Profile cover photo
Profile photo
sitecode ir
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
افزایش محبوبیت طراحی اپلیکیشن


افزایش محبوبیت طراحی اپلیکیشن : از آن جایی که امروزه کاربران تلفن های هراه رو به افزایش می باشند انجام طراحی اپلیکیشن برای هر کسب و کاری لازم و ضروری می باشد . فرض کنید کلیه مراحل طراحی اپلیکیشن تان را پشت سر گذاشته اید . حال می بایست اپلیکیشن شما میان کاربران شناخته شود . در واقع در مقاله امروز قصد داریم شما کاربران عزیز را با راهکار هایی در راستای افزایش محبوبیت یک طراحی اپلیکیشن آشنا نماییم به همین دلیل تا انتهای این مبحث با ما همراه باشید .

آشنایی با مخاطبین طراحی اپلیکیشن :


یکی از مهم ترین ، تاثیرگذار ترین و کاربردی ترین ترفند ها در بهینه سازی یک طراحی اپلیکیشن این است که مخاطبین تان را بشناسید . اگر اطلاعاتی کافی درباره کاربرانی که می خواهید برای آن ها اپلیکیشن بسازید داشته باشید می توانید میزان دانلود نرم افزار تان را به صورت چشم گیر افزایش دهید .

توضیح امکانات موجود در طراحی اپلیکیشن :


اگر می خواهید آمار دانلود اپلیکیشن تان بالا باشد بهتر است در بخش توضیحات اطلاعاتی مختصر درباره ی ویژگی ها ، امکانات و کارایی و روش استفاده از آن قرار دهید . انجام این امر ابهامات بسیاری را برای کاربران از بین خواهد برد .

طراحی اپلیکیشن و آشنایی با رقیبان :


همیشه این را بدانید که اپلیکیشن های دیگری با موضوع اپلیکیشن شما موجود می باشند که همیشه می خواهند جایگاه شما را بگیرند . اگر می خواهید رقیبان تان را شکست دهید سعی کنید با استراتژی آن ها آشنا شوید و روش های ترویج اپلیکیشن شان را بشناسید . ممکن است تنها کاری که نیاز است انجام دهید چیزی به آسانی به روز رسانی توضیحات یا استفاده از رنگ بندی های جدید در آیکون نرم افزار تان باشد .

بهینه سازی طراحی اپلیکیشن :


منظور از بهینه سازی طراحی اپلیکیشن ، بهینه سازی توضیحات و عنوان اپلیکیشن می باشد . در واقع زمانی که فهرست امکانات موجو در نرم افزارتان را آماده نمودید و کلمات کلیدی تان را یافتید می توانید در راستای بهینه سازی طراحی اپلیکیشن تان قدم بردارید و متناسب با عبارات جستجو شده آغاز به کار کنید .
Add a comment...

Post has attachment
تکنیک های جدید طراحی وب سایت


تکنیک های جدید طراحی وب سایت : در طراحی سایت می توان از روش های بسیاری استفاده نمود . بسته به نوع وب سایت و هدف کارفرما از راه اندازی و طراحی وب سایت ، این روش ها می توانند متفاوت باشند . در مقاله ای که امروز برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم به تحلیل و بررسی برخی از روش های پرکاربرد در این زمینه خواهیم پرداخت .

طراحی وب سایت با JAVA Script :


این زبان برنامه نویسی به عنوان اولین زبان اسکریپت در رابطه با مرورگر های اینترنت شناخته شده است . در واقع زبان های حوزه ی اسکریپت به عنوان حد وسط ما بین کد های حوزه HTML و دیگر زبان های کد نویسی وجود دارند و به طور مفسر در حال فعالیت می باشند . میان زبان برنامه نویسی JAVA و JAVA Script تفاوت های بسیاری وجود دارد . در واقع جاوا سکریپ به صورت کاملا مستقل می باشد و توسط شرکت های NetScape و SUN تولید شده است . زبان برنامه نویسی جاوا هم به صورت فایل اجرایی و هم در صفحات وب سایت دارای کاربرد می باشد در صورتی که جاوا اسکریپت تنها برای استفاده در اینترنت به وجود آمده است .

طراحی سایت با HTML :


این زبان برنامه نویسی زبان استاندارد در حوزه طراحی وب سایت می باشد . در واقع تمامی کد های موجود در یک صفحه در آخر به کد های HTML تبدیل می گردند و توسط مرورگر ها قابل نمایش خواهند شد . به بیان دیگر در مرورگر ها امکان شناسایی کد های php و asp که سمت سرور می باشند وجود ندارد و تنها کد قابل درک برای آن ها کد های HTML می باشد . در صفحاتی که با این زبان کد نویسی شده اند می توانید از کاراکتر هایی هم چون جدول ، تصاویر ، متن ها و مواردی از این قبیل استفاده نمایید . البته نا گفته نماند برای هر یک از این کاراکتر ها می بایست از تگ مربوط به آن استفاده نمایید . در واقع صفحات HTML از کد های متنی تشکیل شده است .
Add a comment...

Post has attachment
فواید طراحی وب سایت آموزشی چیست


فواید طراحی وب سایت آموزشی چیست:در دنیایی که نرخ استفاده از اینترنت روز به روز در حال افزایش می باشد ، استفاده از این فضا به عنوان المانی برای آموزش ، یکی از برزگ ترین فوایدی است که اینترنت به همراه داشته است . با افزایش یافتن سرعت اینترنت در دسترس کاربران ، این افراد علاقه بسیاری به خدمات آموزشی آنلاین پیدا کرده اند . از این رو می توان به اهمیت طراحی سایت آموزشی و انتقال اطلاعات آموزشی از این طریق ، پی برد . البته ناگفته نماند این امر زمانی به حقیقت می پیوندد که مراحل ساخت سایت و طراحی وب سایت شما بر اساس استاندارد های موجود در این زمین انجام شده باشد . یکی از اصلی ترین مزیت هایی که تکنولوژی به همراه داشته است از بین رفتن محدودیت های خسته کننده و مشکل و رهایی از قید و بند زمان و مکان می باشد . دلایل بسیاری برای ایجاد و طراحی سایت آموزشی موجود می باشد . از یک طرف طراحی وب سایت آموزشی تنها می تواند صرفا در راستای علاقه مندی فرد برای تعلیم حرفه و تخصص فرد باشد و از طف دیگر نیز می تواند با راه اندازی یک وب سایت آموزشی برای خود کسب درآمد داشته باشد .

انواع طراحی سایت آموزشی :


در واقع یک وب سایت آموزشی می تواند به صورت یک وب سایت مستقل آموزشی فعالیت نموده و یا به صورت وابسته به یک آموزشگاه فعالیت نماید .
اگر می خواهید وب سایت تان به صورت وابسته به یک آموزشگاه حقیقی کار کند می بایست امکانات و اطلاعاتی از قبیل : برگزاری کلاس های مجازی با قابلیت گفتگوی آنلاین با استاد یا سایر دانش پژوهان ، پرداخت شهریه ی کلاس ها به صورت آنلاین و ... را در وب سایت تان قرار دهید .
به طور کلی در هر دو حالت شما چه بخواهید شخصا یک طراحی وب سایت آموزشی در دست داشته باشید ، چه در سمت مدیریت یک آموزشگاه به دنبال ایجاد راه های نوین آموزشی در آموزشگاه خود باشید بی تردید برای طراحی سایت آموزشی نیازمند به خدمات و مشاوره ی یک گروه حرفه ای هستید .
Add a comment...

Post has attachment
ویژگی های طراحی وب سایت کلینیک


ویژگی های طراحی وب سایت کلینیک : امروزه افراد جامعه تقریبا برای رفع هر گونه نیازی به جستجو و گشت و گذار در فضای اینترنت می پردازند . در واقع در فضای مجازی اینترنت بدون محدویت زمانی و مکانی می توان به بهترین و بیشترین اطلاعات درباره هر چیزی که می پندارید برسید . یکی از حوزه هایی که روزانه افراد زیادی به آن مراجعه می نمایند کلینیک ها و مراکز پزشکی می باشند . بر همین اساس طراحی وب سایت می تواند مراجعین این حوزه را به طور شگفت انگیزی افزایش دهد .
در دست داشتن یک طراحی سایت کمک شایانی به کاربران و مراجعین کلینیک شما خواهد کرد . در واقع آن ها می توانند بدون صرف هزینه و زمان از اطلاعات بسیاری نظیر ساعات حضور پزشک ها و مواردی از این قبیل آگاه شوند . هدف اصلی از راه اندازی یک وب سایت برای کلینیک های پزشکی ارائه خدمات به کاربران و مراجعین به صورت آنلاین و مجازی می باشد . اگر در مراحل و فرآیند راه اندازی و طراحی وب سایت کلینیک کاراکتر های کارآمد و کاربردی بیشتر مورد توجه قرار گیرند ، وب سایت شما در دنیای آنلاین موفقیت بیشتری را کسب خواهد کرد . اما آیا با سامانه مدیریت آنلاین یک مرکز یا کلینیک پزشکی آشنایی دارید ؟ اگر پاسخ شما خیر می باشد با ما همراه باشید .

طراحی سایت و سامانه مدیریت :


• وجود امکان پذیرش از طریق اینترنت و امکان رزرو آنلاین نوبت پزشکان کلینیک
• اختصاص بخشی از سایت به معرفی خدمات پزشکی قسمت های گوناگون هم چون : اورژانس ، درمانگاه ، دندان پزشکی ، اتاق عمل و مواردی از این قبیل .
• معرفی امکانات و تجهیزات مرکز درمانی به وسیله ی تصاویری از آن ها .
• معرفی کامل پرسنل کلینیک و توانایی های آن ها .
• ارائه ی راهنمای ملاقات و راهنمای طبقات کلینیک .
• بیوگرافی پزشکان و کادر اجرایی به علاوه ی سوابق کاری آن ها .
• وجود امکان تشکیل و نگهداری پرونده آنلاین بیماران .
• دسترسی بیمار به پرونده درمانی خود به صورت آنلاین
• امکان دریافت کمک های مالی افراد خیر و مددکاری اجنماعی به صورت آنلاین و ...
Add a comment...

Post has attachment
نقش فلش در طراحی وب سایت کاربردی


نقش فلش در طراحی وب سایت کاربردی : اگر به مطالعه مقالاتی درباره ی طراحی سایت پرداخته باشید به طور قطع با واژه فلش رو به رو شده اید . در واقع هنگامی که صحبت از فلش به میان می آید منظور طرح های جذاب تعاملی در پروسه ی طراحی سایت یا به اصطلاح ماکرو مدیا می باشد که یکی از علل جذابیت شکل ظاهری بسیاری از طراحی وب سایت های امروزی می باشد . در آغاز روی کار آمدن فلش بسیاری از افراد آن را نمی پسندیدند و از این المان تنها در طراحی سایت های تجاری استفاده می شد .
به طور کلی وب سایت هایی که از صفحات درهم و زیادی برخوردار می باشند نهایتا به موفقیت نمی رسند . در واقع این دسته از وب سایت ها از فایل هایی با سایز بزرگ آن هم بدون هیچ گونه محتوایی مرتبط با آن ها استفاده می کنند . اصلی ترین کاربرد فلش در طراحی وب سایت ها ، کاهش سرعت ورود به سایت ها می باشد .

فضای قالب فلش :


محیط فلش به طور کامل با دنیای گرافیکی پیکسلی متفاوت می باشد . این قالب می تواند با استفاده از متن ها و تصاویر ، حرکت های زیبایی آن هم با حجم کم و مورد قبول تولید نماید . یکی دیگر از مزیت های فلش قابلیت تعاملی بودن آن می باشد . نا گفته نماند یکی از مشکلات این قالب این است که در تمامی مرورگر های این افزونه نصب نمی باشد بر همین اساس تمامی کاربران قادر به مشاهده آن نمی باشند . با گذشت زمان کاربران با مشاهده امکانات جالب فلش و گسترش سریع آن اقدام به دانلود فایل کم حجم فلش پلیر نمودند و این قابلیت را در سیستم های خود فعال کردند . بر همین اساس با گذشت زمان نقش فلش در صفحات وب سایت ها بیشتر شد و وب سایت های FULL FLASH به روی کار آمدند .

دسته بندی کاربرد فلش در طراحی سایت :


• فلش های تبلیغاتی : این فلش ها ادامه دهنده ی مسیر بنر ها و لوگوها گیف می باشند .
• فلش های تزئینی : از این فلش ها در قسمت های گوناگون ساختار وب سایت ها مورد استفاده قرار می گیرند .
Add a comment...

Post has attachment
نباید های طراحی وب سایت زیبایی


نباید های طراحی وب سایت زیبایی : امروزه یکی از مطالبی که بسیار مورد توجه کاربران فضای مجازی می باشد ، زیبایی و بهداشت است . اگر کمی در بازار واقعی گشت و گذار نموده باشید متوجه محبوبیت این حوزه در میان افراد شده اید . با طراحی سایت زیبایی یا بهداشتی می توانید به بهترین شکل در بازار رقابتی موجود در این حوزه وارد شوید . از آن جایی که امروزه افراد بسیاری برای دست یابی به اطلاعات مورد نیاز خود از جستجو در فضای اینترنت استفاده می کنند ، افرادی که به دنبال یک محصول بهداشتی آرایشی یا سالن زیبایی می باشند نیز از این قاعده مستثنا نمی باشند . بر همین اساس حضور شما در فضای اینترنت ، مشتریان بسیاری را روانه کسب و کار شما خواهد نمود .

هدف از طراحی سایت زیبایی :


اصلی ترین هدف از راه اندازی و طراحی سایت زیبایی ، برطرف نمودن نیاز های گوناگون کاربران و مشتریان می باشد از این رو اطلاعاتی که در این دسته از وب سایت ها قرار می گیرند می بایست اطلاعاتی از قبیل مقالات آموزشی ، محصولاتو خدمات ارائه شده در سالن های آرایشی باشد . در ادامه ی این مقاله شما کاربران عزیز را با برخی نکاتی که در یک طراحی وب سایت زیبایی باید در نظر گرفته شود آشنا خواهیم نمود .

ویژگی ها و امکانات طراحی وب سایت بهداشتی و زیبایی :


1. داشتن یک طراحی گرافیکی خیره کننده و مطابق با موضوع و هدف اصلی سایت .
2. به کار گیری تصاویر واضح و تاثیرگذار در طراحی سایت برای ترغیب بازدیدکننده به بازدید از دیگر بخش های وب سایت .
3. وجود بخش های آموزش در سایت .
4. ارائه ی متنی کامل از حوزه فعالیت وب سایت همانند فروش کالا ها یا سالن آرایشی .
5. استفاده از ویدئو های کوچک از کالا ها و نمونه کار های مرکز بهداشتی آرایشی .
6. اختصاص بخشی از وب سایت به درج نظر و ارائه مشاوره برای برقراری یک ارتباط مستمر به کاربران سایت .
7. وجود امکان درج نوبت برای کاربران به صورت آنلاین .
8. وجود امکان پرداخت از راه دور برای مشتریان وب سایت .
Add a comment...

Post has attachment
ویژگی های یک طراحی اپلیکیشن مفید


ویژگی های یک طراحی اپلیکیشن مفید : اگر می خواهید برای گسترش کسب و کار یا شرکت تان طراحی اپلیکیشن انجام دهید می بایست درباره ویژگی ها و امکانات یک نرم افزار یا اپلیکیشن مفید و کاربردی اطلاعاتی جامع در دست داشته باشید .

کاربرد طراحی اپلیکیشن :


در وهله ی اول می بایست درباره ی میزان کاربرد نرم افزار تان بدانید . در واقع نخستین موضوعی که می بایست به تحلیل و بررسی آن بپردازید این است که اپلیکیشن شما برای رفع کدام یک از نیاز های کربران قرار است طراحی شود . طراحی اپلیکیشن شما می بایست به گونه ای انجام شود که کاربران بتوانند متوجه وجه تمایز شما با دیگر اپلیکیشن های موجود در این زمینه شوند و از میان رقیبان ، اپلیکیشن شما را برگزینند . به طور کلی حوزه ای که قرار است نرم افزار یا اپلیکیشن شما در آن فعالیت نماید از اهمیت بالایی برخوردار می باشد لذا می بایست شکل ظاهری ، محتوا و ساختار اپلیکیشن تان مطابق با هدف و موضوع اصلی شما باشد .

شکل ظاهری طراحی اپلیکیشن :


دومین موردی که می بایست در یک پروسه ی طراحی اپلیکیشن درباره ی آن بدانید این است که شکل ظاهری نرم افزار از نام اپ و آیکون اختصاصی آن اپلیکیشن تشکیل شده است . در واقع اپلیکیشن هایی در دنیای اینترنت به موفقیت می رسند که از نام و آیکون متناسب و کاربرد پسند استفاده کرده باشند .

روش انتخاب بهترین آیکون در طراحی اپلیکیشن :


یکی دیگر از مواردی که در طراحی یک اپلیکیشن باید بدانید تناسب امکانات موجود در اپلیکیشن و روش های دسترسی کاربران به آن ها می باشد . به طور مثال اگر نرم افزاری با کاربرد در زمینه ی ویرایش تصاویر تولید شده است و هیچ گونه ارتباطی با پیام رسانی و یا تماس های تلفنی ندارد ، بر همین اساس به هیچ عنوان نباید از کاربران خود برای دسترسی به لیست شماره تلفن ها درخواستی داشته باشد چرا که انجام این امر موجب عدم اطمینان کاربران به طراحی اپلیکیشن شما خواهد شد .
Add a comment...

Post has attachment
روند ساخت و طراحی اپلیکیشن


روند ساخت و طراحی اپلیکیشن : همان طور که در مقاله های گذشته نیز اشاره داشیم امروزه با ازدیاد کاربران دستگاه های هوشمند دنیای طراحی اپلیکیشن نیز رونق بسیاری یافته است . در واقع روزانه آمار کابرانی که تلفن های همراه هوشمند تهیه می کنند رو به افزایش می باشد . بر همین اساس کسب و کار هایی که می خواهند کاربران بیشتری داسته باشند می بایست با اتفاقات روز دنیا پیش روند و خدمات و محصولات خود را از این روش های جدید در اختیار کاربران و علاقه مندان قرار دهند .
سازمان ها ، کسب و کار ها و به طور کلی شرکت هایی که می خواهند جذب مشتری انجام دهند می توانند اقدام به طراحی اپلیکیشن نمایند . در واقع با در دست داشتن یک اپلیکیشن می توانند در مسیر رسیدن به اهداف خود سریع تر حرکت نمایند . به همین دلیل افراد بیشتری می توانند با نام تجاری شما و خدمات و محصولات تان آشنا شوند . در واقع اگر پروسه طراحی اپلیکیشن تان را به شرکتی معتبر و با تجربه بسپارید نتیجه مطلوبی را مشاهده خواهید نمود . در ادامه به طور مختصر شما کاربران عزیز را با مراحل راه اندازی و ساخت اپلیکیشن آشنا خواهیم نمود .

مرحله های طراحی اپ :


• مورد بررسی قرار دادن ایده اولیه ی طراحی اپلیکیشن .
• ساخت طرح اولیه از اپ و مورد تحلیل و بررسی قرار دادن ان از لحاظ تجربه کاربری .
• آغاز برنامه نویسی و کد نویسی اپلیکیشن مورد نظر .
• متصل نمودن اپلیکیشن طراحی شده به طراحی وب سایت تان .
• انجام آزمایش اولیه بر روی اپلیکیشن آن هم بر روی بن سازه های گوناگون .
• بر طرف نمودن مشکلات احتمالی موجود در اپلیکیشن .
• منتشر نمودن اپلیکیشن و ارائه روش هایی برای بازاریابی از طریق آن .
یک اپلیکیشن موبایل کار آمد و ایده آل می بایست به صورت بهینه از سخت افزار موبایل استفاده نموده و میزان مصرف باتری آن زیاد نباشد ، در ویرایش های جدید سیستم عامل های تلفن های هوشمند قادر به تشخیص میزان مصرف باتری توسط برنامه های مختلف هستند و در صورتی که میزان مصرف بیش از حد باشد به کاربر پیام می دهد که فلان برنامه استفاده بیش از حد از باتری شما دارد .
Add a comment...

Post has attachment
4 نکته مهم در امنیت طراحی سایت


4 نکته مهم در امنیت طراحی سایت : بسیاری از صاحبان طراحی وب سایت ها می پندارند اطلاعات موجود در سایت شان مورد نیاز هکر ها نمی باشد . این باور اشتباه می باشد زیرا می بایست همیشه این امکان را در نظر داشته باشید که هکر هایی وجود دارند که از محتوا و اطلاعات خصوصی وب سایت شما استفاده کنند . علاوه بر موار ذکر شده ممکن است هکر ها با وارد شدن به هاست و وب سایت شما از مخاطبین شما استفاده نموده و از طریق سرور شما برای آن ها فایل های spam ارسال کنند . در مقاله ی امروز می خواهیم شما عزیزان با برخی نکات مهم در این راستا آشنا نماییم . رعایت این نکات امنیت طراحی سایت تان را تا حد بسیاری افزایش خواهد داد .

ایجاد دسته بندی برای اطلاعات طراحی سایت :


اطلاعات حائذ اهمیت وب سایت تان را به صورت طبقه بندی شده در بیاورید و دسترسی به آن مطالب را محدود کنید . با انجام این امر می توانید اطلاعات مهم و حساس سایت تان را از دسترس تمامی کاربران خارج نمایید .

طراحی سایت و بررسی سایت :


اگر می خواهید خطر حمله هکر ها را تا حد قابل توجهی کاهش دهید ، کلیه ی بخش های طراحی سایت تان را مورد تحلیل و بررسی قرار دهید . یکی از بخش های مهم ، بخش ورود اطلاعات هم چون فرم ها می باشد . برای افزایش امنیت وب سایت می بایست اطلاعات را پیش از بارگذاری نهایی چندین بار مورد بررسی قرار دهید .

به روز رسانی در طراحی سایت :


یکی از مهم ترین موارد در جلوگیری از حمله هکر های اینترنتی به روز رسانی نرم افزار سیستم مدیریت وب سایت به علاوه ی ماژول ها ، کامپوننت ها ، پلاگین ها و دیگر نرم افزارهای تحت وب می باشد .

رمز عبور طراحی وب سایت :


اگر می خواهید امنیت وب سایت تان حفظ شود رمز ورود به هاست یا وب سایت تان را به طور مداوم و در بازه های زمانی گوناگون تغییر دهید و از ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک به علاوه ی نشانه ها و اعداد قرار دهید .
Add a comment...

Post has attachment
علت محبوبیت طراحی سایت واکنش گرا


علت محبوبیت طراحی سایت واکنش گرا : همان طور که می دانید طراحی وب سایت به روش ریسپانسیو یا واکنش گرا امروزه به محبوبیت چشم گیری دست یافته است . در مقاله ای که امروز برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم قصد داریم به تحلیل و بررسی دلایل این محبوبیت بپردازیم . بر همین اساس اگر شما نیز یکی از طرفداران وب سایت های ریسپانسیو می باشید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

طراحی سایت و افزایش استفاده از تلفن های هوشند :


برخی از محققان بر اساس تحقیقات انجام داده می گویند بیش از 2 میلیارد تلفن همراه در سراسر دنیا در حال استفاده می باشند . از آن جایی که بسیاری از کاربران و افراد جامعه به استفاده از این دستگاه های هوشمند وابسته می باشند ، به طور قطع آمار استفاده از این تلفن ها برای وب گردی یا گشت و گذار در اینترنت نیز رو به افزایش می باشد . اگر طراحی سایت تان را به ابزار گوگل آنالتیک متصل نمایید می توانید آمار مخاطبینی که از طریق تلفن های همراه وارد وب سایت تان شده اند را مشاهده نمایید . بر اساس موارد ذکر شده می توان به اهمیت طراحی وب سایت ریسپانسیو که مخصوص تلفن های هوشمند می باشد پی برد .

دسترسی آسان به طراحی وب سایت شما :


شمار بالایی از افراد جامعه می باشند که توان خرید رایانه یا لپ تاپ را ندارند . از این رو تهیه ی یک تلفن همراه برای آن ها بسیار مقرون به صرفه تر می باشد . در واقع اگر بخواهیم از این دید به قضیه نگاهی داشته باشیم باید بگوییم کاربران با استفاده از این تلفن ها به اطلاعات مورد نظر خود سریع تر دسترسی پیدا می کنند و از رسانه های اجتماعی نیز روز به روز بیشتر در تلفن های هوشمند استفاده می شود . بر همین اساس اگر می خواهید شمار کاربران و مشریان کسب و کارتان را تا حد بسیاری افزایش دهید در این راستا قدم برداشته و وب سایت تان را به صورت واکنش گرا یا ریسپانسیو طراحی نمایید .
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded