Profile cover photo
Profile photo
Чернігівська міська ЦБС
20 followers
20 followers
About
Posts

Post has attachment
16 грудня 2018 р. у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Короленка вдруге була представлена виставка з колекції міжнародного фотоконкурсу «4383 дні дитинства». Захід було організовано Білоруським Дитячим Фондом, розподіленою галереєю «Фотомистецтво» (м. Мінськ) та фотоклубом «Прекрасне поруч» Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського.

Приємно зазначити, що саме члени фотоклубу «Прекрасне поруч» другий рік поспіль гідно представляли рідне місто на міжнародному фотоконкурсі. Торік диплом отримав Сергій Тарабара, а цього року дипломантів вже троє. Юрій Хромушин став почесним дипломантом розподіленої галереї «Фотомистецтво» (м. Мінськ) за фотографію «Каші вистачить на всю зиму». Інна Буглак та Маргарита Денисенко зайняли почесні 3-ті місця та отримали дипломи за духовно-моральне виховання глядачів IX Міжнародного фотоконкурсу «4383 дня дитинства».
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
17.12.18
19 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
16 грудня 2018 р. у Чернігівському обласному молодіжному театрі фотоклуб "Прекрасне поруч" Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського презентував фотовиставку "МЕЛОДІЯ СРІБНОЇ ПОРИ".

Фотовиставка являє собою гармонічне поєднання чотирнадцятьох світлин різних авторів, що разом утворюють єдиний твір. Лише крихта Вашої фантазії – і німий твір перетвориться на музичний, тоді кожен глядач зможе відчути мелодію срібної пори.
Колектив фотоклубу щиро вітає всіх шанувальників театру із прийдешніми святами та запрошує відвідати власну зимову казку. Нехай наша фотовиставка допоможе Вам налаштуватись на новорічний настрій та подарує натхнення.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
17.12.18
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
14 грудня відбулося заняття правового факультету "Університету 60 плюс" Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
14.12.18
18 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
13 грудня 2018 р. у Чернігівській міській бібліотеці ім. М.Коцюбинського Чернігів в рамках Майстерні Життєтворчості відбулася зустріч з легендарним Голтісом.
З Вікіпедії: "Володимир Іванович Вукста, також відомий як Голтіс - професійний український мандрівник, спортсмен, фахівець з виживання в екстремальних ситуаціях, командор української команди екстремалів «EQUITES» фотограф, кінооператор, постановник трюків, експерт східних єдиноборств, незалежний експерт-консультант зі спортивних питань, здорового способу життя, по виживанню в екстремальних ситуаціях, хореограф, коваль, еколог, автор оздоровчої та реабілітаційної методики «Цілющий Імпульс»".
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
14.12.18
15 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
10 грудня 2018 року в читальному залі бібліотеки ім. М.М. Коцюбинського з нагоди 140-річчя від дня народження Олександра Олеся зібрались шанувальники поезії. Вірші «українського Гейне» звучали на фоні спогадів поета. Увазі присутніх було представлено відеофільм «Гіркий трунок поезії», створений творчими працівниками Сумщини на честь видатного земляка.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11.12.18
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Напередодні Дня місцевого самоврядування в Центральній міській бібліотеці ім. М. М. Коцюбинського відбулося дискусійне обговорення деяких аспектів його історичного становлення та актуальних проблем сьогодення.
Молодь громади міста - учні ЗОШ №20 - мали можливість спілкування з начальником відділу туризму та промоцій управління культури Катериною Литвин, заступником начальника управління стратегічного розвитку міста Чернігівської міської ради Євгеном Куличем, координатором "Майстерні життєтворчості" бібліотеки Оленою Кострицею.
Як зробити місто зручнішим для його мешканців та привабливішим для туристів? Як цьому може посприяти Громадський бюджет участі? З чого почати кроки в напрямку освоєння 1% міського бюджету? Ці питання цікавили молоду генерацію громади міста. Тих хто зв'язує своє майбутнє із своїм рідним містом.
Інформацію надала Ольга Чирик, бібліограф Центру правової інформації з питань місцевого самоврядування ЦБ ім. М.М. Коцюбинського
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11.12.18
14 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
29 листопада у Чернігівській міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулася презентація книги Світлани Камишної-Терещенко "Таємниці жіночої душі".
"Нарешті вийшла моя перша довгоочікувана книжка «Таємниця жіночої душі». Мала бути збірка віршів, але так сталося, що першою вийшла моя проза.
Ця книга складається з двох частин. Перша — це різні цікаві жіночі долі, сутність життєвих ситуацій, интригуючі та позитивні історії, а ще веселі замальовки з життя. Друга частина під назвою «Відверта розмова» — це невеличкі філософські роздуми про закони Всесвіту, про те, як бути щасливим, і що для цього треба." (з сайту: http://ukrainka.org.ua/node/8579)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
30.11.18
28 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
26 листопада в читальному залі Чернігівської міської бібліотеки ім. М.Коцюбинського в рамках літературного конкурсу «Книга року» відбулася презентація книги письменника і науковця Олени Мамчич – «Амплітуда любові».

Фото Олени Куннової
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
27.11.18
45 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded