Profile cover photo
Profile photo
24EXPERT.pl Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Jeśli szukacie sprawdzonego i godnego zaufania biura rachunkowego, zapraszamy do współpracy z nami. Jesteśmy rzetelnym i uczciwym zespołem, dla którego zadowolenie klienta jest najważniejsze. Jeśli chcecie rozpocząć współpracę z nami, zapraszamy do kontaktu. Dane teleadresowe znajdziecie na stronie http://www.24expert.pl/kontakt.html . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozliczenie podatku VAT może spowodować wiele problemów. Jeśli chcesz mieć pewność, że dokumentacja podatkowa wypełniona jest prawidłowo, zachęcamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.24expert.pl/oferta.html . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Każdy klient naszego biura księgowego może liczyć na atrakcyjne ceny i kompleksową ofertę. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się potrzeb każdego. Jeśli chcecie podjąć współpracę z nami, zachęcamy do kontaktu. Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie http://www.24expert.pl/oferta.html .
Add a comment...

Post has attachment
Naliczanie wynagrodzenie pracowników, prowadzenie akt osobowych i ich aktualizację zgodnie z przepisami oraz pełna obsługa kadrowa Twojej firmy to część oferty, którą znajdziecie w naszym biurze rachunkowym. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, skrojoną na miarę ich potrzeb. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.24expert.pl/oferta.html . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Rozliczenia do US i ZUS muszą być wykonane rzetelnie i zawsze na czas. Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksowe usługi księgowe. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.24expert.pl/oferta.html . Zapraszamy.
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta. Staramy się być elastyczni, oferować różne formy współpracy i być w stałym kontakcie z klientem. Jeśli chcecie dołączyć do grona zadowolonych Klientów, zachęcamy do kontaktu. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.24expert.pl/ .
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc przy przygotowywaniu różnego rodzaju dokumentacji, sprawozdań finansowych oraz analiz podatkowych. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, na których możecie liczyć w każdej sytuacji. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://www.24expert.pl/oferta.html . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzenie księgowości firmy wymaga dokładności, systematyczności i terminowości. Cała dokumentacja musi być zamknięta w danym okresie rozliczeniowym. Jeśli potrzebujecie wsparcia, zachęcamy do współpracy z nami http://www.24expert.pl/ .
Photo
Add a comment...

Przypominamy, że pracodawca ma czas do końca lutego na przekazanie PITów za 2016 rok. Jeśli jeszcze nie otrzymaliście dokumentów, zgłoście się do odpowiedniego działu w waszej firmie. A jeśli będziecie potrzebować pomocy przy rozliczeniu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty http://www.24expert.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...

Jeśli chcecie uzyskać informacje o kosztach za zrealizowane przez nas usługi, zachęcamy do kontaktu. Ceny uzależnione są od rodzaju i wielkości zleceń. Każdemu klientowi oferujemy atrakcyjne ceny. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.24expert.pl/cennik.html . Zapraszamy.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded