Profile cover photo
Profile photo
BTM-Eurolinx Tomasz Żelechowski
1 follower
1 follower
About
BTM-Eurolinx Tomasz Żelechowski's posts

Post has attachment
Kąpiel w jacuzzi w otoczeniu przyrody nawet w największe mrozy? To nie musi oznaczać procesu hartowania organizmu. Wystarczy, że jacuzzi będzie znajdowało się pod dachem zimowego ogrodu, jak na naszej realizacji poniżej! 
Photo

Od otwarcia naszej firmy sprawiliśmy przyjemność już wielu klientom. Relacje z naszych dotychczasowych realizacji możecie obejrzeć w galerii na stronie: http://www.btm-eurolinx.pl/galeria.html. Mamy nadzieję, że przekona Was ona do zainwestowania w piękny ogród zimowy! 

Ogrody zimowe to nie tylko idealne miejsce na jadalnie lub hodowlę ciepłolubnych roślin. To także interesujący element architektoniczny, który nadaje uroku każdemu domowi. Obejrzyj nasze projekty na stronie: http://www.btm-eurolinx.pl/galeria.html i przekonaj się sam! 

Post has attachment
Choć zbliża się sezon letni, warto już teraz pomyśleć o przedłużeniu miłych chwil spędzanych na tarasie. Pomyśl, że w zimę także możesz rozkoszować się pysznym śniadaniem w otoczeniu zieleni, jeżeli dobudujesz do domu ogród zimowy. Jeżeli kusi Cię ta perspektywa, zapoznaj się z naszą ofertą! 
Photo
Wait while more posts are being loaded