Profile cover photo
Profile photo
AGRAV Software
2 followers -
Gapix Agent, programy dla agentów ubezpieczeniowych, multiagencji
Gapix Agent, programy dla agentów ubezpieczeniowych, multiagencji

2 followers
About
AGRAV Software's posts

Szanowni Państwo,
aplikacja GapiXOnline została właśnie zaktualizowana.

Poniżej lista zmian:
1. w raporcie polis do wznowienia jest informacja (nowa kolumna) o całkowitej składce za polisę
2. faktury mogą zawierać produkty ze stawką "zwolnione"
3. pojemność pojazdów może przyjmować wartości 5-cio cyfrowe

pozdrawiamy,
Agrav Software

Post has attachment
W gapixonline.pl dodaliśmy nową drobną, jednak przydatną zmianę.
Użytkownik z uprawnieniami przełożonego ma możliwość ustawiania agenta obok zakresu dat w Statystykach.
Photo

Post has attachment
Od dziś Twój klient nie będzie miał takiej miny jak ta pani z obrazka! Od dziś to Ty przypomnisz mu, że ma zrobić badania techniczne pojazdu!

Wystarczy tylko ustawić datę badania technicznego dla polisy komunikacyjnej w gapixonline.pl a system sam wyśle powiadomienie sms/e-mail o zbliżającym się obowiązkowym przeglądzie pojazdu!
Photo

Post has attachment
W gapixonline.pl pojawiły się dwie nowe zmiany:
1. Przełożony ma możliwość ustawiania praw dostępu swoim podwładnym:
Konfiguracja->Użytkownicy->Edycja użytkownika
2. W Statystykach pojawił się nowy wykres prezentujący "Moje wystawione polisy" w zadanym okresie. Tak jak poprzednio wyświetlane są polisy, które zostały dodane przez zalogowanego użytkownika. 
Photo
Photo
02.11.2016
2 Photos - View album

Post has attachment
Projektując i implementując gapixonline.pl słuchamy naszych Klientów i staram się im pomóc w tworzeniu bliskiej więzi Agent-klient dlatego nowe zmiany na pewno nie przejdą bez echa.

W najnowszej wersji aplikacji możliwe jest wysyłanie powitalnych wiadomości SMS i/lub email. Mechanizm wysyłania i konfigurowania jest dobrze znany naszym Klientom dlatego ich opisywanie nie ma sensu. Warto tylko wspomnieć, że SMS/email może zostać wysłany w momencie dodawania klienta, ale też tylko jeden raz jeśli klient jest już w bazie.

Podobnie działa mechanizm wysyłania życzeń urodzinowych dla klientów prywatnych. Klienci aplikacji gapixagent.pl aktywnie korzystają z funkcji powiadamiania SMS/email więc i opisywanie tej nowej funkcji jest po prostu zbyteczne:). Czasami mamy wrażenie, że Agenci wiedzą lepiej jak używać nasz system ;).

Oprócz tego w Statystykach pojawiły się dwa nowe „kwadraciki” - ilość polis do wznowienia i ilość polis wznowionych. Tak samo jak przy pozostałych wyświetlana jest informacja w ustawionym przedziale czasowym dla zalogowanego użytkownika, który dodał/wznowił polisę.

Dla klientów „firma” dane z pozycji „osoba kontaktowa” wyświetlane są w kolumnie imię/nazwisko na liście wszystkich klientów.

Miłek pracy z gapixonline.pl życzy
Zespół AGRAV Software
PhotoPhotoPhotoPhoto
26.10.2016
4 Photos - View album

Post has attachment
W GapiXOnline mamy znowu kilka zmian!
Organizer można przestawiać widok na miesiąc, tydzień i dzień. Widoczne są lepiej zadania która od teraz można również ustawiać na konkretne godziny. Oprócz tego każde z wydarzeń/zadań można przypisać do agenta. Przełożony ma możliwość podglądania zadań wszystkich agentów i każdego z osobna. Zwykły użytkownik widzi tylko swoje zadania.
Dodaliśmy również statystyki - dashboard. Wyświetlana jest tam informacja o klientach, polisach, inkasie i przypisie w zdefiniowanym okresie dla aktualnie zalogowanego użytkownika.
Jak myślicie, co można jeszcze pokazać w statystykach?
Photo
Photo
29.09.2016
2 Photos - View album

Post has attachment

Po wakacyjnej przerwie wracamy do prac nad GapiXOnline. Po ilości zmian widać, że nie wszyscy odpoczywali :)


1. Na karcie klienta dodaliśmy 3 nowe pola:
- dowód osobisty
- nazwisko panieńskie
- stan cywilny

2. W nowej wersji systemu możliwe jest ustawienie adresu korespondencyjnego, który widoczny jest również w wydruku wszystkich klientów. Domyślnym adresem korespondencyjnym jest oczywiście adres podstawowy.

3. W karcie klienta na zakładce płatności raty wyświetlają się z dodatkowymi informacjami ułatwiającymi ich identyfikację: TU, nr polisy. Pomocne jest to, gdy klient ma więcej niż jedną aktywną polisę.

4. Klienta można przypisać do agenta - nowe pole opiekun. Informacja o opiekunie będzie widoczna również w dziennych raportach.

5. Raport dzienny zawiera informacje o przedmiocie ubezpieczenia:
- polisa komunikacyjna: "MARKA MODEL POJAZDU o nr rej. XXXX' np: Ford Focus o nr rej. AA1234
- polisa majątkowa: info z pól: Przedmiot ubezp. + Miejsce ubezp. np: mieszkanie Warszawa (mieszkanie z pola przedmiot Warszawa z miejsca ubezpieczenia)

6. Zmiany w polisach
- dodano nowy typ polisy "Inwestycja", działa tak samo jak polisa na życie. Składkę można ustawić jako płatność jednorazową lub jako regularną - czyli wówczas wybieramy ilość składek jak w pozostałych polisach.

7. W raporcie dziennym można ustawić na ile dni w przód dane mają być pobierane do raportu. Poprzednio informacje były tylko z dnia bieżącego. Ustawia się to w konfiguracji- powiadomienia email.

8. GapiXOnline ma od dziś możliwość wystawiania faktur i rachunków.
Dokumenty przechowywane są w bazie i można je wystawić dla towarzystw ubezpieczeniowych z którymi agent pracuje lub po prostu dla klienta z bazy. Dokument można pobrać w formacie PDF lub wysłać bezpośrednio mailem do klienta. Domyślnym adresem mailowym jest adres podany w TU/karcie klienta. Adres mailowy można podać inny tuż przed wysyłką.

9. Poprawiliśmy również kilka błędów.
- raport dzienny zawiera już klientów firmowych
- polisy wznowione już nie pojawiają się w dziennych raportach i w organizerze
- dokument w PDF można otworzyć bez pobierania na dysk podobnie jak pliki z grafiką.

PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
13.09.2016
8 Photos - View album

Post has attachment
Właśnie skończyliśmy testy nad nową funkcją w gapixonine.pl Od dziś można tworzyć i wysyłać kampanie reklamowe.

Pojawiła się nowa zakładka widoczna z głównego widoku "Kampanie Email/SMS" gdzie widoczna jest lista kampanii. Tworząc nową kampanie wybieramy rodzaj powiadomienia - sms bądź email i tworzymy wiadomość. Można tutaj użyć również skrótów dobrze znanych z powiadomień SMS/Email.

Aby dodać odbiorców do kampanii przechodzimy na listę klientów i zmieniamy tryb widoku na "tryb kampanii. Zaznaczamy klientów i poprzez naciśnięcie "Dodaj do kampanii" dołączamy klientów do wybranej kampanii.

Następnie wracamy do zakładki kampania i tam można już uruchomić kampanię reklamową. Wiadomości email zostaną wysłane od razu, wiadomości SMS zgodnie z tym co mamy ustawione w konfiguracji SMS, pamiętając, że smsy są wysyłane między godziną 9 a 21.

Dodatkowo została poprawiona wydajność aplikacji oraz eksport klientów, gdzie polskie znaki są już wspierane. 
PhotoPhotoPhotoPhoto
20.07.2016
4 Photos - View album

Post has attachment
Mimo, że za oknem piękna słoneczna pogoda i aż chce się wyjechać gdzieś nad wodę - w końcu są WAKACJE! My nie zwalniamy tempa i wprowadzamy nowe funkcje w GapiX Agent w wersji online!

1. Na karcie klienta pojawiły się 4 nowe ikonki symbolizujące posiadane produkty: polise komunikacyjną, majątkową, na życie i kredyt (tak, wkrótce będzie można dodać ten produkt do klienta)
2. Na zakładce, gdzie widoczne są wszyscy klienci można już filtrować klientów względem posiadanych produktów.
3. W konfiguracji TU można już skorzystać z wyszukiwarki towarzystw po NIP i REGON znanej z karty klienta.
4. Poprawiona została możliwość zapisania dodanego zdjęcia do dokumentów w kliencie/polisie.
PhotoPhotoPhoto
06.07.2016
3 Photos - View album

Post has attachment
GapiXOnline.pl ma być aplikacją która będzie narzędziem uniwersalnym i w pełni wystarczającym dla każdego Agenta Ubezpieczeniowego. Ileż to razy każdy z nas zapisywał kontakty do managerów Towarzystw Ubezpieczeniowych w notesach, telefonach komórkowych albo jeszcze na żółtych karteczkach przyklejonych do tablicy korkowej....

Te czasy już dawno minęły!

Adres TU oraz dane niezliczonej liczby managerów i innych kontaktów z firm ubezpieczeniowych w łatwy sposób wpiszecie w GapiXOnline.pl .

Nareszcie koniec z żółtymi karteczkami, notesami.... wszystko można wpisać w GapiXOnline.pl - jedynym i uniwersalnym narzędziu każdego Agenta Ubezpieczeniowego!
PhotoPhotoPhoto
22.06.2016
3 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded