Profile cover photo
Profile photo
Ajans Book
4 followers -
بانک کتاب ، خرید اینترنتی کتاب ، فروشگاه اینترنتی کتاب ، آژانس کتاب
بانک کتاب ، خرید اینترنتی کتاب ، فروشگاه اینترنتی کتاب ، آژانس کتاب

4 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
کاهش خرید کتاب و کتابخوانی
یکی از بحث های این روزهای مجلات و روزنامه ها کمبود سرانه کتابخوانی و کاهش خرید کتاب است.این بحث ها جایش را حتی در گفت و گو های مردم هم باز کرده به طوری که خرید کتاب و کتاب خوانی به یک معظل تبدیل شده و همواره برای اتخاذ سیاست در گره گشایی این مشکل به یک راه حل واحد نرسیده اند.اما به واقع چرا خرید کتاب تا به این حد کم شده؟چرا مردم از خرید کتاب فرار میکنند؟چرا سرانه مطالعه تا این مقدار پایین آمده است؟ این مقاله به موضوعات اصلی این بحث خواهد پرداخت.
اکثر منتقدان فعال در این زمینه دو مورد را مشکل اصلی می دانند و معتقدند که اگر بتوانیم این دو مورد را حل کنیم مشکل خرید کتاب و کتابخوانی هم به طور کل حل خواهد شد.یکی از این مشکلات خود کتاب است.منتقدان میگویند که در سر فصل کتاب و هنگام معرفی چیزی که در مورد کتاب نوشته شده را شما نمیتوانید در محتوی کتاب بیابید.این قضیه با تبلیغات کلی مبنی بر فروش کتاب تطابق ندارد و به همین منظور شما را در خریدن کتاب بعدی دلسرد میکند.به گفته آنها کتابها باید در معرفی محتوی کلی دارای یک مضمون و هدف باشند تا بتوانند خواهان کتاب را برای خرید کتاب پای فروشگاه ها بکشانند.این قضیه نه تنها نویسندگان را به نوشتن بیشتر ترغیب خواهد کرد بلکه فرهنگ کلی جامعه هم با اینکار افزایش پیدا کرده و خرید کتاب هم در جزو کارهای نهادینه شده دسته بندی می گردد.
و اما مورد دوم و مورد مهمتر از نگاه بعضی از منتقدین.اینترنت و دنیای مجازی.همه ما میدنیم که با گسترش فناوری و تکنولوژی به طبع باید بتوانیم از زندگی لذت بیشتری ببریم و راحت تر زندگی کنیم. اما این مسئله با مذاق کسانی که طرفدار خرید کتاب است خوش نمی آید.آنها می گویند که سر و کله زدن با تلفن همراه و فعال بودن در شبکه های اجتماعی وقت خواندن کتاب را از ما میگیرد و این مسئله را جدی قلمداد میکنند. همچنین کم شدن حافظه و کم تحمل شدن در مدیریت مسائل زندگی را هم در کمتر شدن خرید کتاب جستجو میکنند.ولی همه ما خوب میدانیم که میتوانیم به بسیاری از مسائلی که حتی در کتاب ها هم پیدا نمی شود از طریق همین فناوری که بسیاری از آن انتفاد میکنند دسترسی داشته باشیم.
اما آیا واقعا مشکل همین دو مسئله است.یعنی فقط به خاطر محتوا و تکنولوژی که مردم کمتر به خریدن کتاب اقدام میکنند.ممکن است اینها هم از گزینه های پیش رو باشند ولی مشکل اصلی به اعتقاد عده کمی مشکل مالی مردم هست .خرید کتاب هزینه بر است.اگر مردم نمی خواستند علم کسب کنند آنوقت خبری هم از کتاب هاب الکترونیکی نبود.پس قضیه خرید کتاب به ایین راحتی ها حل نمیشود و باید به طور اساسی با این مشکل برخورد نمود.چیزی که بسیار مشهود است اینست که تقاضا برای خرید کتاب در کشور ما به مقداری زیادی کاهش داشته و بسیاری را از این بابت نگران کرده. در جمع بندی کلی ما باید به فکر افزایش فرهنگ کتاب و کتاب خوانی باشیم و نگذاریم این یار مهربان به این راحتی ها از یادها برود و به کنار گذاشته شود.

Add a comment...

Post has attachment
خرید کتاب الکترونیکی
چندی است که خرید کتاب الکترونیکی در کشورمان رواج یافته است که البته از عمر این طرح مدت زیادی هم نمیگذرد.در صورتی که سایت های خارجی مانند آمازون سال هاست که از راه خرید الکترونیکی کتاب ،کتاب های خواسته شده را برای کاربران فراهم میکنند.
خرید کتاب الکترونیکی در سایت های خارجی حتی از امکانات بیشتری هم برخوردار می باشد. مثلا برای کتاب هایی که بیش از نشر اطلاع رسانی می شوند،امکان پیش خرید هست.یعنی شما میتوانید با قیمتی که از طرف نویسنده برای خرید کتاب پیشنهاد شده اقدام به آن کنید.
این را هم در نظر داشته باشید وقتی که شما اقدام به خرید کتاب الکترونیکی می کنید پولی دیگر نباید بابت چاپ کاغد و هزینه های جانبی بدهید .برای همین پولی که برای خرید کتاب الکترونیکی می دهید به مراتب کمتر از کتاب های فیزیکی است که تهیه میکنید.این مزیت باعث شده تا عده زیادی در سراسر جهان اقدام به اینکار بکنند.
دو مزیت اصلی خرید کتاب الکترونیکی :
اولین آن همانطور که ذکر شد به هدر نرفتن منابع و انرژی کمک خواهد کرد .مثلا قطع درختان برای تهیه کاغذ و یا صذف هزینه های جانبی برای خرید کتاب .
دومین مورد صرفه جویی در وقات برای خرید کتاب.
خرید الکترونیکی کتاب این امکان را به شما می دخد تا از طریق کامپیوتر شخصی خود و یا حتی موبایل خود براحتی اقدام به خرید کتاب بکنید و در همان جا کتاب را بخوانید.البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که با خرید کتاب الکترونیکی ، کتاب شما و مطالب آن همواره با شماست و شما میتوانید هر زمان که خواستید آنها را مطالع کنید. به بیان ساده تر دیگر نمی خواهد یک کتاب چند صد صفحه ای را با داشتن وزن زیادی با خود حمل کنید و تنها کافی است برای مطاله آن از فرصت خرید کتاب الکترونیکی بهره بگیرید.
تنها کاری که شما باید برای خرید کتاب الکترونیکی انجام دهید دسترسی به فضای وب و یک جستجو برای خرید کتاب الکترونیکی می باشد.

Add a comment...

Post has attachment
خرید اینترنتی کتاب های نایاب
یکی از مواردی که میتواند بحث خرید اینترنتی کتاب را گسترش دهد توزیع انواع کتاب های نایاب در اینترنت است.بعضی از کتاب ها به دلایل بسیار زیادی دیگر در دسترس نیستند و نمی توان آنها را در قفسه های فروشگاه های کتاب یافت .
به همین خاطر خرید اینترنتی کتاب این امکان را برای شما فراهم میکند که اگر فروشگاهی آنرا موجود داشت بتوانید براحتی آنرا از طریق فضای وب خریداری کنید و از خواندن ان لذت ببرید. خرید اینترنتی کتاب همچنین مزایای زیادی نیز در کنار این مورد خواهد داشت.
مثلا بحث دور از دسترس بودن مراکز توزیعی کتاب و یا فروشگاه ها را میتوان به این مورد اضافه کرد.زیاد وجود دارند کسانی که علاقه ی زیادی به کتابی مورد نظر دارند ولی بخاطر موجود نبودن آن مجبورند دست از خواندن آن بکشند. خرید اینترنتی کتاب می تواند برای آنها بهترین راه حل به حساب بیاید زیرا با امکانات پستی و ارتباطی که امروزه در سراسر کشور فراهم است آنها می توانند با تکیه بر خرید اینترنتی کتاب به خواسته خود برسند.
کتاب های نایاب هم به همین ترتیب، شرایط ویژه ای در خرید اینترنتی کتاب برای انها در نظر گرفته شده است .
یکی از نکاتی که خرید اینترنتی کتاب را از بقیه روش های تهیه کتاب های نایاب تمیز داده است امکان ثبت سفارش کتاب است.به این معنی که شما می توانید اگر کتابی نایاب بود و حتی نتوانستید آنرا از طریق خرید اینترنتی کتاب هم تهیه کنید ،براحتی و با گذاشتن یک درخواست میتوانید وقتی که دوباره در بازار موجود شد آنرا در دست خود بگیرید .
برای مثال کتاب های تاریخی و فلسفی از این نکته مستثنی نیستند.
امیدواریم این مقاله توانسته باشد شما را در تهیه خرید اینترنتی کتاب های نایاب راهنمایی کرده باشد.

Add a comment...

Post has attachment
خرید اینترنتی کتاب پیام نور
خرید کتاب های دانشگاهی به همان مقدار که در اوایل ترم بسیار شیرین و لذت بخش می باشد می تواند برای دانشجویانی که برای تهیه آن با مشکل روبرو میشوند به یک معظل تبدیل شود.این معظل برای بعضی از دانشگاه ها که منابع درسی و آموزشی زیادی را به دانشجویان معرفی میکند بیشتر اتفاق بیفتد.
برای مثال در دانشگاه های پیام نور که بیشتر واحد های درسی غیر حضوری برگزار میشود ، خرید کتاب و تهیه کتاب یک مسئله مهم بحساب می آید.زیرا در نبود استاد تنها چیزی که آنها در اختیار دارند کتاب هایشان است.
جدا از این مسئله بعضی از مواقع کتاب هایی به آنها پیشنهاد می شود که آنها نمی توانند به راحتی اقدام به خرید آنها نمایند.این مشکل ممکن است مربوط به نبود امکانات فروشگاهی و کتاب فروشی ها باشد و یا کمبود کتاب.این مشکل می تواند به راحتی با خرید اینترنتی کتاب حل شود.
کتاب های پیام نور بخاطر استفاده و خواستار زیادی که برای تهیه آن وجود دارد بسیار متنوع است و ممکن است در همه فروشگاه ها به مقدار لازم یافت نشود. خرید اینترنتی کتاب به شما این امکان را میدهد که در هر شهری و هر مکانی که قرار دارید بتوانید اقدام به خرید اینترنتی کتاب کنید.به علاوه می توانید از مزیت موجود بودن کتاب های مجازی در خرید اینترنتی کتاب بهره مند شوید.
مورد بسیار چشم گیر و جالب برای خرید اینترنتی کتاب پیام نور اینست که بساری از کتاب هایی که شما با استفاده از خرید اینترنتی کتاب اقدام به خرید آنها میکنید از نمونه ی فروشگاهی ارزان تر هستند.
این میتواند برای دانشجویان دانشگاه پیام نور یک مزیت بسیار مهم بحساب بیاید و همچنین آنها را ترغیب کند تا بیشتر از طرح خرید اینترنتی کتاب استفاده کنند و آنرا به دوستان و دانشجویان دیگر هم معرفی کنند.
اینکار نه تنها باعث صرفه جویی در بسیاری از مسائل شده، بلکه می تواند نقطه عطفی برای رواج و گسترش هرچه بیشتر این طرح شود .

Add a comment...

Post has attachment
خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی
وقتی شما به راحتی میتوانید با یک کلیک کتاب بخرید چرا باید اینهمه وقت صرف خرید کتاب کنید.شاید شما هم با دیدن عنوان این مقاله شوکه شده باشید ولی شما میتوانید به راحتی اقدام به خرید اینترنتی کتاب کنید.البته متاسفانه در کشور ایران برخی افراد هنوز اقدام به خرید کتاب به صورت حضوری می نمایند و برای خرید کتاب هنوز هم فروشگاه هایی را میبینید که مملو از مشتری و خواهان برای خرید کتاب است.
اما قطعا اگر همگان از خرید اینترنتی کتاب و ویژگی های آن اطلاع داشتند ، خرید کتاب را از طریق مراجعه حضوری به فروشگاه ها انجام نمی دادند . بخاطر ترویج فرهنگ خرید اینترنتی کتاب و همچنین به دلیل اینکه مخاطبان فضای اینترنت و فضای مجازی روز به روز بر تعدادشان افزوده میشود ، فروشگاه های زیادی برای فروشگاه خود امکان خرید اینترنتی کتاب را در نظر گرفته اند.
در این بین دانشجویان می توانند بسیار بیشتر از این تسهیلات استفاده کنند.زیرا برای ادامه تحصیل در دانشگاه ها کتاب می تواند به عنوان یک عنصر اصلی به کار رود. دانشجویان باید برای گیرایی مطلبی که توسط استاد تدریس میشود به دنبال منابع مختلف بگردند و به همین خاطر احتیاج به کتاب های مختلف و گوناگون برای آنها بیشتر احساس می شود. خرید اینترنتی کتاب می تواند برای آنها بسیار مفید و سودمند باشد.
آنها مجبورند برای تهیه یک کتاب راه زیادی را بپیمایند که هم میتواند برای آنها ایجاد هزینه کند و هم اینکه وقت زیادی را از آنها میگیرد. همچنین آنها نمی دانند دقیقا چه می خواهند زیرا نام کتاب و نویسنده آن اکثرا برای آنها مبهم است.به همین خاطر جستجو در فضای مجازی و خرید اینترنتی کتاب بسیار بیش تر از افراد دیگر می تواند به سود آنها باشد.
در اکثر سامانه های خرید اینترنتی کتاب کتب با توجه به عنوان و موضوع طبقه بندی شده اند. به علاوه ویژگی جستجو بر حسب نام کتاب و نام نویسنده هم در آنها موجود می باشد.درست مانند کتابدان یک کتابخانه ولی از نوع مجازی و اینترنتی ان و تنها با فشردن یک کلیک!
اگر شما هم از آن دسته دانشجویانی می باشید که در رشته هایی تحصیل میکنند که برای تحقیق و درک بیشتر نیازمند منابع گوناگون و متفرقه است ، خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی میتواند به شما کمک شایاینی کند و در وقت و هزینه شما به مقدار بسیار زیادی صرفه جویی کند.

Add a comment...

Post has attachment
خرید کتاب
همه افراد از مزیت های کتاب و کتاب خوانی مطلع اند.چه آنهایی که در این زمینه فعالند و علاقه وافری به خرید کتاب و خواندن آن دارند چه آنهایی که از روی اجبار چند کتاب را خوانده اند.زیرا آنها هم می دانند که خواندن کتاب برای مواجه با مسائل زندگی چقدر می تواند برای آنها سودمند باشد.
در این مقاله میخواهیم تنها به آنهایی که به کتاب خوانی علاقه دارند بپردازیم و بدانیم که خرید کتاب بهتر است و یا صرفا امانت گرفتن آن و خواندن کتاب.در موارد مختلف این دو مورد را با هم بررسی خواهیم کرد تا ببینیم کدام روش بهتر خواهد بود.
هزینه
به طور حتم شما اگر بخواهید از منظر هزینه به این دو مورد نگاه بیندازید خرید کتاب بسیار هزینه بر تر است.زیرا شما برای خرید هر واحد کتاب باید پول بپردازید ولی وقتی کتابی را مثلا از کتاب خانه امانت می گیرید نه تنها پولی را صرف نکرده اید بلکه به طور رایگان بدون خریدن کتاب از محتویات آن کتاب نهایت استفاده را برده اید.
کتاب شخصی
شاید این مهمترین مزیت خرید کتاب برای دوستداران کتاب باشد.بعضی از کتاب ها به طور مشخص کاربردی هستند و به درد ما می خورند.مانند کتاب های مرجع.مثلا کتاب فرهنگ لغت زبان های خارجه را نمی توانید به امانت بگیرید.پس شما مجبورید اقدام به خرید کتاب بکنید.همچنین در بسیاری از موارد می خواهید در کتابتان علامت بگذارید یا یک متن را چندین بار بخوانید آن موقع است که خرید کتاب برای شما به عنوان یک دوست دار کتاب یک مزیت به حساب خواهد آمد. ممکن است بخواهید از یک کتابی که تهیه کرده اید نکات آموزشی آنرا چندین بار تکرارکنید و یا اینکه بخواهید این کتاب را در سال های آینده نیز مطالعه کنید.این ها همه مزایای خرید کتاب است که با ابه امانت گرفتن کتاب ها قادر به انجام این کار ها نیستید.
بحث بعدی فضای کتاب هاست.اگر شما تصمیم به خرید کتاب بگیرید آنوقت باید جایی را هم برای نگه داری آن در نظر بگیرید .بحث کتابخانه در زندگی امروزه با فضای محدود آپارتمان ها و خانه ها هم یک مشکل دیگر است. امانت گرفتن کتاب از این نظر به خرید آن ارجحیت دارد در حالی که شما از مزایای یاد شده خرید کتاب در این حالت نمی توانید استفاده کنید.
در پایان این نکته را فراموش نکنید که چه اقدام به خرید کتاب می کنید و یا آنرا به امانت میگیرید کتاب و کتاب خوانی را فراموش نکنید و بگذارید همیشه مطالعه کردن جزئی از برنامه روزانه شما باشد و به آن ارزش دهید.

Add a comment...

Post has attachment
نحوه خرید اینترنتی کتاب
آژانس کتاب خدمت خرید اینترنتی کتاب در کمترین زمان را ارائه می‌دهد. همچنین ارسال کتاب به سراسر ایران امکان‌پذیر است.
همگی کاربران محترم آژانس کتاب می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ صادرات و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود و کاربرانی که پرداخت خود را به صورت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت آژانس کتاب انجام دهند، می‌توانند از تخفیفات و یا شرکت در قرعه کشی استفاده نمایند.
"کاربران محترم جهت اطمینان از خرید خود، می توانید در صفحه اصلی سایت بر روی نماد الکترونیکی کلیک کرده تا از اعتبار سایت مطمئن شوید"
Add a comment...

Post has attachment
بانک کتاب
شعار بانک کتاب: ارسال سریع کتاب به سراسر ایران عزیز.
زمینه فعالیت بانک کتاب
کتب‌های دانشگاهی از تمامی ناشران
کتاب‌های کمک درسی از تمامی ناشران کمک درسی
سی‌دی‌های آموزشی
کتابهای عمومی :رمان، روانشناسی عمومی،کتاب‌های تاریخی‌،کتاب‌های ادبی و ...
کتاب‌های صوتی: قلم قرآنی
بسته‌های آموزشی: فلش کارت
نکات کلیدی بانک کتاب
سوابق خرید و فعالیت های خود را مدیریت کنید
لیست علاقمندی های خود را بسازید و تغییرات آنها را دنبال کنید
نقد، بررسی و نظرات خود را با دیگران به اشتراک گذارید
در جریان فروش های ویژه و قیمت روز کتاب ها قرار گیرید
اگر کتابی را در سایت نیافتید به صورت تلفنی، ایمیل، sms، کتاب خود را سفارش دهید.
ارسال کتاب به سراسر ایران امکان پذیر است.
بانک کتاب به دلیل داشتن انبار بزرگ کتاب، می تواند سفارش‌ها را سریع بسته‌بندی و ارسال نماید.
بانک کتاب نه تنها کتاب ‌های موجود در انبار خود بلکه هر کتاب را که مشتری تقاضا کند را تهیه و ارسال می‌کند.
برای اطلاع بیشتر بر روی دکمه خرید اینترنتی کتاب کلیک کنید.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded