Profile cover photo
Profile photo
Kamecki Radosław. Roboty ziemne, drogowe, instalacje wodno-kanalizacyjne
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Wiele miast w Polsce co roku narażonych jest na powodzie. Dlatego tak istotna jest budowa solidnych wałów przeciwpowodziowych, które pomogą zapobiec tragedii. Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym i dużym doświadczeniem, dzięki czemu nieraz już braliśmy udział w budowie wałów przeciwpowodziowych. Zachęcamy do kontaktu - http://praceziemneelblag.com.pl/links/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy przekonani o jakości wykonywanych przez nas prac, dlatego też na każdą oferowaną przez nas usługę dajemy długoterminowe gwarancje. Dodatkowo zapewniamy także obsługę pogwarancyjną. Na naszej solidności na pewno się Państwo nie zawiodą, zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą - http://praceziemneelblag.com.pl/transport/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapewniamy porządek po wykonaniu prac i bezpieczeństwo. Oferujemy wywóz gruzu w workach Big Bag. Są one wykonane ze specjalistycznych materiałów i prane oraz odkażane każdorazowo przed użyciem. Wszelkie odpady zapakujemy w hermetyczne worki i wywieziemy na bezpieczne składowisko. Zachęcamy do współpracy - http://praceziemneelblag.com.pl/roboty-drogowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do kontaktowania się z nami. Zapewniamy kompleksową pomoc. Wykonamy wycenę usług i zakresu transportu ciężarowego. Przedstawimy szczegółowe warunki współpracy i ustalimy termin rozpoczęcia prac. Gwarantujemy terminowe wykonanie każdego zlecenia. Dane kontaktowe znajdą Państwo pod tym linkiem - http://praceziemneelblag.com.pl/contacts/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Spychacz, nazywany też spycharką, wykorzystywany jest m.in. do wykonywania prac ziemnych w budownictwie ogólnym lub przemysłowym. Stosuje się go przy wykonywaniu nasypów, hałd, czy profilowaniu i niwelowaniu podłoża, czy też plantowaniu terenu. Usługi spychaczem świadczy także nasza firma - http://praceziemneelblag.com.pl/roboty-drogowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
20 lat obecności na rynku świadczy o tym, że Klienci doceniają naszą pracę i polecają kolejnym osobom. Nieustannie bierzemy udział w inwestycjach budowlanych i świadczymy usługi nowoczesnym sprzętem. Mimo wysokiej pozycji w branży budowlanej, wciąż staramy się usprawniać nasze usługi i poszerzać ich zakres. Zachęcamy do współpracy - http://praceziemneelblag.com.pl/contacts/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przy pracach budowlanych bardzo ważny jest profesjonalny sprzęt. Nasza firma dysponuje nowoczesnym i zaawansowanym parkiem maszynowym. Nasze maszyny są niezawodne i zgodne z wszelkimi wymogami. Sprzęt obsługuje nasz wykwalifikowany personel, dzięki czemu wszystkie zlecenia realizujemy szybko i sprawnie. Zapraszamy - http://praceziemneelblag.com.pl/transport/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niezwykle ważne jest, by wszelkie prace budowlane były zawsze wykonywane na czas. Nikt nie lubi opóźnień, a zwłaszcza podczas budowy. Nasza firma zawsze działa terminowo. Podejmując współpracę z naszą firmą, mają Państwo pewność, że nie będzie żadnych opóźnień. Zachęcamy do kontaktu - http://praceziemneelblag.com.pl/transport/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wielu inwestorów, developerów od lat korzysta z naszej oferty kruszyw. Firmy budowlane doceniają wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Naszym Klientom proponujemy także transport zakupionego kruszywa. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy - http://praceziemneelblag.com.pl/contacts/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferowany przez nas żwir sprawdzi się także w ogrodnictwie. Będzie stanowił znakomite wypełnienie powierzchni ozdobnych. Dodatkowo żwir zabezpiecza glebę przed szybkim wysychaniem i zmniejsza zachwaszczenie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty materiałów sypkich - http://praceziemneelblag.com.pl/photos/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded