Profile

Cover photo
Василь Кирилич
Lives in Дрогобич, Львівська область, Україна
41 followers|23,897 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

У деяких армійських підрозділах алкоголізм сягнув рівня епідемії, розповів британському виданню український журналіст.
1
Add a comment...
 
Міжнародна організація звинувачує "Правий сектор" у катуваннях мирного населення.
http://podrobnosti.ua/2043461-amnesty-international-obvinila-batalon-pravyj-sektor-v-pytkah-video.html
 ·  Translate
Исполнительный директор Amnesty International в Украине Татьяна Мазур заявила о случаях пыток в добровольческих батальонах Украины. В частности, речь шла о батальоне "Правого сектора".
1
Add a comment...
 
Суд на замовлення УГКЦ
В черговий раз показався на яв конвеєр створених фальсифікацій, брехень, підкупів, корупції, лицемірства церковників-апостатів УГКЦ, що використовували при цьому державні органи СБУ. 24 червня 2015р. над 2 єпископами правовірної церкви у Жовкві сконструювали штучний суд, на якому їм закидали звинувачення, в яких немає ані долі правди.
http://uogcc.org.ua/ua/actual/article/?article=15953
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Сестри-монахині свідчать про терористичні дії озброєних нападників, які діяли на замовлення ієрархії УГКЦ
http://uogcc.org.ua/ua/actual/article/?article=15951
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Українська Правовірна Греко-Католицька Церква сьогодні (відео)
http://uogcc.org.ua/ua/actual/article/?article=7270
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Рятуууууйте!!!! Лююююди!!!!! Б'ють правовірних монахинь!!!!!!! (відео)
http://uogcc.org.ua/ua/actual/article/?article=15949
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Як Конституція України "лягає" під так звані "євростандарти". За це справді варто було скакати на майдані.

СТАТТЯ 35 ПРОЕКТУ КОНСТИТУЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ПРОПОНУЄ ПРЯМО ЗАБОРОНИТИ ДИСКРИМІНАЦІЮ ЗА ОЗНАКОЮ СЕКСУАЛЬНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ: "Користування правами та свободами, визнаними в цій Конституції, має бути забезпечене без дискримінації за будь-якою ознакою – статі, раси, кольору шкіри, етнічного або соціального походження, генетичних характеристик, мови, релігії або переконань, політичних та інших поглядів, належності до корінних народів та національних меншин, майнового стану, походження, обмеженої працездатності, віку або СЕКСУАЛЬНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ"

ЗНИКЛО ВИЗНАЧЕННЯ ШЛЮБУ З Ч.1 СТ.51 ЧИННОЇ КОНСТИТУЦІЇ ("Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка").

Проведення гей-парадів тепер буде безперешкодне: ЗНИКЛА НОРМА З Ч.1 СТ.39 ЧИННОЇ КОНСТИТУЦІЇ ПРО ЗАВЧАСНЕ СПОВІЩЕННЯ ОРГАНІВ ВЛАДИ ПРО ПРОВЕДЕННЯ МИРНИХ ЗІБРАНЬ. 
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Таки, так - в Україні до влади прийшли фашисти

Днями один знайомий закинув мені в приват фейсбуку таку інформацію: чи то правда, що УПГКЦ (незареєстрована церква, яка утворилася внаслідок засудження єресей УГКЦ і наступного відокремлення від неї. - В.К.) має пряме підпорядкування Росії, ДНР і ЛНР). Далі чоловік написав, що під час обшуку 22 червня знайшли, нібито, якийсь таємний статут УПГКЦ з такими даними. Я спочатку подумав, що знайомий таким чином "приколюється", аби дошкулити мені. Аж ні, через кілька днів я випадково увімкнув на смартфоні канал Львівського радіо і там чую таку ж інформацію з уст ведучої в новинах. Ще вона розповідала, посилаючись на якогось Андріящука, що "секта" (так з веління УГКЦ прозвали правовірних християн) підробила якусь печатку і усе це може бути кваліфіковано досить тяжким злочином. Тепер я уже серйозно сприйняв ситуацію: під Церкву до якої я належу, "копають". І не просто "копають", а "білими нитками" "шиють" справу, щоб репресувати, а потім заборонити об'єднання християн, котрі не захотіли бути маріонетками системи і служать лише Богу. Зазначу, що правовірні християни стояли осторонь усякої політики ще від часів президентства Віктора Ющенка, відколи почала формуватися їхня спільнота, яка у 2008 році стала Церквою. УПГКЦ однаково не хотіли реєструвати впродовж усього цього періоду, її переслідували, робили усілякі провокації. Усім цим процесом керувала УГКЦ, яка хотіла знищити спільноту. Однак, на заваді ліквідації УПГКЦ стояла сяка-така демократія, яка дотепер була у нашій країні. Але у 2014 році до влади прийшов режим, який важко не назвати фашистським. У державі людина стала цілком незахищеною - її права попираються на кожному кроці, а захиститися від свавілля режиму, практично, неможливо.
Так сталося із спільнотою правовірних християн. 22 червня 2015 року було здійснено брутальний жорстокий напад на чоловічий та жіночий монастирі у Брюховичах. З голови до ніг озброєні люди схопили й затримали єпископів УПГКЦ, у чоловічому монастирі, каплиці та реколекційному домі все перевернули. Так само й вчинили у жіночому монастирі: сестер вивели на подвір'я, а в монашій обителі вчинили буквально погром. З монахами й монахинями поводилися грубо, їх били.
Сьогодні двох владик УПГКЦ уже депортували, оскільки вони ж громадянами Чехії. Довго розказувати про те як потрапили ці монахи більше десяти літ тому в Україну, слід зазначити лише що благословив тоді їхню місійну діяльність на Львівщині сам Любомир Гузар. Адже, християнство немає державних кордонів і місіонери-християни є в усьому світі. Отже, сьогодні двох таких місіонерів депортували, ще проти двох "шиють" якусь справу, щоб залякати усю УПГКЦ й виставити правовірних в очах населення, як "ворогів України" та "прислужників Росії" чи ще там когось. Неважко спрогнозувати наступні дії режиму: вірних Української Правовірної Греко-Католицької Церкви будуть усіляко залякувати й переслідувати, до них будуть засилати агентів режиму. УПГКЦ у такому випадку може піти в підпілля.
На цьому режим, що має ознаки фашистського, не зупиниться. Візьмуться за православних. Таким чином буде встановлена цілковита диктатура "державних церков", у яких абсолютно втрачена духовність - її замінили політичними гаслами, а "церкви" ці обслуговують режим для досягнення ним запланованих цілей. Для залякування православних християн використають народжені майданом воєнізовані формування. Хлопці у балаклавах "допомагатимуть повернути" храми симпатикам "українських" церков, іншими словами, захоплювати їх. Такі випадки уже є в Україні: всупереч волі громади туди вселяють священика іншої конфесії, представники режиму насильно перереєстровують громаду.
А що далі? А далі може бути все: християн "неправильних" конфесій будуть переслідувати й виявляти місця, де вони підпільно відправляють богослужіння. Кваліфікують їх, як "антиукраїнські зібрання" й людей ув'язнять. Таким чином розправляться з неугодними християнами. Паралельно будуть ліквідовувати багатопартійність, давши всім опозиційним партіям і блокам ознаку "антиукраїнських". Потім вщент уріжуть права національних меншин. А далі піде усе інше: права людини, свобода слова, свобода пересування тощо. Відносне ущемлення цих прав перейде в цілковите. Так зароджувся фашизм у Німеччині, так формується він у нас, в Україні.
http://kyrylych.pp.ua/#page142
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Бандитизм на замовлення УГКЦ. Брюховичі, 22 червня 2015р. (відео)
Сплюндрувавши цілий монастир, тепер не знати, які понапридумують звинувачення. Гузарівці ж дуже винахідливі на шахрайські справи. Якщо за три дні сфабрикували суд над владиками, то що тепер накинуть сестрам?!!!
http://uogcc.org.ua/ua/actual/article/?article=15954
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Озброєні чоловіки в масках не пускають маму побачити, чи жива її дитина (відео)
http://uogcc.org.ua/ua/actual/article/?article=15950
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Після суду безвісти пропали Владики Правовірної Церкви 25.6.2015 (відео)
http://uogcc.org.ua/ua/actual/article/?article=15947
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Невинність владик підтвердилася під час судового розгляду. Брехливе обвинувачення про намір перетнути кордон виявилося абсурдним (відео)
http://uogcc.org.ua/ua/actual/article/?article=15948
 ·  Translate
1
Add a comment...
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Дрогобич, Львівська область, Україна
Basic Information
Gender
Male