Profile cover photo
Profile photo
Gabinety Lekarskie VITARS
13 followers
13 followers
About
Posts

Post has attachment
Specjalna oprawa na specjalny dzień. Walentynkowe czekoladki piękna stopią każde kobiece serce. Przekonaj się sam... ;)
Photo

Post has attachment
3 zabiegi Fotoodmładzania w 3 miesiące!

Zafunduj swojej skórze przebudowę i regenerację, a na wiosnę ciesz się jędrną i gładką cerą bez poszerzonych naczyń i przebarwień.

Fotoodmładzanie jest nieinwazyjnym zabiegiem, stymulującym naszą skórę do przebudowy. Wspomaga procesy naprawcze bez konieczności wyłączenia się z codziennych zajęć. Już bezpośrednio po naświetlaniu skóra wygląda bardziej promiennie i świeżo. Skóra jest zagęszczona i uelastyczniona, a zmarszczki zredukowane. Pozbywamy się również problemu nadmiernego czerwienienia twarzy. Fotoodmładzanie likwiduje także przebarwienia posłoneczne, wyrównując koloryt skóry.

Przeczytaj więcej o Fotoodmładzaniu: http://vitars.pl/fotoodmladzanie-usuwanie-przebarwien-zamykanie-naczyn-dyevl/

Pierwszy zabieg wykonaj przed 14.02.2018 r. i zabłyśnij w Walentynki.
Drugi zabieg wykonany przed 8.03.2018 r. rozświetli Twoją skórę w Dzień Kobiet.
Wykonanie trzeciego zabiegu przed 01.04.2018 r. pozwoli cieszyć się jędrniejszą i bardziej promienną skórą na Wielkanoc i zapewni utrzymywanie się efektów pakietu Beauty Planner przez kolejne miesiące.

Warunkiem skorzystania z promocji jest jednorazowa wpłata całości kwoty lub płatność w trzech ratach 900 zl – 900 zł – 300 zł.
Oferta promocyjna ważna do 31.01.2018 r. Pakiet należy wykorzystać do 30.04.2018 r.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Przyjdź do nas w każdy poniedziałek lutego na bezpłatną konsultację - rehabilitacja, bioregeneracja, kinezyterapia, odnowa biologiczna, trening personalny, masaże.
http://vitars.pl/luty-miesiacem-dni-otwartych/

Post has attachment
Photo

Post has attachment
W Nowym Roku istotne zmiany.
Ofertę naszych usług poszerzamy o porady z zakresu chorób wewnętrznych. Do naszego zespołu dołącza doświadczony i ceniony internista - pani dr Joanna Kulawik. Zajmie się diagnostyką i leczeniem schorzeń narządów wewnętrznych oraz profilaktyką i kontrolą stanu zdrowia pacjentów.
Photo

Post has attachment
Nie masz jeszcze mikołajkowego prezentu?
Zapoznaj się z naszą propozycją – wyjątkowy produkt dla zdrowia i urody, który sprawi radość każdemu. Esthechoc Cambridge beauty chocolate - czekolada piękności - zawiera m.in. astaksantynę, suplement diety o działaniu odmładzającym skórę oraz przeciwnowotworowym.
Szczegóły – www.vitars.pl/esthechoc
Photo

Post has attachment
Od sierpnia we współpracy z firmą MEDCAM Assistance będziemy przeprowadzać konsultacje specjalistyczne i świadczyć opiekę medyczną dla klientów krajowych oraz międzynarodowych towarzystw ubezpieczeniowych.
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
WIELKIE ZMIANY mają swoje źródło w prostych ćwiczeniach, które przełamują stare przyzwyczajenia i pokazują, jak zacząć wszystko od początku.
Zapraszamy do nas 1.07.2017 r. na kolejny dzień otwarty z Bioregeneracją.
Szczegóły na stronie www.
Wait while more posts are being loaded