Profile cover photo
Profile photo
Pol-Service
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Odpady, aby można było je ponownie wykorzystać, wymagają odpowiedniego przygotowania. Ważny jest między innymi proces granulacji. Granulację umożliwiają specjalne linie granulacyjne, znajdziecie je na: http://www.pol-service.pl/maszyny-uzywane/linie-do-granulacji/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wytłaczanie, czy wiecie co oznacza takie pojęcie? Wytłaczanie jest procesem polegającym na uplastycznianiu danego materiału i kształtowaniu go. Ów proces prowadzi do otrzymywania między innymi folii i profili. Przeprowadzenie takiego procesu umożliwiają wytłaczarki. Oczywiście zajmujemy się sprzedażą takich urządzeń. http://www.pol-service.pl/maszyny-nowe-wytlaczarki-jednoslimakowe/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Układy plastykujące są bardzo ważnymi elementami wtryskarek i wytłaczarek. Wykonują duża pracę – uplastyczniają materiał, a co za tym idzie, zużywają się. Warto więc kontrolować ich stan i w razie potrzeby, podjąć odpowiednie kroki. Wszystkie informacje na temat układów plastyfikujących znajdziecie tutaj: http://pol-service.pl/blog/blog/zastosowanie-wymiana-ukladow-plastyfikujacych/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie, jaką funkcję pełnią układy plastyfikujące? To właśnie one ogrzewają i uplastyczniają materiał, który znajduje się w wytłaczarce lub wtryskarce. Więcej na ten temat przeczytacie na naszym blogu. Zachęcamy do lektury! http://pol-service.pl/blog/blog/zastosowanie-wymiana-ukladow-plastyfikujacych/. Oczywiście układy plastyfikujące są dostępne w naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujecie nowoczesnych układów plastyfikujących? Proponujemy układy jednoślimakowe oraz dwuślimakowe równoległe, skośne i współbieżne. Oczywiście służymy pomocą w wyborze tych najlepszych dla Was. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. http://www.pol-service.pl/
Add a comment...

Post has attachment
W procesie przetwórstwa tworzyw sztucznych ważną rolę odgrywają również wytłaczarki dwuślimakowe. Za ich pomocą można sprawnie uformować materiał wrażliwy termicznie. Oferujemy różne modele takich wytłaczarek, znajdziecie je tutaj: http://www.pol-service.pl/maszyny-nowe-wytlaczarki-dwuslimakowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby odpowiednio uformować materiał, niezbędna jest dobra wytłaczarka. Oferujemy sprzedaż różnego typu wytłaczarek jednoślimakowych, które umożliwiają formowanie materiałów jednorodnych. Z naszymi propozycjami możecie zapoznać się na: http://www.pol-service.pl/maszyny-nowe-wytlaczarki-jednoslimakowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy duży wybór maszyn do recyklingu. Maszyn, które umożliwiają odzyskanie jak największej ilości przetwarzanego materiału, na przykład plastiku lub tworzyw sztucznych w krótkim czasie i przy niewielkim zużyciu energii. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. http://www.pol-service.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że w naszej ofercie znajdziecie również agregaty wody lodowej firmy VIKK. Oferujemy agregaty CTF o mocy chłodniczej od 13,4 do 18 kW oraz agregaty FM o mocy 35-130 kW. Więcej na ten temat przeczytacie na: http://www.pol-service.pl/agregaty-wody-lodowej/. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy również oryginalne części zamienne do różnego typu maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Zakupicie u nas między innymi części zamienne do młynów do plastiku czy wytłaczarek jednoślimakowych. Z naszą ofertą możecie zapoznać się na: http://www.pol-service.pl/czesci-zamienne/. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded