Profile

Cover photo
Verified name
Osman Yağmurdeli Sanat Akademisi
20 followers|21,776 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Osman Yağmurdeli Sanat has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
Story
Tagline
Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi, sanatın ışığıyla aydınlanmak, kendini keşfetmek, hayallerini kariyerine taşımak isteyen öğrencilerine, güvenle deneyimlerin paylaşıldığı, kaliteli, çağdaş, dinamik, farklılıkları zenginlik kabul eden pozitif bir eğitim platformunda yaparak, yaşayarak öğrenmeyi hedeflemektedir.
Introduction

Osman Yağmurdereli Sanat AkademisiFamily Ajans‘ın yıllar öncesine dayanan, yeteneklerin keşfedilmesine ilişkin yanılmayan ön görüsü ile BSK Yapımın sektörel ihtiyaçların belirlenmesindeki önemli deneyimlerinin birleşmesi ile oluşan bir eğitim çatısıdır. Akademi fikri, BSK Yapım yönetim kurulu başkanı Çağrı BİNGÜLLER ve Family Ajans yönetim kurulu başkanı Hasan GÜNGÖR’ün, eğitimli ve yetenekli yeni yüzlere, menajerlik desteği ile sektörde güvenli bir köprü oluşturarak, BSK Yapım’ın üstlendikleri projelerin ve Osman Yağmurdereli Sanat Okulunun üstleneceği sinema filmlerinin yanı sıra onlara farklı yapımların yurt içi ve yurt dışı çalışmalarında da ana cast içerisinde yer alma olanağı sağlayan bir ortam yaratma istediğinden doğdu. Akademinin kuruluş amacı, yeteneklerin, eğitimle işlenerek profesyonelliğe büyük adımlarla yürümelerine destek olmaktır. Bu çatı altında, oyunculuk eğitimine temel olan teorik bilgiler, atölye çalışmaları ve sektörün mutfağında gerçekleştirilecek uygulamalarla harmanlanır. Böylece yaparak ve yaşayarak öğrenmeyi hedefleyen, önemli isimlerin geniş tecrübelerinin aktarılacağı bir eğitim platformu oluşturulur.

Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi, BSK Yapım yönetim kurulu başkanı Çağrı BİNGÜLLER ve Family Ajans yönetim kurulu başkanı Hasan GÜNGÖR’ün sektöre eğitimli yetenekli yeni yüzler kazandırarak ve kendi yapmış olduğu projelerde karakter roller seçebilmek bunların menajerliğini yaparak diğer kurumlardan çok çok farklı bir sistemde ilerlemektedir. En güvendiği eğitimcilerin eğitiminden geçen kişilerin arasından BSK Yapım şu anda devam ettikleri ve yapacakları projelerde dizi, sinema, reklam gibi okulundan başarılı öğrencilerin arasından ana cast kadrosunu kurabilir. Family Ajans managerlik şirketi mezun olan kişileri kadrosuna katarak çalışmış oldugu tüm yönetmenlere yapımcılara yurt içi yurtdışı projelerinde oyuncu kadrosuna katarak yer verebilir managerligi üstlenebilir.

Contact Information
Contact info
Phone
0212 217 13 42, 0212 217 13 42, 0212 217 13 42
Email
Fax
0(212) 217 14 44