Profile cover photo
Profile photo
GEPARD FINANCE SK
14 followers -
Najrýchlejšia cesta k ideálnej hypotéke
Najrýchlejšia cesta k ideálnej hypotéke

14 followers
About
Posts

Post has attachment
Pohodové ráno všetkým ☀ ☕ :-)
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Ak ste "len obyčajný človek", ktorý sa až tak nevyzná v hypotékach a ponukách bánk, neustále prepieranom novom zákone a už vôbec neverí práci či nestrannosti hypotekárnych sprostredkovateľov, čítajte nasledujúci text. Stručný, jasný, pravdivý:
"Navyše, niekto stavia a potrebuje šikovné priebežné financovanie, iný nemá tradičný zamestnanecký pomer a tretí potrebuje požičať na celú kúpnu cenu. A v každej situácii môže byť vhodnejšia iná banka. Aj preto je dobré nechať si vypracovať ponuku od väčšiny bánk. A to aj v prípade, že klient využíva služby nezávislého sprostredkovateľa. Uspokojiť sa s vetou, že táto ponuka je najvýhodnejšia, nie je rozumné. Sprostredkovatelia nesú za svoje rady zodpovednosť a mali by ich vedieť podložiť argumentmi, nielen pocitmi. Novela zákona dáva klientom ešte jeden dôležitý nástroj: majú právo zistiť, ako sú agenti stimulovaní. Klient smie vedieť, aké rozdiely v províziách banky ponúkajú. Samozrejme, sú tu nástrahy. Najnižšia provízia neznamená najlacnejšiu hypotéku. Čo je ešte zaujímavejšie, ani najnižšia sadzba neznamená najvýhodnejší úver. Nezávislý sprostredkovateľ to však musí rozumne vysvetliť."

...

Zdroj: Trend /7.4.2016/
Add a comment...

Post has attachment
Bratislava: "Rekord prekonal aj počet nových projektov, ktoré rozšírili ponuku nehnuteľností. Celkovo pribudlo osem úplne nových projektov, šesť existujúcich spustilo ďalšiu etapu v predaji."
...
http://www.teraz.sk/…/bratislava-stavby-…/190249-clanok.html
Add a comment...

Post has attachment
☀ ☀ ☀
Photo
Add a comment...

Post has attachment
K TOP téme mesiaca (a možno aj roka) "refinancovanie" máme aj vlastný BLOG. Aké sú teda pravidlá refinancovania? Môže ho využiť každý? Kedy a komu sa oplatí? Čítajte viac ->
...
http://www.gepardfinance.sk/refinancovanie-hypoteky-nie-je-vzdy-mozne-a-vyhodne-ake-su-pravidla
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
🍃 🌱 Zelený štvrtok 🌱 🍀 - poznáte staré tradície, dodržiavate "zelené" menu :) ?

"Na Zelený štvrtok či Bielu sobotu sa muži, ženy aj dospievajúca mládež chodili umývať do potoka. Začínalo sa už pred ranným zvonením. Dievčatá verili, že po takomto umytí budú čerstvé ako lastovičky, nebudú mať pehy na tvári a ak si umyjú vlasy, rýchlejšie im budú rásť. V noci zo Zeleného štvrtka na Veľký piatok sa schádzali strigy. Ľudia predpokladali, že škodlivá činnosť stríg a strigôňov bola namierená predovšetkým proti dobytku, a preto natierali večer dvere stajní kolomažou alebo cesnakom.
Jedálny lístok na Veľký piatok bol podobne ako na Zelený štvrtok zastavený so zámerom vplývať na úrodu. Čarodejnú atmosféru veľkonočného obdobia sa usilovali využiť aj vydajachtivé dievčatá. Napríklad hádzali do vody malé jedľové vetvičky. Ak ich niesla voda po prúde, mali sa vydať vo vlastnej obci. Ak vetvičku stočil vír iným smerom, mali sa dostať za nevesty inam."

Viac tu: http://slovenske-zvyky.webnode.sk/kalenda…/…/zeleny-stvrtok/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niektorých ľudí nepresvedčí žiadny argument, konajú na vlastnú päsť a vo finále ich to môže stáť zbytočne viac. Potom už plakať nad rozliatym mliekom, resp. predraženou hypotékou je márne.
Vyhnite sa tomu, na detailoch ponúk fakt záleží.
Viac už náš BLOG o hypotékach:

http://www.gepardfinance.sk/vyhnite-sa-nemilemu-prekvapeniu-pri-ziadosti-o-hypoteku-su-dolezite-detaily-nechajte-si-poradit
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dosiahli sme rekordný rast v Čechách aj na Slovensku. Prečítajte si aktuálnu tlačovú správu o výsledkoch spoločnosti GEPARD FINANCE za rok 2015 ako aj o personálnych zmenách vo vedení.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded