Profile cover photo
Profile photo
Bałtycki Instytut Stomatologii Sp. z o.o. SK
About
Posts

Post has attachment
Każdy z nas marzy o pięknym, śnieżnobiałym uśmiechu, lecz jak osiągnąć upragniony efekt? Z pomocą naszych produktów http://dentaidpolska.pl/produkty/vitis-whitening/! Skuteczna formuła nie tylko wybiela i wygładza zęby, lecz także usuwa przebarwienia i zapobiega odkładaniu się kamienia nazębnego. Przekonajcie się sami!
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu wszystkiego najlepszego! Przede wszystkim zdrowia, bo ono jest najważniejsze. Wielu radosnych i rodzinnych chwil spędzonych w cudownej, świątecznej atmosferze. Niech Nowy Rok 2017 będzie dla Państwa wyjątkowy i przyniesie spełnienie marzeń i wszelką pomyślność! Wesołych Świąt życzą wszyscy Pracownicy Bałtyckiego Instytutu Stomatologii (http://dentaidpolska.pl/)!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał... Dlatego warto uczyć dzieci dobrych nawyków już od najmłodszych lat. Początkowo szczoteczka do zębów może być jedynie dobrą zabawką, jednak z czasem może stać się nieodłącznym elementem codziennej pielęgnacji. Warto oswajać dzieci z higieną jamy ustnej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pasty i szczoteczki Vitis Junior. Szczegóły znajdziecie na stronie http://dentaidpolska.pl/produkty/vitis-junior/. Serdecznie zapraszamy!
Dentaid Polska
Dentaid Polska
dentaidpolska.pl
Add a comment...

Post has attachment
Paradontoza to bardzo poważna choroba, która bardzo często przez długi czas nie daje objawów. Niestety nieleczona prowadzi do utraty zębów. Dlatego nie należy bagatelizować pierwszych objawów, jakimi są obolałe i nabrzmiałe dziąsła, krwawiące podczas szczotkowania i nitkowania zębów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty wspomagające leczenie periodontologiczne. Szczegóły na stronie http://dentaidpolska.pl/produkty/perio-aid/.
Dentaid Polska
Dentaid Polska
dentaidpolska.pl
Add a comment...

Post has attachment
Podczas noszenia aparatu ortodontycznego bardzo ważna jest higiena jamy ustnej. Usuwanie resztek jedzenia po każdym posiłku czasami bywa uciążliwe, jednak jest niezbędne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty przeznaczone specjalnie dla osób noszących aparaty ortodontyczne. Szczegóły na stronie http://dentaidpolska.pl/produkty/vitis-orthodontic/. Serdecznie zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
Aby cieszyć się pięknymi i zdrowymi zębami bez próchnicy nie wystarczy tylko regularnie szczotkować zębów. Niezbędne jest również stosowanie nici dentystycznej oraz szczoteczek międzyzębowych, które pomagają w dokładnym czyszczeniu jamy ustnej z resztek pokarmu. Szczoteczki usuwają biofilm, który gromadzi się w przestrzeniach międzyzębowych, wokół aparatu ortodontycznego, protezy, implantów. Wysoka jakość produktów, które znajdziecie w naszej ofercie na stronie http://dentaidpolska.pl/produkty/interprox, zapewnia elastyczność i komfort użytkowania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiele osób cierpi na nadwrażliwość zębów. Jest bardzo nieprzyjemne uczucie, które towarzyszy spożywaniu gorących i zimnych napojów, a także słodyczy. Przeszywający ból często spowodowany jest nadmiernym odsłonięciem szyjek zębowych lub zniszczeniem szkliwa. Aby skutecznie sobie z nim radzić, polecamy stosowanie naszej pasty oraz płynu do płukania jamy ustnej DESENSIN (http://dentaidpolska.pl/produkty/desensin/). Skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych pod okiem stomatologa.
Dentaid Polska
Dentaid Polska
dentaidpolska.pl
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie Państwo preparaty wspomagające leczenie periodontologiczne. Paradontoza to bardzo poważa choroba jamy ustnej, dlatego ważne jest wczesne reagowanie i działanie profilaktyczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, dostępnymi na stronie http://dentaidpolska.pl/produkty/perio-aid/.
Dentaid Polska
Dentaid Polska
dentaidpolska.pl
Add a comment...

Post has attachment
Osobom korzystającym z implantów zębowych zaleca się korzystanie ze szczoteczek implantologicznych. Są to szczoteczki przeznaczone głównie do usuwania płytki nazębnej w okolicach przydziąsłowych, miejscach położenia implantów oraz protez zębowych. Produkty te świetnie sprawdzają się w codziennym użytku i walce o utrzymanie właściwej higieny jamy ustnej.

http://dentaidpolska.pl/produkty/vitis-szczoteczki-implantologiczne/vitis-implant-brush-szczoteczka-specjalistyczna/
Add a comment...

Post has attachment
Decydując się na protezę częściową lub całościową muszą Państwo pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji. Prawidłowa pielęgnacja i konserwacja protezy znacząco wydłuża jej żywotność i trwałość.

W jaki sposób dbać o protezę? Jak uniknąć codziennych problemów w użytku? O tym dowiedzą się Państwo z naszej strony internetowej - http://dentaidpolska.pl/w-jaki-sposob-nalezy-dbac-o-protezy-zebowe/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded