Profile cover photo
Profile photo
Popko Adam. Leczenie, profilaktyka. Protetyka
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Piaskowanie zębów jest uzupełnieniem skalingu. Zabieg polega na czyszczeniu zębów za pomocą specjalnej piaskarki, która pod ciśnieniem i zastosowaniem odpowiedniej ilości wody, rozpyla na zębach drobny proszek. Piaskowanie usuwa resztki kamienia nazębnego z trudno dostępnych miejsc. Więcej na http://www.popkoadam.pl/zabiegi-dentystyczne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Skaling jest najskuteczniejszą metodą usuwania kamienia nazębnego, czyli twardych złogów nazębnych. Zabieg przeprowadza dentysta w gabinecie stomatologicznym. Regularne usuwanie kamienia nazębnego jest niezwykle ważne, ponieważ jego nagromadzenie może powodować stany zapalne, nadwrażliwość i krwawienie dziąseł. Sprawdź na http://www.popkoadam.pl/zabiegi-dentystyczne/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Leczenie kanałowe zębów, czyli leczenie endodontyczne stosuje się, kiedy miazga zęba (potocznie nazywana nerwem), jest zainfekowana i występuje jej stan zapalny. Nie leczenie miazgi zęba może doprowadzić do poważnych powikłań, np. ropnia. Więcej informacji o leczeniu znajdziesz na http://www.popkoadam.pl/zabiegi-dentystyczne/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zajdzie potrzeba pilnej interwencji stomatologicznej u kobiety w ciąży można użyć znieczulenia miejscowego, pamiętając jednak o tym, aby dawka była możliwie jak najmniejsza. Znieczulenie miejscowe mniej oddziałuje na płód niż stres spowodowany mocnym bólem. Więcej informacji na http://www.popkoadam.pl/zabiegi-dentystyczne/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia stomatologicznego, szczególnie z zakresu chirurgii stomatologicznej, niezbędne jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu z pacjentem. Niektóre przewlekłe schodzenia, przede wszystkim te związane z układem krwionośnym wymagają szczególnej uwagi. Dowiedz się więcej na http://www.popkoadam.pl/zabiegi-dentystyczne/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przed każdym zabiegiem dentystycznym wykonujemy bezpłatne konsultacje stomatologiczne wraz z dokładną oceną uzębienia, które pozwala w sposób bardzo rzetelny zaplanować dokładny przebieg leczenia i omówić go z Pacjentem. Zapraszamy na http://www.popkoadam.pl/stomatologia/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym gabinecie dysponujemy własnym laboratorium protetycznym, w którym wykonujemy protezy zębowe całkowite i szkieletowe. W naszej ofercie znajdują się też wkłady koronowe, koronowo-korzeniowe oraz mosty pełnoceramiczne i licowane. Więcej na ten temat na http://www.popkoadam.pl/protetyka/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym laboratorium protetycznym wykonujemy korony i mosty licowane porcelaną, protezy acetalowe, protezy szkieletowe, wkłady koronowo-korzeniowe, protezy osiadające, szyny nagryzowe, szynoprotezy oraz protezy natychmiastowe. Więcej informacji znajdziesz na http://www.popkoadam.pl/protetyka/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zabiegi stomatologiczne mają na celu nie tylko poprawienie estetyki uśmiechu, jak w przypadku wybielenia zębów czy uzupełnień protetycznych, ale także odpowiadają za profilaktykę zdrowego stanu jamy ustnej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://www.popkoadam.pl/stomatologia/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym gabinecie stomatologicznym wykonujemy w pełni profesjonalne zabiegi dentystyczne, które zawsze poprzedzone są bezpłatną konsultacją ze stomatologiem. Wykonujemy także szczegółowych ocen uzębienia w 30krotnym powiększeniu. Więcej informacji znaleźć można na http://www.popkoadam.pl/stomatologia/.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded