachunkowego, zapraszamy do nas: http://br-napora.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcą Państwo zabezpieczyć przyszłość swojego dziecka, idealnym
rozwiązaniem są ubezpieczenia na życie. Zaletą takiego ubezpieczenia jest brak ryzyka związanego z inwestycją. Gwarantowana suma na wypadek śmierci jest przekazywana wskazanej w umowie osobie. Zachęcamy do skorzystania z polisy na życie w naszym Biurze Rachunkowym: http://br-napora.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przy każdym naszym zleceniu, zachowujemy najwyższe standardy obsługi. Prowadzimy księgi handlowe, przychodów i rozchodów, ryczałty, dział płac i kadr. Dzięki współpracy z Biurem Rachunkowym Anny Napory Państwo mogą skupić się na prowadzeniu firmy, pozostawiając nam całą obsługę księgową. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty: http://br-napora.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym Klientom zapewniamy reprezentowanie przed Urzędami i ZUS, doradztwo finansowo – księgowe, obsługę rejestracyjną i aktualizacyjną przedsiębiorców, sporządzanie rocznych zeznać podatkowych oraz wiele innych usług. O nich mogą Państwo przeczytać na naszej stronie internetowej: http://br-napora.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biuro Rachunkowe Anny Napory zlokalizowane jest w Lublinie, przy ulicy Kowalskiej 9. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza zamieszczonego na naszej stronie. Podaliśmy również numer telefonu i adres e – mail. Serdecznie zachęcamy do kontaktu – pozostajemy do Państwa dyspozycji: http://br-napora.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy naszym Klientom grupowe ubezpieczenia na życie oraz umowy ubezpieczenia zdrowotnego. Wysokość obowiązującej składki jest znacząco niższa, niż przy ubezpieczeniu standardowym, dlatego też jest to korzystniejsza opcja dla pracowników. Informacje na temat oferowanych przez nas ubezpieczeń dostępne są na stronie: http://br-napora.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded