Profile cover photo
Profile photo
Ranczo Wszystko dla Zwierząt Szkolenia psów Zabrze
20 followers
20 followers
About
Posts

Post has attachment
ANIA I MOZART SZKOLENIA PSÓW RANCZO

Nazywam się Ania. Do Ośrodka Szkolenia Psów DOGSMAK zgłosiłam się jakoś pod koniec wakacji 2013 r. Powodem, dla którego postanowiłam szukać pomocy był fakt, iż nie radziłam sobie z moim czworonogiem – Mozartem. Mozart był nieco ponad rocznym mieszańcem średniej wielkości. Miał mnóstwo siły i niestety często zdarzało mu się zachowywać nieobliczalnie. Jego lęk i agraesja narastały. W związku z tym zaczęłam szukać pomocy. Wtedy pojawiła się Ola. Jestem zachwycona Jej podejściem do mojego problemu. Pierwsze nasze spotkanie miało miejsce jeszcze tego samego dnia, kiedy po raz pierwszy próbowałam się skontaktować z Olą. Już na pierwszy rzut oka widać było, że Ola jest osobą kompetentną i jest profesjonalistką w tym co robi. Mozart był psem o trudnej psychice i na wszystkich obcych ludzi reagował agresywnie. Jednak Ola wzbudziła jego zaufanie. Jej trud i serce, które wkłada w pracę z czworonogami są godne polecenia i ogłoszenia na całą Polskę. Oprócz tego Ola jest osobą niezwykle miłą i zawsze służy pomocą. Kiedy z psychiką Mozarta było naprawdę kiepsko Ola nigdy nie odmówiła mi pomocy. Niejednokrotnie zdarzyło się, iż prosiłam Ją o rozmowę telefoniczną, kiedy spanikowana nie wiedziałam już co robić. Za każdym razem otrzymałam dobre rady oraz wsparcie. Godne uwagi jest także to, że Ola osobiście stale kontaktowała się z lekarzem weterynarii, który od szczeniaka zajmował się moim Mozartem. Mimo, że Mozart pozostał jedynie wspomnieniem w moim sercu, gdyż z powodu jego nieobliczalnego zachowania podjęłam decyzję o jego uśpieniu, jestem bardzo wdzięczna Oli za jej trud. Dziękuję za wszystko, co zrobiłaś dla mnie i dla mojego Przyjaciela. Za stuprocentowe zaangażowanie i pomoc w każdej sytuacji. Od początku do końca. Ogromne DZIĘKI OLU!
Add a comment...

Post has shared content

Post has attachment
PANI ANETA I SEWERYNEK

Czas wakacji się zacząl i co zrobic z króliczkiem? W internecie znalazłam adres Pani Oli i jej hotelika, szybko za tel i po pierwszej wspólnej rozmowie wiedziałam, że dobrze wybrałam i że Sewerynek będzie w dobrych rękach. Pani Ola jest opiekunka z powołania i nie wspomnę już, że przez cały czas mialysmy ze sobą stały kontakt jak nie przez smski, to e-maile czy tel. Jeszcze raz dziekuje za opiekę nad Serwerynkiem i napewno jeszcze nie raz z niej skorzystam a hotelik polecam wszystkim
czworonogom i tym dużym i tym mniejszym :).

pozdrawiam cieplutko – Aneta G.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
O TYM , JAK LADY CIAPA MACHAŁA ŁAPAMI

Szkoła DogSmak to jest to . Prowadząc przede wszystkim słucha…., bo psy podobnie jak ludzie , mają problemy .

Dopiero znając psa ,można próbować mu pomóc i tak właśnie postępuje Ola . Każdy pies jest inny , moja Ciapa jest tego najlepszym przykładem ALE W SZKOLE DAŁA RADĘ .

Mówiąc całkiem poważnie , mój pies uwielbiał zajęcia w DogSmakowej szkole .

Iwona Butor
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
17.11.2016
37 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
17.11.2016
16 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Wreszcie mam swój ośrodek,
a teraz kilka fotek z zewnątrz, jeszcze tydzień i środek będzie gotowy, właśnie schnie wylewka
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
01.10.2016
10 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Właśnie zaczynam budowę własnego ośrodka do szkoleń,
narazie mam fundamenty, oraz cały teren blisko 3000m2 ogrodzony
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
04.09.2016
24 Photos - View album
Add a comment...

Post has shared content
Zaczynam od mowa zaraz podam link do strony
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded