Profile cover photo
Profile photo
Василь Кирилич
46 followers
46 followers
About
Василь's posts

Організувати б службу розшуку депутатів. Бо серце крається за цих знедолених.

Як визначити, хто обстрілює Донбас? Поставити туди Яценюка - обличчям до України, а дупою до Росії. Якщо стрельнуть, то це буде або куля в лоб, або куля в дупу.

Хто знає, у яких тюрягах сидять українські корупціонери?

Усвідом собі, майданець! За законом - ти злочинець!

Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади (ст. 109 КК).

Правовою підставою криміналізації цих діянь є ч. 2 ст. 5 Конституції України, відповідно до якої право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і ніхто не може узурпувати державну владу.

Стаття складається з трьох частин, які містять заборонювальні норми. Родовим об’єктом злочину є суспільні відносини з охорони основ національної безпеки України.
Безпосереднім об’єктом злочину є суспільні відносини, що забезпечують внутрішню безпеку, захист конституційного ладу та державної влади в країні. Конституційний лад – це встановлений конституційно-правовими нормами устрій державних і суспільних інститутів.

Державна влада – це сформована на підставі Конституції та законів України система органів, які уособлюють владу глави держави, законодавчу, виконавчу та судову влади, а також органи місцевого самоврядування та деякі інші незалежні органи.

Об’єктивна сторона злочину виявляється в чотирьох формах:

1) дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади – це, наприклад, створення із вказаною метою не передбачених законодавством воєнізованих або збройних формувань чи груп, захоплення й утриман­ня будівель або споруд, які належать органам влади, фактичне створен­ня незаконних органів державної влади тощо;

2) змова про вчинення таких дій (ч. 1 ст. 109) – це умисна угода двох або більшої кількості осіб про спільні насильниць­кі дії, спрямовані на зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади;

3) публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади – це завжди активний уплив на невизначену кількість людей, що має публічний характер (наприклад, проголошення таких закликів на мітингу, де­монстрації, зборах  тощо);

4) розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій (ч. 2 ст. 109) – це ознайомлення з такими матеріалами інших осіб або створення умов для такого ознайомлення (приміром, поширення книг, розклеювання листівок тощо).

Злочин вважається закінченим від моменту вчинення будь-якої з передбачених дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади (він може бути з усіченим складом в разі змови про вчинення таких дій або з формальним складом – в усіх інших випадках).

Суб’єкт злочину загальний, тобто фізична осудна особа, що досягла 16-річного віку. Якщо громадянин України вчиняє зазначені дії за завданням іноземної держави, іноземної організації, їхніх представників або разом з ними, він буде відповідати за сукупністю злочинів, передбачених статтями 109 та 111 КК (державна зрада у формі надання допомоги вказаному іноземному адресату).

Суб’єктивна сторона злочину характеризується прямим умислом і спеціальною метою – насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади.

Кваліфікуючі ознаки передбачених в ч. 2 ст. 109 КК дій (ч. 3 ст. 109):

– учинення їх особою, що є представником влади (наприклад, народним депутатом, головою суду, працівником прокуратури);

– учинення цих же дій повторно (див. ст. 32);

– учинення їх організованою групою (див. ст. 28);

– здійснення їх із використанням засобів масової інформації     (наприклад, по телебаченню, у радіопрограмі, в газеті, Інтернеті тощо).

Розроблення планів змови, підбір засобів і створення інших умов забезпечення наміченої злочинної діяльності, залучення можливих співучасників змови повинні кваліфікуватись як готування до цього злочину. Переговори з метою досягнення згоди щодо насильницького повалення конституційного ладу України чи захоплення державної влади, якщо вони не призвели до бажаних наслідків, до взаємної згоди сторін, слід розглядати як замах на цей злочин.

Покарання за злочин: за ч. 1 ст. 109 КК – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років; за ч. 2 ст. 109 КК – обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк; за ч. 3 ст. 109 КК – об­меження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Чому майдан виплекав таких виродків? Бо що сіяли, те й зібрали. А що сіяли? Редиску.

Post has attachment
Звідки у сепаратистів зброя? З Росії, так? А в Росії звідки? З України! Звідки у сепаратистів зброя?
http://ua.korrespondent.net/business/economics/3817575-ukraina-narostyla-torhivlui-zbroieui-z-rosiieui-zmi

Post has attachment
Коли не покаєтеся, то загинете

Глянув краєм ока в мережі Інтернет на розклад основних масових заходів у Києві, приурочених третій річниці "євромайдану". Переважно це оплакування загиблих, їх героїзація, свічки, панахиди, якісь виставки тощо. Одна з виставок має гучну назву: "Дорогами наших перемог" (?!). Заплановані також мітинги, ну і спільна акція "Марш національної гідності" (якже ж без цього основного гасла?), яку проведуть на Майдані Незалежності скандальні націоналістичні об’єднання "Свобода", "Правий сектор" та "Азов".
Ох, як би хотілося прочитати замість усього того: "Молитва й покаяння з нагоди третьої річниці великої трагедії в Україні - перевороту й початку громадянської війни у 2014 році". Але як же ж? Хто буде каятися - ті, що на своїй військовій базі встановили Перуна і йому поклоняються? Чи інші, котрі оспівують Сварога? Далеко не втекли від них і ті, хто у священичих рясах три роки тому на майдані закликав до силового повалення влади - "отці" християнських церков, що йменують себе "українськими". Ними збаламучені маси й дотепер вважають, що вчинили геройства й подвиги. Щоправда, таких щораз менше і є надія, що люди колись покаються за "євромайдан", який привів до братовбивчої війни, і проситимуть про милість Божу до України.
Святе Письмо з цього приводу застерігає чітко: "Кажу вам; та коли не покаєтеся, то загинете всі так! (Від Луки 13:3)"
http://www.kyrylych.tk

Post has attachment
Ось і пройшов мій останній робочий день. Ситуація така: хтось написав у Львівську облдержадміністрацію донос, що мій роботодавець, не буду наразі називати його прізвища, тримає у себе на роботі деструктивні сили. Не певен, що йшлося саме про мене (?), але цей ось мій роботодавець, колишній перший регіонал у місті, що тепер швиденько переобувся і має навіть бронежилета з АТО, вирішив "очистити" свої лави. Мою міні-структуру пустили "під ніж", тобто, скоротили. Швиденько знайшлася мені заміна - колишні мої працівники, яких я навчив тримати в руках камеру або дивитися в неї. До того ж, вони спародіювали мій творчий задум і використали його для своїх цілей. Неважливо, хто кому запропонував співпрацю, вражає те, що ці люди уже влаштовані за угодою і щось там уже бігають, стараючись не потрапляти мені на очі, знімають і виставляють на ютуб.
З понеділка у мене невикористана у 2015 році відпустка. Далі - я вільна людина. Справді вільна, бо не маю вже наміру шукати якусь роботу. Працювати на систему чи її прихвоснів не хочу і не буду. Гратиму на бандурі і лірі для простих людей і цим зароблятиму собі на хліб. Статус безробітного я отримаю 16 березня. Трудову на руки, бандуру у руки - і в народ. Щоб не забути подякувати усім на співпрацю, а також тим нечестивцям, котрі спричинилися до мого передчасного статусу безробітного. До пенсії за віком мені залишилося чотири роки, якщо звичайно не піднімуть планку. Чи піднімуть, чи ні, я вже тим не журюся - маю в руках інструменти, маю вдячних слухачів, то на свій прожитковий мінімум зароблю. Скільки тій людині треба, та й не хлібом єдиним має жити Божий чоловік.
http://www.kyrylych.tk

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded