Profile cover photo
Profile photo
sounsdtage_pl Hand made Guitar cable
Profesjonalne przewody dla muzyków - Hand Made In Poland - soundstage.pl
Profesjonalne przewody dla muzyków - Hand Made In Poland - soundstage.pl
About
Posts

Post has attachment
Kontynuacja przygody naszego klienta z paczką nadaną przez Inpost. Zobaczcie sami w jakim czasie dotarła paczka o której wspominaliśmy w poprzednim poście.
Photo

Post has attachment
Usługa Allegro Inpost Paczkomat, (cytat ze strony Inpostu, 3. Twoja przesyłka dotrze do wybranego przez Ciebie Paczkomatu w kolejnym dniu roboczym po nadaniu.)...
Mamy poniedziałek 9 październik. Paczka nadana 2 październik, klient czeka a Inpost niestety nic nie robi aby paczkę klientowi doręczyć.
Dowód poniżej, screen z śledzenia przesyłek. Sugerujemy naszym klientom wybór alternatywnych form przesyłki. Niestety nie dotyczy to tylko tej jednej paczki nadanej w Inpoście.
Photo
Photo
09.10.2017
2 Photos - View album

Post has attachment
Kto w świcie basistów nie zna Piotrka Żaczka? Chyba każdy basista wie kim jest Piotr i jak gra.
Nie każdy jednak wie, że Piotr używa naszych kabli do basiku :)
http://pro.tcelectronic.pl/sommer-cable-scn-platinum-hi-end-przewod-gitarowy-jack-katowy.html
Ania Szarmach "Shades of Love" - tam znajdziecie podziękowania od Piotra dla nas :)
Oprócz tego kolejna płyta Poluzjantów, która mam nadzieję nastąpi niebawem też będzie opatrzona naszym logo...
Agata Sadowska "Słowa" tam też usłyszycie brzmienie Piotra basiku z naszym przewodem :)
"Voice Of Poland" Piotr z naszym kabelkiem :)...
Photo

Nadszedł czas na zmiany, nasz sklep online zmienia wygląd.
Niestety mimo, że stara szata graficzna nie była wypełniona wodotryskami to była bardzo czytelna, jednakże czas na zmianę, technicznie jest już przestarzała co nie pozwala nam się zmieniać dla naszych klientów i oferować nowe udogodnienia (np. wysyłka do punktów odbiorów itp.).
Od dziś zatem nowy design możliwie podobny do starego, mamy nadzieję, że mimo to użytkowanie sklepu będzie nadal tak łatwe jak było. Wszelkie uwagi mile widziane :)
Pozdrawiamy
soundstage.pl - Team

Post has attachment
W czwartek wieczorem totalnie poległa wszelka komunikacja ze światem z naszej miejscowości. Usługi taki jak internet, telefony komórkowe nie działały włącznie aż do piątku wieczorem.
Z przyczyn od nas niezależnych nie byliśmy w stanie zrealizować żadnych przesyłek.
Prosimy zatem wszystkich klientów o wyrozumiałość, wszystkie przesyłki zaplanowane do wysyłki na piątek będą zrealizowane w poniedziałek 25 IX 2017.
Pozdrawiamy
soundstage.pl - Team

W dniu dzisiejszym przenosimy się na inny serwer z naszymi usługami. W związku z powyższym mogą nastąpić przerwy w dostępie do poczty firmowej oraz naszych stron. Prosimy więc o kontakt tylko telefoniczny.
Dane kontaktowe:
http://allegro.pl/sellerInfoFrontend/20788094/aboutSeller
Niestety obecny dostawca hostingu świadczy usługi coraz gorzej co skutkowało w ostatnim czasie problemami z dostępnością poczty czy naszej firmowej strony.
Chcemy zagwarantować klientom jak najlepszą obsługę dlatego wdrażamy takie zmiany...oby na lepsze.
Pozdrawiamy

Dziś w nocy (23 I 2017) planujemy upgrade naszej strony oraz sklepu. W związku z powyższym mogą pojawić się chwilowe utrudnienia w dostępie do naszego serwisu.
Kontakt poprzez e-mail pozostaje bez przerw.
Pozdrawiamy soundstage.pl

Kolejny dobra zmiana...listwy zasilające Tomanek serii TAP dostają nowy "upgrade". W nowej wersji tych listew modyfikacji uległy gniazda zasilające, będą to gniazda polskiego producenta (dotychczas niemieckie), co ciekawe Niemcy znani z solidności jednak ulegli sile polskiej produkcji. Otóż nasze rodzime polskie gniazda są bardziej solidne, lepiej wykonane co z kolei przekłada się też na wizualny "+" dla ogólne wizerunku listew. Oprócz zmiany gniazd, dojdą zmiany kosmetyczne a mianowicie tabliczka znamionowa oraz w wersji listwy z dc blockerami oznaczenia gniazd, oczywiście zamiana również na plus...
Już niebawem dodamy nowe zdjęcia abyście mogli sami ocenić ich wygląd...
http://pro.tcelectronic.pl/category/sprzet-audiofilski-listwy-zasilajace?horizontal

W związku z licznymi zapytaniami o czasy gwarancji przewodów naszej produkcji przypominam, że każdy wyprodukowany dotychczas przewód posiada jej aż 5 lat.
Wyjątkiem jest seria przewodów gitarowych serii "Color Line" gdzie gwarancja jest wieczysta.
Ogólnie nie sądzę, że komuś to się przyda...nie naprawialiśmy jeszcze naszych kabli. Może poza naprawą a w zasadzie wymianą wtyczki, którą jeden z naszych klientów ułamał...no cóż, czołgiem trzeba ostrożnie jeździć. Wszystko inne nasze kable wytrzymują :)
Pozdrawiam
Sławomir

Dziś premiera nowej serii zasilaczy firmy Tomanek - seria proCase. Z nieukrywaną radością informujemy o tym gdyż mieliśmy w tworzeniu zasilaczy z tej serii swój udział.
Seria proCase powstała z myślą o tych wszystkich którzy cenią sobie wysoką niezawodność sprzętu, wysoką jakość wykonania oraz dużą uniwersalność.
Wszystkie zasilacze tej serii zostały zamknięte w solidnej metalowej obudowie, same zasilacze zostały doposażone w jeszcze mocniejsze transformatory co umożliwi zwiększenie ilości zasilanych efektów lub pozwoli zasilać efekty o dużo większym apetycie na prąd.
Pierwszy z serii jest zasilacz Tomanek proCase-3. Dwusekcyjny twardziel o dużej mocy, nie groźna mu żadna scena ani studio. Zagra wszędzie tam gdzie liczy się niezawodność...
Więcej szczegółów w opisie na stronie naszego sklepu...
Zapraszamy do zamawiania.
http://pro.tcelectronic.pl/tomanek-procase-3-zasilacz-do-efektow-gitarowych-9v-dc-2x1000ma.html
Wait while more posts are being loaded