Profile cover photo
Profile photo
Mohammad Hadizadeh
10 followers
10 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
ماموپلاستی

به عمل جراحی کوچک کردن سینه ی خانم ها عمل جراحی ماموپلاستی کاهشی یا ماموپلاستی کاهنده گفته می شود . این نوع عمل جراحی به منظور کاهش اندازه ی سینه ها به کار گرفته می شود .

طی این عمل جراحی سینه ، چربی ، بافت غدد و پوست از سینه ها برداشته می شود و سپس تغییراتی در بافت ایجاد شده و سر سینه نیز اصلاح می شود . عمل ماموپلاسـتی بر روی زنانی که از ظاهر ، وزن و افتادگی سینه های خود ابراز نارضایتی می کنند ، انجام می شود . جراحی کوچک کردن سینه بر روی آقایان نیز انجام می شود که با عنوان ژنیکوماستی نیز شناخته می شود .
Add a comment...

Post has attachment
انکوپلاستی

جراحی انکوپلاستی یکی از روش های جراحی سرطان پستان است که همزمان به جراحی پلاستیک و زیبایی پستان نیز می پردازد.

در جراحی انکوپلاستی ، از تکنیک های خاصی استفاده می شود که به کمک آنها می توان پستان را مجددا بعد از برداشتن بافت آسیب دیده سرطانی، فرم داد یا ایجاد نمود.

بعد از جراحی علاوه بر حذف کردن کامل تومور سرطانی ، پستان بیمار نیز بسیار زیبا خواهد شد.
Add a comment...

Post has attachment
جراح سینه

جراح سینه : جراحی سینه نوعی جراحی پلاستیک است که از جراحی های محبوب بین آقایان و بیشتر بانوان است و با انتخاب جراح سينه فوق تخصص پلاستیک می توان جراحی زیبایی سینه ایمن و بدون عارضه احتمالی را تجربه نمود.

جراحی سینه به منظور بزرگ کردن سینه یا پروتز سینه و کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی و درمان سرطان سینه و در کل افزایش زیبایی و تناسب اندام انجام می شود.

ممکن است که این سوال برایتان پیش بیاید که خصوصیات بهترین جراح سینه چیست و چگونه بهترین جراح سينه خود را انتخاب نماییم و بهترين جراح سينه در تهران کیست ما در این مقاله با بیان خصوصیات که جراح سینه خوب باید داشته باشد شما را در انتخاب کمک خواهیم نمود.

ادامه مطلب: https://doctor-hadizadeh.com/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%87/
Photo
Add a comment...

عمل زیبایی سینه

عمل زیبایی سینه به منظور داشتن سینه هایی خوش فرم متناسب با آناتومی بدن انجام می شود که با تغییر سایز و موقعیت پستان و کوچک یا حجیم کردن و بالا کشیدن سینه صورت می گیرد.

برای اینکه از جراحی سینه نتایج مطلوبی را حاصل نمایید عمل سينه خود را توسط بهترین جراح سینه انجام دهید و توصیه های جراح سینه را که در جلسه قبل از عمل زیبایی سینه بیان می شود را رعایت نمایید.

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که بهترين جراح زيبايي سينه در تهران کیست ؟ افراد با پرس و جو از اطرافیان و سرچ کردن در موتورهای جستجو و مراجعه به مطب جراح سینه خود را انتخاب کنند.
ادامه مطلب: https://doctor-hadizadeh.com/%d8%b9%d9%85%d9%84-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b3%db%8c%d9%86%d9%87/
Add a comment...

Post has attachment
شیمی درمانی در سرطان سینه

شیمی درمانی در سرطان سینه : به استفاده از دارو ها بعد از جراحی سینه در درمان سرطان سینه شیمی درمانی گفته می شود ولی در اصطلاح به درمان سرطان شیمی درمانی می گویند.

با استفاده از دارو های ضد سرطان سلول هایی كه به صورت نامناسب رشد پیدا كرده اند نابود می شوند و یا رشد آن ها كند می شود.

شیمی درمانی در سرطان سینه به دو شكل تزریقی و یا خوراكی به كار برده می شود . باید توجه داشته باشید كه این دارو ها قادراند بر سلول های طبیعی نیز اثر ناخوشایند بگذارند اما پس از اتمام دوره ی شیمی درمانی بیشتر سلول های طبیعی به سرعت بهبود پیدا كرده و به حالت اولیه ی خود باز می گردند.
Add a comment...

Post has attachment
بزرگ کردن سینه

یکی از معروف ترین و شایع ترین جراحی های زیبایی سینه در بین خانم ها بزرگ کردن سینه توسط پروتز سینه است که در این مقاله درمورد آن صحبت می کنیم.

هر ساله هزاران خانم برای انجام جراحی بزرگ کردن سینه اقدام می کنند، برخی از آن ها در این باور هستند که سینه هایشان کوچک و شکل نا متوازنی دارند.

برخی از خانم ها نیز سینه هایشان رشد نکرده است و یاد بعد از شیر دهی و یا به مرور سن شکل خود را از دست داده اند.
Add a comment...

Post has attachment
هزینه پروتز سینه
جراحی پروتز سینه ، جزو جراحی های زیبایی به شمار می روند و به طور کلی هزینه پروتز سینه را فرد باید به طور آزاد پرداخت نماید.

هزینه پروتز سینه به چه مواردی بستگی دارد؟
هزینه پروتز سینه همچنین به نوع پروتز سینه و جنس آن شرکت تولید کننده پروتز سینه و نیز نوع مواد پرکننده نیز وابسته است.

Add a comment...

Post has attachment
تغییرات پوست سینه در سرطان
سرطان سینه
سرطان سینه ، شایع ترین سرطان در ایران محسوب می شود و همچنین اولین سرطان زنان ایرانی به شمار می آید. سالانه در حدود 10هزار مورد سریان جدید در کشور یافت می شود که سرعت رشدی معادل 5 درصد دارد به طوری که هر سال حدود 500 نفر به این آمار افزوده می شوند. میزان بروز آن نیز حدودا 30 در هر 100 هزار نفر از زنان ایرانی می باشد . بر اثر ابتلا به سرطان سینه تغییراتی در پوست ایجاد می گردد لذا در ذیل می خواهیم به موضوع تغییرات پوست سینه در سرطان بپردازیم.

Add a comment...

Post has attachment
درمان سرطان سینه
به طور معمول اولین قسمت که بعد از مبتلا بودن به سرطان سینه درگیر می شود ، غدد لنفاوی زیر بغل می باشد ، لذا در زمان عمل جراحی سرطان پستان به منظور درمان سرطان سینه ، تعدادی غدد لنفاوی زیر بغل نمونه برداری شده تا غدد درگیر برداشته شوند و همچنین با تعیین نمودن میزان درگیری و شدت بیماری نیز ، نیاز بیمار به درمان دیگری همچون اشعه درمانی مشخص می گردد و از گسترده شدن بیماری جلوگیری می شود . هم اکنون روشی به منظور برداشتن غدد لنفاوی ، به عنوان نمونه برداری از غدد لنفاوی نگهبان ابداع شده است .این تکنیک مورد اس
تفاده ی بسیاری از پزشکان و متخصصان برای درمان سرطان سینه به کار برده می شود .

Add a comment...

Post has attachment
انواع پروتز سینه
پروتز سینه دارای انواع مختلفی است که ، بر اساس جنس مواد پر کننده ، اندازه ، شکل و میزان برجستگی و جنس خود پروتز طبقه بندی می شود . بنا بر نظر جراح سینه و با توجه به نیاز ها و خواسته های بیمار یکی از انواع پروتز سینه انتخاب می شود .

پروتز های سینه از نظر مواد پرکننده به دو نوع نقسیم می شوند :
پروتز های سالینی ( آب نمکی ) : پروتزهای آب نمکی نیاز دارند تا بعد از قرار گرفتن در سینه با مایع پر شوند برای قرار دادن این نوع از پروتز سینه برش کوچکتری نسبت
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded