Profile cover photo
Profile photo
kuzbuk villa
About
Posts

Post has attachment
Bozburun ve çevresini gezerken, yanından geçtiğiniz her koyun ardında ya da her koyun dönemecinde bilinmeyen , büyüleyici bir şeylerin yaşanmakta olduğunu hissedersiniz. Tarihin kökenleri gözönünde bulundurulursa, bu coğrafyada ne denli zengin medeniyetlerin kurulduğuna şaşırmamak gerekir. Hislerinizin peşinden gidin!
Bozburun civarını biraz dolaşırsanız, Turistlerin genellikle gözden kaçırdıkları Villa Kuzbük ün eşsiz sessizlik içindeki ihtişamını görebilirsiniz. Marmaris mimari eserlerinin muhteşem süsüdür villalar.

Bozburun yakınlarındaki ; Çamlık iskelesi, Çamlı köy, Boncuk koyu, Sedir Adası (Kedrai) , Muğla yolu üzerindeki Marmaris’in Etnografya ve Arkeoloji müzesi, Karacasöğüt’de şelale, mağara ve antik yerleşimler, Gökova körfezinde karadan mavi yolculuk, Turunç, Kumlubük, Bayır, çiftlik, Şelale, Turgut, Turgut Kalesi (Bybassos), Orhaniye, Kızkumu, Selimiye, Tekne turu ile Kamelya ve Dişlice Adaları, Söğüt, Saranda, Taşlıca, Serçe limanı, Bozukkale (Loryma), Kıran Gölü, Hisarönü, Bördübet koyu, Çubucak ve İnbükü orman kampları, Bencik limanı gibi bakir bölgeleri gezmenin dayanılmaz cazibesini yaşayın. http://www.animasyonfilmi.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
marmaris uygun kiralık villa ;  Bozburun Koyu'nda insanı kucaklayan güzel ve kuytu bir koyda, sessiz sedasız kendi başına, denize sıfır kumsalın kenarında  villa Kuzbük. Yaz kış açık, odalarda klima ve tv, yüzme havuzu, denize sıfır plaj, Akdeniz/Ege balık yemekleri, doğada yerleşim, yemyeşil güzel bahçe içinde, geleneksel Marmaris mimarisi.   Ege ve Akdeniz kıyılarının kesiştiği yerdedir.

http://animasyonfilmi.com/bozburun-kiralik-villa/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bozburun kiralık villa

Türkiye’de tatil her zaman bir deneyimdir . Antik şehirler, çarpıcı kültürler ve lezzetli yiyecekler, villa kiracılarından birinde ziyaretçileri teşvik ediyor.

Bir tatil evinde güneşin parladığı Marmaris sahilinde kalın ve kumlu plajlar ufukta uzanır. 400’ü aşkın kayıtlı arkeolojik alanın birinde Türk kültür ve tarihini tecrübe edinin, Troya, Ayasofya ve Topkapı sarayı gibi dünyaca ünlü cazibe merkezlerini ziyaret edin. Özel havuzlu ve manzaralı bir tatil villa evi rezervasyonu yapın; bulabileceğiniz en zenginleştirici ve dinlendirici lüks tatillerden biri olma ihtimaliniz yüksek. http://animasyonfilmi.com/bozburun-kiralik-villa/
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
kuzbük villa yol tarifi

Photo
Add a comment...

Post has attachment
kuzbuk villa images
Photo
Add a comment...

Post has attachment
kuzbuk villa posters
Photo
Add a comment...

Post has attachment
images of kuzbuk villa
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded