Profile cover photo
Profile photo
Pol-Service. Maszyny do tworzyw sztucznych. Majcher J.
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Mówiąc o przetwórstwie tworzyw sztucznych nie można nie wspomnieć o płatkach PET, które są jednym z najbardziej popularnych surowców stosowanych w wielu gałęziach przemysłu, zwłaszcza w przemyśle chemicznym oraz opakowaniowym. Firma Pol-Service w swoim asortymencie posiada płatki PET w wielu wersjach kolorystycznych, a także inne regranulaty. http://www.pol-service.pl/regranulaty-platek-pet/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie, obok nowych maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, dostępne są również maszyny używane. Wśród nich znajdują się między innymi wytłaczarki, ślimaki czy linie do granulacji tworzyw sztucznych. Zapewniamy, że stan techniczny oferowanych przez nas maszyn używanych jest bardzo dobry oraz działają one prawidłowo. Więcej szczegółów na temat oferty maszyn używanych udostępnimy na naszej stronie: http://www.pol-service.pl/maszyny-uzywane/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród urządzeń dostępnych w naszej ofercie znajdują się także agregaty wody lodowej. Służą one do odprowadzania ciepła z cieczy i są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układów chłodniczych np klimatyzacji. W zależności od Państwa potrzeb proponujemy agregaty o różnej mocy chłodniczej. Z wszystkimi modelami agregatów wody lodowej mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie: http://www.pol-service.pl/agregaty-wody-lodowej/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dystrybucja maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych to główny obszar naszej działalności. Zajmujemy się jednak również sprzedażą części zamiennych do tego rodzaju urządzeń. Oferowane przez nas części to oryginalne elementy, które gwarantują sprawną pracę oraz długi żywot maszyn takich jak młyny do plastiku czy urządzenia do przetwórstwa PET. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą części zamiennych: http://www.pol-service.pl/czesci-zamienne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odpady, aby można było je ponownie wykorzystać, wymagają odpowiedniego przygotowania. Ważny jest między innymi proces granulacji. Granulację umożliwiają specjalne linie granulacyjne, znajdziecie je na: http://www.pol-service.pl/maszyny-uzywane/linie-do-granulacji/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wytłaczanie, czy wiecie co oznacza takie pojęcie? Wytłaczanie jest procesem polegającym na uplastycznianiu danego materiału i kształtowaniu go. Ów proces prowadzi do otrzymywania między innymi folii i profili. Przeprowadzenie takiego procesu umożliwiają wytłaczarki. Oczywiście zajmujemy się sprzedażą takich urządzeń. http://www.pol-service.pl/maszyny-nowe-wytlaczarki-jednoslimakowe/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Układy plastykujące są bardzo ważnymi elementami wtryskarek i wytłaczarek. Wykonują duża pracę – uplastyczniają materiał, a co za tym idzie, zużywają się. Warto więc kontrolować ich stan i w razie potrzeby, podjąć odpowiednie kroki. Wszystkie informacje na temat układów plastyfikujących znajdziecie tutaj: http://pol-service.pl/blog/blog/zastosowanie-wymiana-ukladow-plastyfikujacych/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie, jaką funkcję pełnią układy plastyfikujące? To właśnie one ogrzewają i uplastyczniają materiał, który znajduje się w wytłaczarce lub wtryskarce. Więcej na ten temat przeczytacie na naszym blogu. Zachęcamy do lektury! http://pol-service.pl/blog/blog/zastosowanie-wymiana-ukladow-plastyfikujacych/. Oczywiście układy plastyfikujące są dostępne w naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujecie nowoczesnych układów plastyfikujących? Proponujemy układy jednoślimakowe oraz dwuślimakowe równoległe, skośne i współbieżne. Oczywiście służymy pomocą w wyborze tych najlepszych dla Was. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. http://www.pol-service.pl/
Add a comment...

Post has attachment
W procesie przetwórstwa tworzyw sztucznych ważną rolę odgrywają również wytłaczarki dwuślimakowe. Za ich pomocą można sprawnie uformować materiał wrażliwy termicznie. Oferujemy różne modele takich wytłaczarek, znajdziecie je tutaj: http://www.pol-service.pl/maszyny-nowe-wytlaczarki-dwuslimakowe/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded