Profile cover photo
Profile photo
Mikrostoma
About
Mikrostoma's posts

Post has attachment
Dziś Dzień Ojca! Każdemu Tacie życzymy sukcesów zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Życzymy dużo uśmiechu i radości i aby uśmiech nie schodził z Waszej twarzy!
http://mikrostoma.pl/

Photo

Post has attachment
Pamiętaj, aby myć zęby kilka razy dziennie, najlepiej po każdym posiłku! To podstawa zdrowych i ładnych zębów. Korzystaj także z nici dentystycznej i płynu do płukania ust! A na regularne kontrole zapraszamy do naszego gabinetu http://mikrostoma.pl/
Photo

Post has attachment
Zbliża się Dzień Matki i Dzień Dziecka. Wszystkim Mamom oraz Dzieciom pragniemy złożyć najlepsze życzenia. Byście byli zdrowi, szczęśliwi i zawsze pięknie się uśmiechali!
http://mikrostoma.pl

Photo

Post has attachment
U nas można wprawić także implanty zębowe. Są to swego rodzaju sztuczne korzenie, dzięki którym jest możliwość odbudowania korony zęba. Jest to najbardziej skuteczna metoda uzupełniania protetycznego. Zapraszamy serdecznie http://mikrostoma.pl/implanty.
Photo

Post has attachment
Chcesz się zapisać do nas na wizytę? Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Wszelkie potrzebne dane kontaktowe znajdziecie na http://mikrostoma.pl/#skontaktuj-sie. Zapraszamy serdecznie! 
Photo

Post has attachment
Zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów to nasz największy sukces. Chcielibyśmy, byście byli zadowoleni z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegóły na http://mikrostoma.pl/#zakres-uslug
Photo

Post has attachment
Zapewniamy także profesjonalne leczenie dzieci. Przyprowadźcie do nas swoje pociechy. Mamy doskonałe podejście do dzieci. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://mikrostoma.pl/leczenie-pod-mikroskopem/2-uncategorised/11-stomatologia-dziecieca. 
Photo

Post has attachment
Oferujemy leczenie zębów pod mikroskopem. Zapewnia to dokładną diagnostykę, a także niezwykłą precyzję leczenia. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie internetowej. Zapraszamy http://mikrostoma.pl/leczenie-pod-mikroskopem.
Photo

Post has attachment
Diastema to przerwa między zębami. Niejednokrotnie posiadacze nie są z nich zadowoleni. Jest możliwość zlikwidowania jej. Serdecznie zapraszamy na konsultacje do naszego stomatologa http://mikrostoma.pl .

Post has attachment
Chcesz mieć piękne białe zęby? Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu na bezpieczne ich wybielenie. Potrzebne informacje znajdziecie na http://mikrostoma.pl/stomatologia-estetyczna.
Photo
Wait while more posts are being loaded