Profile cover photo
Profile photo
Nazo Tasarım
Nazo Jewelry Design
Nazo Jewelry Design
About
Nazo's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
2013 - 2014 kurs dönemi boyunca kursiyerlerimin yaptığı ve İsmek 2014 etkinliği çerçevesinde sergilenen toplam 17 çalışma hepsi bir arada.
http://nazotasarim.com/category/nazo-tasarim/etkinlikler/ismek-2014/

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Nazo Tasarım commented on a post on Blogger.
Evet bazı sorular geç gelir ama, net gelir.
Figen hanım merak etmiş ve sormuş
"Sayın Adminim, çok geç kalmış bir soru olacak bu konu ile ilgili ama beni hoş görün çünkü bu konuyu bir türlü anlayamadım. Bizler artık blog girdilerimizi Nazo Tasarım'ın sitesinden yapmayacak mıyız? Ürünlerimizi sadece kendi bloglarımızda mı yayınlayacağız? Kendi kişisel bloglarımızda yaptığımız yayınları size nasıl ulaştıracağız?Umarım bunca zaman sonra bu sorularımla sizi güldürmemişimdir. İyi akşamlar dilerim."
Böyle sorulara gülünmez, sadece teşekkür edilir. Bu konuya yukarıdaki yazıda ana hatları ile değindik. Evet, Nazo tasarım yerine girdilerinizi kendinizi en iyi ifade edebileceğiniz kendi alanlarınızda yapın, yapın ki baştan beri sürekli üzerinde durduğunuz kapalı sistemler içinde paylaşmaya çalıştığınız ürünleriniz sadece sistemin içinde kalmasın, çok daha fazla kişiye ulaşabilsin. Yayınların bize ulaşması kısmına gelince, bunun için çeşitli alternatifleri değerlndiriyoruz, www.prodigystream.com buraya baktığınızda, göreceğiniz gibi takipte olan bazı katılımcıların girdeleri ulaşıp yayınlanıyor. Bu böyle kalmayacak tabiki, daha çok kişiye ulaşabilmesi için, katılımcılarda kendi aralarındada yayınları özet olarak paylaşacaklar. Sizler şimdilik vakit buldukça kendi alanlarınzıda yayınlarınızı özenle oluşturmaya çalışın. Sonrası, daha sonra adım adım gelecektir.
İşinize yarayabilecek konuları, konu başlıkları ile http://www.prodigystream.com/p/bunu-bas-ucumuza-asalm.html burada toparlamaya çalıştık, yine eklenecek yeni konu başlıklarınıda bu sayfa altına aktaracağız. Katılımcılar ve yeni gelen katılımcılar için iyi bir başvuru kaynağı olacağını ümit ediyoruz.

Post has attachment
Animated Photo
Wait while more posts are being loaded