Profile cover photo
Profile photo
Firma Pogrzebowa Lotos
About
Posts

Post has attachment
Gdy zgłaszają się Państwo do naszego zakładu pogrzebowego z aktem zgonu bliskiej osoby, należy pamiętać, by zabrać ze sobą dane adresowe i numer PESEL zmarłego oraz własny dowód osobisty. Od tego momentu wszelkie formalności związane z organizacją pogrzebu bierzemy na siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://pogrzebylotos.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Śmierć bliskiej osoby to także załatwianie licznych formalności. Warto wiedzieć, że najpierw należy wezwać lekarza, który stwierdzi zgon i wyda kartę informacyjną, na podstawie której lekarz rodzinny wystawi kartę zgonu. Następnie należy się udać do urzędu stanu cywilnego właściwego dla miejsca zamieszkania zmarłej osoby, by otrzymać akt zgonu. Z aktem zgonu zapraszamy do naszego zakładu pogrzebowego - http://pogrzebylotos.pl/dokumenty/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz zakład pogrzebowy zajmuje się także przeprowadzaniem ekshumacji zwłok. Warto wiedzieć, że aby wykonać ekshumację konieczna jest zgoda rodziny lub nakaz sądowy. W przeciwnym razie ekshumacja jest nielegalna. Zakład pogrzebowy Lotos prowadzi ekshumacje zwłok w zgodzie ze wszystkimi normami. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej - http://pogrzebylotos.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Mogą Państwo do nas dzwonić także w dni świąteczne. Firma pogrzebowa Lotos mieści się w Dąbrowie Górniczej. Nasz całodobowy numer telefonu, a także adres siedziby i Biura Obsługi Klienta znajdą Państwo pod tym linkiem - http://pogrzebylotos.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wciąż najbardziej popularnym sposobem pochówku jest pochowanie zmarłego w trumnie. Posiadamy własny zakład produkcyjny trumien, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować ich szeroki wybór najlepszej jakości. Dysponujemy trumnami z różnych gatunków drewna. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://pogrzebylotos.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Coraz więcej osób w naszym kraju decyduje się na pogrzeb urnowy. Kremację oferuje nasz zakład pogrzebowy w Dąbrowie Górniczej. Proponujemy profesjonalną pomoc w przygotowaniu pogrzebu tego rodzaju. Nasza oferta obejmuje także urny na prochy, wykonane z różnego typu materiałów. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej - http://pogrzebylotos.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lata działalności nauczyły nas radzenia sobie ze wszystkimi możliwymi przypadkami proceduralnymi przy organizacji pogrzebów. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i doradzimy najlepsze rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu. Pod poniższym linkiem znajdą Państwo numery telefonów - http://pogrzebylotos.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zaplanujemy ceremonię pogrzebową, zgodnie z Państwa sugestiami. Zajmiemy się nekrologami, krzyżami, kwiatami, karawanem, jak również oprawą muzyczną. Po pogrzebie zorganizujemy stypę. Na naszej solidności można polegać, działamy w branży od ponad 40 lat. Zachęcamy do współpracy - http://pogrzebylotos.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu spokoju i radości. Niech pod choinką znajdą się tylko trafione prezenty i niech wszystkie dni będą tak piękne, jak te świąteczne. Życzymy odpoczynku w gronie najbliższych i nabrania sił na nadchodzący rok. http://pogrzebylotos.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe, zajmujemy się również produkcją trumien. Zapewniamy załatwienie wszystkich formalności związanych z pochówkiem Zmarłego. Wykonujemy również kremacje i ekshumacje zwłok. Można się z nami skontaktować przez całą dobę, zapraszamy - http://pogrzebylotos.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded