Profile cover photo
Profile photo
Helal Lokmam
Helal Lokmam
Helal Lokmam
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Hayır lokması İstanbul Helal Lokmam 0553 241 40 67

İstanbul'un özel olarak tasarlanmış lokma makinesi ile el değmeden Hayır Lokması dökülmektedir.

Dilediğiniz yerdeki hayır işlerinizde, Mevlitlerinizde,Düğünlerinizde, Organizasyonlarınızda, Festival, Kermes ve Şenliklerde hijyenik bir şekilde uzman kadromuz ve aracımız ile yerinde sıcak Lokma dökmeteyiz.

Yapmakta olduğumuz ürünlerin içerisinde herhangi bir katkı maddesi veya zararlı olabilecek Atık Yanmış Yağ, Glikoz, Mısır Şurubu vs. KULLANILMAMAKTADIR! Malzemelerin hepsi kesinlikle 1.Sınıftır.Kullanılan Ayçiçeği yağı gözünüzün önünde sıfır olarak açılmaktadır.

Hayır Lokmacısı kiralama fiyatları istenilecek olan lokma kişi sayısına ve gidilecek yerin uzaklığına göre fiyat değişimi göstermektedir. Hayır Lokması döktürmek isteyen müşterilerimiz için kaliteyi uygun fiyata sunmaktayız.
SINIRSIZ HİZMET ANLAYIŞIYLA..
EVDE HAYIR LOKMASI
İŞYERİNİZDE HAYIR LOKMASI
CAMİLERDE HAYIR LOKMASI
İŞYERİ AÇILIŞ TÖRENLERİNİZDE HAYIR LOKMASI
SÜNNET TÖRENLERİNİZDE HAYIR LOKMASI
ÖZEL DAVET VE YEMEKLERİNİZDE HAYIR LOKMASI
MEVLÜTLERİNİZDE HAYIR LOKMASI
ÖLÜM YILDÖNÜMLERİNDE HAYIR LOKMASI C
VE KISACASI HAYIR YAPMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ HER YERDE YANINIZDAYIZ.
Add a comment...

Post has attachment
Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama ihtiyacınız için İstanbul’un tüm ilçelerinde her zaman yanınızdayız. Bize ulaşın, fiyat ve bilgi verelim. Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama özel paket programlarımızla sizlere en uygun koşullarda mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Anadolu Yakası Hizmet Verdiğimiz İlçeler :
Adalar Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Ataşehir Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Beykoz Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Çekmeköy Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Kadıköy Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Kartal Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Maltepe Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Pendik Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Sancaktepe Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Sultanbeyli Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Şile Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Tuzla Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Ümraniye Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Üsküdar Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama Avrupa Yakasında Hizmet Verdiğimiz İlçeler :
Arnavutköy Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Avcılar Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Bağcılar Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Bahçelievler Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Bakırköy Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Başakşehir Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Bayrampaşa Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Beşiktaş Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Beylikdüzü Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Beyoğlu Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Büyükçekmece Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Esenler Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Eyüp Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Fatih Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Güngören Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Kağıthane Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Küçükçekmece Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Sarıyer Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Şişli Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Zeytinburnu Lokmacı, Lokma Dağıtım Ekibi Kiralama
Add a comment...

Post has attachment
Kartal da hayır lokması dağıtımı yaptık lokmacı kiralamak için bize ulaşınız 0553 241 4067 Kartal' da Hayır Lokması Döküyoruz. Lokmacı Profesyonel Ekip ve Ekipmanlarıyla Sizlerin Hizmetinde. Helal Lokmam sizler için her yerde! Cenazelerde kişinin ruhu için hayır lokması döktürme geleneğini yaşatmak, insanların hayır dualarını almak önemlidir. Kandillerde, mevlitlerde profesyonel ekip tarafından hazırlanan helal lokmalarınız herkesin iyi dileklerde bulunmasını sağlayacak. Hayır Lokması Döktürün, Hayırlara Vesile Olun !
Hayır Lokmas İstanbul Lokm Lokmac Hayır Lokmacıs Lokma Döken Firmalar İstanbul Seyyar Lokma Son zamanlarda İstanbul'da da sık sık görmeye alıştığımız lokmacılar aslında osmanlı döneminde çok yaygındı. Osmanlı da sarayda özel bir durum olduğunda mesela yeni bir şehzade doğdu diyelim hemen o zamanın sultanı sokaklarda ki vatandaşlara sıcak lokma dağıttırırdı. Yada birisi vefat ettiğinde yine lokma dağıtımı yapılırdı.
Helal Lokmam ekibi

Unutulmaya yüz tutmuş bu güzel hayır vesilesi olan hayır lokması hizmetini istanbul da canlandırmaya çalışan bir ekibiz. İstanbulluların çok ilgisini çeken bu hizmetimizi görenler bizden kart istiyor ve onlarda bizi çağırtıyorlar.
Lokmacı

Lokmacı Fiyatları kişi sayısına ve gidilecek yerin uzaklığına göre değişiklik göstermekle birlikte tahmini kişi başı 1 TL ye geliyor. Bu fiyata tabak çatal ulaşım ve diğer tüm masraflar dahil yalnız makina ve elemanlar en az 500 kişilik olması durumunda gelebilmekteler.. Eğer az sayıda bir lokma ihtiyacınız varsa size adrese teslim mağazamızdan yollayabilmekteyiz..
Hayır Lokması

Hayırlara vesile olması sebebiyle bu hizmetimize sizlerde destek verebilirsiniz.. Hayır lokması döktürmek için bize ulaşınız..
Add a comment...

Post has attachment
Pendik'te hayır lokması dağıtımı yapan firmamız her yere gelmektedir. pendik hayır lokması için 0553 241 40 67 http://www.helallokmaci.com/blog/5-pendikte-lokmaci.html
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
HELAL LOKMAM 0553 241 40 67 http://www.helallokmaci.com/index.html

İstanbul'da lokmacı cami çıkışında cemaate lokma dağıtıyor. Sıcak olarak caminin avlusunda yapılan lokmalar cami de namaz kılıp çıkan herkese dağıtılıyor. Genelde cami çıkışlarında yapılan bu dağıtımlar birisinin hayrına yapılmakta..

CENAZE TÖRENLERİNDE LOKMA TATLISI
Toplumumuzun geçmişten gelen adetlerine bakıldığına ve dinimizin toplumumuza kattığı değerler incelendiğinde, ülkemizde cenaze törenlerinin büyük bir önem taşıdığını görebiliriz. Bir ailede cenaze olduğu zamanlarda ölen kişinin hayrına birçok sevap işlenir ve özellikle de arkasından lokma tatlısı dağıtılır. Bu nedenle lokma tatlısının birçok anlam barındırdığını ve birçok hayır işine vesile olduğunu söylememiz mümkündür. Sizde bir cenazeniz olduğu zaman lokma tatlısı dağıtarak ölen kişi için hayır işlemek istiyorsanız profesyonel bir hizmet almak işlerinizi son derece kolaylaştıracaktır.
Kendi imalathanemizde, özel kalıplarımızla, bu iş için uygun makinelerimizle ve bu işe hayatını adamış ustalarımızla cenaze törenlerinde lokma dağıtmak isteyen müşterilerimize profesyonel hizmet sağlıyoruz. Tatlılarımızı yaparken sağlığa zararlı herhangi bir hamur ya da şeker türü kullanmıyor, bunun aksine sağlık bakanlığından onaylı ve tüketilmesinde bir sakınca olmayan gıda maddeleri kullanıyoruz. Sipariş verdiğiniz zaman sizi yormak yerine siparişlerinizi kapınıza kadar getiriyoruz. Bunların yanı sıra sunumunuzun alımlı gözükebilmesi açısından tatlılarımızı neredeyse aynı boyut ve aynı şekillerde çıkarıyoruz. Sizler için hem sağlıklı hem de kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunuyor ve bunu yaparken tamamen müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Memnun olmadığınız bir durum söz konusu olursa hemen müdahale ediyor ve mağdur olmamanız adına her türlü kolaylığı sağlıyoruz. İşimizi severek yapıyor, bunu yaparken de sizlerden herhangi bir karşılık beklemiyoruz.
Cenaze törenlerinize özel lokma dağıtımıyaptırmak isterseniz siz değerli müşterilerimize daima kapımız açık. Bu sektördeki tecrübemizi ve yeteneklerimizi daima sizler için kullanıyoruz ve sadece cenaze törenleri için değil, diğer özel günlerinizde de sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Tatlı konusunda profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz irtibat numaraları ve adreslerimizden bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.
Add a comment...

Post has attachment
HELAL LOKMAM İSTANBUL'DA HAYIR LOKMASI DAĞITIYOR. HAYIR SAHİPLERİ ADINA CAMİ ÇIKIŞLARINDA LOKMA DAĞITIMI YAPILIYOR.. LOKMACI 0553 241 40 67

Lokmacı Fiyatları,Lokmacı,Lokma Döktürme Fiyatları,İstanbul Lokmacı,Hayır Lokması İstanbul,Hayır Lokması,lokma tatlısı,hayır lokmacısı,lokmacı kiralama,hayir lokma yapan arabalar,seyyar lokmacı,lokma döken firmalar istanbul,lokma arabası kiralama,lokmacılar istanbul,helal lokmam,lokmacı istanbul,cami çıkışı lokma döken firmalar,İstanbulLokmacısı,İstanbulda Lokmacı,İstanbulda Hayır Hizmetlerinde Lokma Dökme,Cemiyetlere Lokma,İstanbulHalkına İzmir Lokma Hayrı,İstanbulda İzmir Lokması,İstanbulda Ramazan Ayında Halka Hayır İçin Lokma Dağıtımı, İstanbulda Kandil Lokması,Cenaze Törenlerinde Lokma,Yerel Seçimlerde İçin Lokma Dağıtımı,İstanbulda Lokma Hayrı,Camide Lokma
Add a comment...

Post has attachment
Bu işi üstlenen firmaların başında gelen lokmacılar İstanbul geniş hizmet seçeneği ile sunum yapmaktadırlar. Lokma tatlısı için artık bayanlar telaşe düşmeden rahatlıkla organizasyonlarının tatlısını alabilecek ve servis yapabilecekler. Lokma tat açısından da oldukça lezzetli bir tatlı çeşididir. Keyifle tüketebileceğiniz b tatlıyı evinizde veya organizasyonlarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tatlıyı yapan firmalara da ulaşarak istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment
lokmacı' | 'lokmacı usta' | 'lokma diyarı' | 'helal lokmam' | hayır lokması' | 'lokma tatlısı' | 'lokmacı' | 'lokma döktürmek istiyorum' | 'lokma fiyatları' | 'hayır lokması fiyatları' | 'lokma arabası' | 'lokmacı istanbul' | 'lokmacı Arabası'İstanbul''da Helal Lokmam ekibi cami çıkışında lokma döküyor ve cami cemaatine dağıtıyor. Hayır için lokma döktürmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz.
http://www.helallokmaci.com/
Camide Lokma Dağıtımı

Osmanlı zamanlarında döktürülen lokmalar milli bir kültür haline gelerek, günümüzde bütün şehirlerimizde insanlar tarafından döktürülmeye devam ediliyor. İzmir kökenli bir tatlı olarak bilenen lokma, zaman içinde ülkemizdeki bütün vilayetlere dağılmıştır. Hayır olarak lokma döktürme işlemleri, birçok organizasyon için yapılabilmektedir. Düğün, nişan ve kına gibi organizasyonlarda lokma döktürmeye sıkça rastlamaktayız. Ayrıca askere giden çocuklarımız için de aileleri tarafından lokma döktürülmektedir. Böylece pişirilen lokmadan nasiplenen insanlar da, evlenecek olan ve askere gidecek olan çocuklarımızın hayrına dua ederek o hayra ortak olurlar. Camide lokma dağıtımı ise, hayır severler ve belediyeler tarafından yapılmaktadır.
Özellikle; on bir ayın sultanı olan Ramazan ayında hazırlatılan lokmalar, belediyelerin düzenlemiş oldukları etkinliklerde halka dağıtılır. Bu etkinlikler arasında iftar yemekleri ve ramazan eğlenceleri yer alır. Niyetli olanlar oruçlarını açtıktan sonra, kurulmuş olan stantlarda pişirilen lokmalardan alırlar. Hacivat ve Karagöz gibi çeşitli ramazan eğlenceleri esnasında da bu lokmalar dağıtılmaktadır. Ayrıca, Ramazan ayı boyunca teravih namazını kıldıktan sonra camiden çıkan insanlar için, cami bahçelerinde ve cami çıkışlarında hayır lokması stantları bulunur. Bu stantlar içinde tatlı ustası tarafından yapılan lokmalar, personeller aracılığı ile halka dağıtılır. Camide lokma dağıtımı bu şekilde yapılmaktadır.
Lokmanın herkesin gözü önünde pişirilerek hazırlanması esastır. Bu sayede halkın gözü önünde yapıldığı için, akıllarda herhangi bir soru işareti kalmaz. Lokmacılarda aşçı ve personeller hijyen kurallarına uyarlar. Lokmacılar zaten bu işle ilgili belgelere sahiptir, belgesiz lokmacılık devlet tarafından yasaklanmıştır. Camide lokma, ramazan ayı haricinde de dağıtılmaktadır. Dinimizde kutsal bir gün olan Cuma günü için, cami avlularında ve cami çıkışlarında kurulmuş olan lokma stantları bulunmaktadır. Hayır severlerin, Cuma günleri adına bu konuya özen gösterdikleri bilinmektedir.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded