Profile cover photo
Profile photo
Видавництво Свічадо
240 followers
240 followers
About
Видавництво's posts

Post has attachment
Виховувати у свободі, правді та любові. Вибрані документи Церкви про католицьку школу, виховання, освіту.

Видано з благословення Глави і Отця Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава
Photo

Post has attachment
Календар на Великий піст «Крокуємо до воскресення»(магніт) - 9,9 грн.
PhotoPhotoPhoto
17.02.17
3 Photos - View album

Бог зовсім -зовсім не обіцяв, що все буде просто, а погодні умови будуть незмінно сприятливими. Він сказав, що віруючий буде, наче дерево, чиє коріння сягає води! Господь обіцяв завжди бути поруч, забезпечуючи життєдайну вологу, якщо тільки оте дерево спроможеться прорости корінням у Нього.

Post has attachment
Євангеліє від Матея - це Євангеліє, яке варто перечитувати і слухати, яким варто молитися і ділитися. Послідовне його читання із відповідними коментарями та роздумами допоможе пролити нове світло на знайомі епізоди, розкрити значення окремих уривків і краще вникнути в суть євангельської вістки, а передусім, жити Божим Словом.

Книжка буде цікавою і корисною для учасників біблійних гуртків та всіх, хто хоче краще пізнати Слово Боже.
Photo

Post has shared content
Піст пророка Даниїла. Здорове харчування
Photo

Post has attachment
Пам'ятка першої сповіді та урочистого Причастя №1,№2 - 12,90грн

Photo
Photo
10.02.17
2 Photos - View album

Post has attachment
Бруно Ферреро — священик-монах, який належить до Салезіянського Згромадження. Отець Бруно народився в Італії, у містечку Віларбассе, неподалік Турину 5 травня 1946 року. У юному віці він вступив до Салезіянського Згромадження і в 17 років склав перші монаші обіти. Згодом він закінчив семінарію і в 1974 році став священиком. Вивчав філософію, теологію, психологію, декілька років викладав у школі. Подальша його діяльність була пов’язана з видавничою справою та журналістикою. Сьогодні він є головним редактором Салезіянського Вісника, а також автором педагогічних праць та книжок на теми сім’ї, виховання, а також історії для дітей та молоді.
Затишний лютий з Бруно Ферреро.
З 01.02.17 і до 28.02.17 триватиме акція знижки цін на всі книжки улюбленого автора читачів видавництва "Свічадо", італійського священика - Бруно Ферреро. Це добра нагода вдало запастись чудовими подарунками.Post has attachment
Піст пророка Даниїла. Здорове харчування
Піст - це могутня духовна дисципліна, якою наш Творець ще більше прагне наблизити нас до себе. Чи не щодня переживаємо різні потрясіння, миттєво ширяться всілякі недуги, ожиріння сягнуло історичного максимуму й сила темряви що не день видається сильнішою. Втім і серед цього трапляються справжні дива, коли люди повертають свої серця до Бога та присвячують себе молитві та посту.

У цій книжці Ви дізнаєтесь все про Даниїлів піст: як приготуватися до нього; що збагатить ваше тіло, душу й духа; отримаєте чимало рецептів поживних страв. Також ви навчитесь впроваджувати молитву у своє життя як дієве знаряддя духовного розвитку, зміцните свою віру і зростатимете в любові й пізнанні нашого Небесного Отця.
Photo

Post has attachment
Ця книга є для загального користування. Для молодих родин у вихованні своїх дітей, для випускників духовних і світських шкіл, священників, вчителів, викладачів і всіх, кому не байдуже виховання свідомого національного нового покоління.

Post has attachment
Книга українською.
Відповідь на твої питання про Бога та віру можна знайти! Та чи реально її вмістити у твіті? Саме це й робить голландський священник Мішель Ремері. Він твітить двісті відповідей на актуальні питання для молодих людей, а також надає розгорнуті пояснення, що спираються на віру. Тож ви дізнаєтеся більше про себе і про Бога!
Wait while more posts are being loaded