Profile

Cover photo
Василь Кирилич
Lives in Дрогобич, Львівська область, Україна
44 followers|24,937 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Петропо Рошенко знову хильнув зайвого - розум геть закаламутився.
ua.korrespondent.net/ukraine/3544735-yevropeiskyi-vybir-ukrainy-zroblenyi-tysiachu-rokiv-tomu-poroshenko
 ·  Translate
1
Add a comment...
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
"Безвізовий режим" у дії: віз для українців нема.

Країни ЄС почали відмовляти українцям у шенгенських візах
Візи українцям в країни шенгенської зони стало отримати важче.
Кілька місяців тому українці тріумфували: скоро Євросоюз скасує візовий режим, і наші громадяни зможуть безперешкодно подорожувати по Європі. Минув час, і виявилося, що українці – це не ті, кому треба скасовувати режим віз. Громадяни трохи засмутилися, але потім почали оформляти візи, як і раніше. Однак у червні вимоги до видачі віз ЄС посилив, і охочих відправитися в подорож стало набагато менше. З моменту введення нових правил отримання шенгену пройшов всього місяць, але навіть за такий нетривалий час стає зрозуміло, що українцям «перекрили» в'їзд у Європу.
За останніми даними, близько 16 держав, що входять в ЄС, за кілька тижнів збільшили число відмов наших громадян, чого не спостерігалося вже багато років. Павло Клімкін днями зробив заяву, що деякі країни несподівано скоротили частку мультивіз для громадян України. Як відомо, в шенгенську зону зараз входить 22 країни, і тільки вісім з них продовжують видавати візи українцям у звичайному режимі. Причини відмови консульства більшості країн не називають і не хочуть коментувати свої дії. Між тим, громадяни, яким було відмовлено у візах, вже підтвердили той факт, що ніяких причин для відмови бути не могло. Кожен громадянин, який зіткнувся з подібною несправедливістю, теж не може прокоментувати ситуацію.
Документи були оформлені вірно, все подано в строк, оплачено, і раніше вони отримували візи завжди. Клімкін, у свою чергу, вважає, що консульства чиниться серйозний тиск, а деякі візові центри і зовсім включили в перелік необхідних документів те, чого раніше ніколи не було. Вони вимагають з громадян додаткові довідки з того списку, який вважається необов'язковим. Після отримання документів в консульствах ретельно перевіряють їх достовірність, але все одно відмовляють у візі. Консульства побудували систему роботи так, щоб українці не могли записатися на подачу документів в найближчі дні. Як говориться – все робиться для народу. У підсумку ті, хто планував поїздку в Європу в наступні кілька тижнів, змушені перенести її на більш пізній термін або зовсім відмовитися від затії. Фахівці вже підрахували: якщо ви хочете поїхати в одну з країн шенгенської зони, починайте оформляти всі документи не пізніше двох місяців до передбачуваної дати виїзду.
Жорсткість правил і збільшення кількості відмов експерти пов'язують з кількома факторами. По-перше, в Європі не бажають мати нічого спільного з країною, де йде війна. По-друге, влада європейських держав бояться, що українці почнуть масово покидати свою країну в пошуках кращого життя, а в Європі їх ніхто не чекає. Відмовляють у візах навіть ті країни, куди українці точно не збираються їхати для роботи. Приміром, Греція, незважаючи на важку ситуацію, не хоче бачити наших громадян серед відпочиваючих. За останні місяці кількість відмов вона збільшила вдвічі.
Такі ж показники у Швеції – у цій країні теж не в захваті від українських туристів. Стало складніше отримати візи в консульствах Португалії та Іспанії, тому, якщо ви збиралися на відпочинок в ці країни, серйозно подумайте, перш ніж оформляти візу. Фіни і швейцарці тепер відмовляють нам у візі в три рази частіше, але далі всіх пішла Бельгія. Якщо раніше вони не жалували українців, і відмови перевищували п'ять відсотків від загального числа заявок, то в цьому році консульство Бельгії відмовляє кожному десятому громадянину, який звернувся туди.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Майдан - це бунт рабів, котрим захотілося змінити свого хазяїна.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
30 срібняків за розвал України.
espreso.tv/news/2015/07/16/kyrylenko_zaymetsya_zakhystom_postrazhdalykh_na_maydani
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
І як це назвати, херої ви наші, болванчики зазомбовані?
zik.ua/ua/news/2015/07/14/pratsivnytsi_militsii_yaka_postrazhdala_vid_vybuhu_u_lvovi_vydalyly_nyrku_i_amputuvaly_nogu_607413
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Бійці Нацгвардії налаштовані нейтралізувати бійців Правого сектора, які були оточені в лісах поблизу Мукачевого в районі Лавок. "Не можна просто так взяти автомати, стріляти в мирному місті і бити з гранатометів", - кажуть нацгвардійці.
ua.korrespondent.net/ukraine/3538641-kolona-viiskovoi-tekhniky-zupynylasia-pid-mukachevom
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Слава Грузаїні!
Джигітам слава!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Володимир Великий - святитель Русі

26 липня 2015 року вірні Української Правовірної Греко-Католицької Церкви вшанували пам'ять святителя Русі Володимира Великого. Під час недільного богослужіння йому співали величальну, ім'я Святого Володимира згадували у проповіді.
Після Святої Літургії вірні Церкви Різдва Христового у Дрогобичі робили обнову хрещення, а також зречення від духа лукавого. Християни спалили літературу, яка має антихристиянське, єретичне чи апостатичне спрямування.
https://youtu.be/q0LOGJh-7Mc
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Із серії: "Миздобули". Узаконити союзи збоченців ЄС зобов'яже й Україну.

21 липня Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) ухвалив, без сумніву, історичне рішення.

У нас – за буремними українськими подіями – його мало хто помітив, бо формально Україна не фігурує в рішенні суду. Поза тим, воно матиме вплив не лише на нашу державу, а й на весь регіон.

Страсбурзький суд – з мінімальною перевагою в один голос та несподівано для всіх спостерігачів – зобов’язав Італію узаконити союзи одностатевих пар.

А тепер увага: в судовому органі Ради Європи, членом якої є і Україна, діє прецедентний принцип.

Тож якщо це рішення набуде чинності, ЛГБТ-союзи з часом стануть обов’язковими на всій території Ради Європи.

Той факт, що ця зміна буде тектонічною (принаймні для держав на сході та півдні європейського континенту) – очевидний і навряд чи потребує доведення. Тому вже зараз варто проаналізувати її ймовірні наслідки, а також можливі шляхи, як ЛГБТ-рішення Європейського суду з прав людини може поширитися на Україну.

То що ж вирішив суд?

Рішення ЄСПЛ ухвалене за позовами трьох італійських гей-пар. Вони намагалися юридично оформити свої стосунки, але влада Італії відмовила, посилаючись на те, що шлюби та цивільні союзи можуть укладатися виключно між жінкою та чоловіком.

Конвенцію про права людини – основний документ Ради Європи – підписали ще в 1950 році. Тоді ніхто й уявити не міг, що за півстоліття розгорнеться дискусія про законність гей-шлюбів. Менше з тим, в тексті конвенції є стаття 8 ось такого змісту:

1. Кожен має право на повагу до свого приватного і сімейного життя...

2. Органи державної влади не можуть втручатись у здійснення цього права, за винятком випадків, коли втручання здійснюється згідно із законом і є необхідним у демократичному суспільстві в інтересах національної та громадської безпеки чи економічного добробуту країни, для запобігання заворушенням чи злочинам, для захисту здоров’я чи моралі або для захисту прав і свобод інших осіб.

Саме на цю статтю послався Європейський суд з прав людини.

Так, дія "італійського рішення" в Україні не є автоматичною.

Але у разі, якщо воно набуде чинності, ЄСПЛ дуже швидко ухвалить також наступні рішення – в тому числі "українське" – про право одностатевих пар утворювати "союзи". Нехай навіть і не "шлюби".

Як це відбудеться?

Річ у тім, що у Страсбурзі діє прецедентне право. Вердикт щодо Італії є достатньою підставою, щоб ухвалити таке саме рішення за українським позовом, якщо він буде. А що він буде, сумнівів немає.

Достатньо, щоби хоча б одна гей-пара подала документи на одруження, отримала відмову, звернулася до українського суду і (що гарантовано) його програла. І все, шлях до Страсбурга відкритий!

До слова, ці судові процеси будуть "фінансово привабливими" для ЛГБТ-активістів.5000 євро моральної компенсацій плюс 2000-2500 євро на адвокатів має заплатити Рим кожному позивачеві в "італійській справі".

Розгляд італійських позовів забрав менше ніж 4 роки – скарги всіх 6 осіб до ЄСПЛ датовані 2011 роком. А це означає, що за правилами Суду вони є пріоритетними. Тому в разі появи заяв від українських одностатевих пар вердикт також має бути швидким.

рішення Європейського суду з прав людини не є остаточним – воно може бути оскаржене у Великій палаті Суду. Це – стандартна процедура.

І ми не маємо сумніву, що Італія скористається правом на оскарження.

У прес-службі Європейського суду розкрили деякі деталі голосування. Рішення з італійської справи готувала палата, що складається з семи суддів. Четверо з них проголосували за  задоволення  вимог ЛГБТ-позивачів, троє – проти. Тобто перемога була з мінімальною перевагою в один голос, причому італійський суддя, як не дивно, голосував "за".

У "великій палаті" ЄСПЛ голосують 17 суддів. І рішення так само може бути ухвалене з перевагою в один голос. Питання лише в тому, яка зі сторін матиме перевагу цього разу.

Формально уряди країн-членів РЄ не мають жодного впливу на рішення Страсбурзького суду.

Але в таких питаннях юридична логіка часом програє. До того ж, під загрозою – майбутнє Ради Європи. І це не жарт.

Не треба бути оракулом, щоби стверджувати, що в разі підтвердження Великою палатою ЄСПЛ "італійського вердикту" (а за ним – "турецького", "українського", "польського" і так далі) це рішення Суду не буде виконуватися.

Так, одностатеві пари швидше за все отримають свою компенсацію у 5 чи 7 тис. євро. Але ж суть рішення – не у грошах.

Італія, на думку Страсбурга, має змінити своє законодавство. Але це – поза владою уряду, ці зміни має підтвердити парламент Італії (а за ним – Верховна рада, Сейм і так далі). І змусити депутатів голосувати "за" Європейський суд не в змозі. Тому в цьому випадку в Раді Європи з’являться зо два десятки держав-членів, які відмовляються виконувати рішення ЄСПЛ. І до того ж – важливе рішення.

Такий розвиток подій, до речі, буде вигідний Росії, яка нині ризикує перетворитися на ізгоя в Раді Європи через свою відмову виконувати частину рішень ЄСПЛ. Тепер російські дипломати отримають шанс повернутися до гри. Адже кількість країн, що не виконують зобов’язання перед РЄ, стрімко зросте.

І кому буде потрібний Страсбурзький суд, що виносить рішення, не обов’язкові до виконання?

Однак лишається інший варіант, за якого Велика палата скасує італійське рішення.

І тоді українські, турецькі чи польські заявники автоматично втратять шанс на перемогу у Страсбурзі у справах про ЛГБТ-одруження.

До слова, Італія вже мала схожий прецедент у "політичній" справі в ЄСПЛ. У 2009 році Рим програв у справі "Лаутсі проти Італії". Тоді палата суду з мінімальною перевагою в чотири голоси проти трьох заборонила вивішувати розп’яття в школах, пояснивши, що це ображає та обмежує нехристиян.

Це рішення так само могло стати історичним, але...

Апеляція тривала два роки, до Італії приєдналася значна кількість країн-членів РЄ і зрештою Суд кардинально змінив думку – 15 з 17 суддів Великої палати вирішили, що християнську символіку можна лишити у школах. І ні у кого не викликало сумнівів, що в своєму другому рішенні суд керувався не лише юридичними, а й політичними міркуваннями, хоча офіційно, звісно, говорилося лише про юридичні мотиви.

Є велика ймовірність, що у справі про ЛГБТ-союзи історія повториться. Бо інакше наслідки для Ради Європи будуть надто значними.

http://www.eurointegration.com.ua/articles/2015/07/22/7036178/
 ·  Translate
1
Add a comment...
Невідомі в камуфляжі та балаклавах впритул розстріляли охоронця тунелю.
1
Add a comment...
 
Під АП проходить пікетування будівлі "правим сектором". З вимог протестувальників стає зрозумілим, що уже є сценарій розвитку подій. Вимоги "правосеків" змінилися. Йдеться уже не просто про відставку Авакова, арешт Медведчука, Ланя і тих, хто віддав наказ у них стріляти. Тепер ПС вимагає:
– Розпустити коаліцію;
– Прийняти закон про імпічмент Президента;
– Зняти депутатську недоторканість;
– Оголосити дострокові вибори;
– Не приймати зміни до Конституції.
З цього стає очевидним, що назрівають непередбачувані події. Черговий майдан? Військовий переворот? Інсценізація хаосу для введення президентського правління? Перерозподіл України і ліквідація її як держави? Чи щось інше?
 ·  Translate
1
Add a comment...
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Дрогобич, Львівська область, Україна
Basic Information
Gender
Male