Profile cover photo
Profile photo
BAS
About
Posts

Post has attachment
Public
Aby jeszcze lepiej odpowiadać na rosnące potrzeby Klientów, nieustannie poszerzamy i unowocześniamy naszą ofertę. Nasi fachowcy, opierając się na swojej wiedzy i bogatym doświadczeniu, naprawią dla Państwa webasto i klimatyzację, wymienią wszystkie części eksploatacyjne, zamontują instalację LPG, zregenerują sprzęgło i wiele innych. Zapraszamy do dowiedzenia naszego auto serwisu, aby osobiście mogli się Państwo przekonać o wysokiej jakości naszych usług: http://www.baszabrze.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Czy znają Państwo korzyści płynące z poprawnego działania klimatyzacji? Przede wszystkim zwiększa się komfort jazdy kierowcy i pasażerów, powietrze w aucie jest przyjemniejsze i można swobodnie oddychać, ponieważ nieprzyjemne zapachy są usuwane. Do wnętrza pojazdu nie dostają się także alergeny, dlatego też zalecamy regularne przeglądy klimatyzacji i wymianę filtra: http://www.baszabrze.pl/autoklima.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
BAS z Zabrza oferuje usługę chiptuningu. Na czym polega? Otóż każdy nowszy samochód ma jednostkę sterującą silnikiem – ECU. Chiptuning polega na zmianie oprogramowania tej jednostki i uzyskanie w ten sposób przyrostu mocy auta i momentu obrotowego. Szczegóły tego „zabiegu” przeczytacie Państwo na naszej stronie http://www.baszabrze.pl/elektromech2-chiptuning.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Firma BAS z Zabrza oferuje usługę foliowania szyb. Dzięki temu rozwiązaniu zmniejszycie Państwo nasłonecznienie wnętrza Waszego auta, tym samym zapewnicie w nim większy chłód w czasie upałów. Ponadto ochronicie siebie i pasażerów przed szkodliwymi promieniami UV. Przypomnijmy, że promienie słoneczne powodują również blaknięcie niektórych materiałów, więc je również zabezpieczycie :) Zapraszamy http://www.baszabrze.pl/folie.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Nazwa firmy BAS z Zabrza wzięła się od pierwszych liter słów, które krótko opisują naszą działalność, czyli Blokady, Alarmy, Szyby :) Tak jak krótka jest nazwa naszej firmy, tak krótki jest czas oczekiwania Klientów na wykonanie dla Państwa usługi. Zawsze zlecone zadanie wykonujemy szybko, ale z minimalistyczną starannością. Zapraszamy do współpracy http://www.baszabrze.pl/wulkanizacja.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Zatrudniamy kilkunastu wykwalifikowanych pracowników, mamy 11 w pełni wyposażonych stanowisk na samochody osobowe, 3 na dostawcze i 4 stanowiska z podnośnikami do 4 ton. Posiadamy także kanał z szarpakiem hydraulicznym, umożliwiającym sprawdzanie zawiedzenia i laserowe urządzenie do geometrii kół. Więcej o nas znajdziecie Państwo tutaj http://www.baszabrze.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
BAS Zabrze to także specjalista w szyberdachach! Oferujemy szyberdachy mechaniczne, elektryczne, uchylne i odsuwane. Dzięki nim, będziecie Państwo mieli skrawek nieba w Waszym aucie :) Zachęcamy do współpracy http://www.baszabrze.pl/auto-szyby.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Zajmujemy się montażem szyb wklejanych oraz na uszczelkę. Montujemy też szyby awaryjne z plexi. Usługa ta dotyczy wszystkich typów samochodów i wszystkich marek aut :) Zachęcamy do współpracy z naszym serwisem! Zapraszamy też na stronę http://www.baszabrze.pl/auto-szyby.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Nasza firma montuje także alarmy, które zostały uznane przez Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. za produkty o wysokim poziomie ochrony przed kradzieżą. Montujemy kilka rodzajów alarmów, są wśród nich SEO- Concerto, CEO- Deolhin, czy SEO- Perfect CAN. Przeczytacie o nich Państwo tutaj http://www.baszabrze.pl/elektromech2-alarmy.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Bas z Zabrza to firma działająca od 1991 roku. Zajmujemy się naprawą aut wszystkich marek, mamy oryginalne części zamienne i profesjonalną obsługę. A dzięki naszemu nowemu profilowi na Google+ będziemy mieli możliwość przekazywania Państwu informacji o naszej działalności. Jest nam serdecznie miło, że tu gościcie, zapraszamy też na naszą stronę http://www.baszabrze.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded