Profile cover photo
Profile photo
ADWOKAT BEATA ZAWADZKA- KOWALCZYK. KANCELARIA ADWOKACKA
3 followers
3 followers
About
ADWOKAT BEATA ZAWADZKA- KOWALCZYK. KANCELARIA ADWOKACKA's posts

Post has attachment
Zbliża się Sylwester. Życzymy doskonałej zabawy. A na Nowy Rok życzymy wszystkiego najlepszego, samych radosnych dni i uśmiechu na twarzach!
http://dobryadwokat.org.pl
Photo

Post has attachment
Zapowiada się ciężki rozwód? Jeśli masz naprawdę bardzo trudną sytuację życiową skontaktuj się z nami. Na pewno Ci pomożemy!
http://dobryadwokat.org.pl/
Photo

Post has attachment
Nasza kancelaria adwokacka w Tczewie świadczy usługi prawne w wielu dziedzinach. Działamy w prawie karnym, gospodarczym, cywilnym, rodzinnym, spadkowym, administracyjnym, pracy oraz celnym.
http://dobryadwokat.org.pl/

Post has attachment
Masz pytania dotyczące naszej oferty? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu lub mailowo. Potrzebne dane kontaktowe znajdziecie na http://dobryadwokat.org.pl/kontakt.
Photo

W celu uzyskania szczegółowych informacji ofertowych zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Przypominamy, że siedziba naszej kancelarii mieści się w Tczewie przy ulicy Paderewskiego 19b. Dokładne dane teleadresowe umieszczone zostały pod adresem: http://dobryadwokat.org.pl/.

Post has attachment
To co odróżnia nas od stale rosnącej konkurencji, to rzetelne podejście do klienta i jego potrzeb. Dokładnie tłumaczymy i podajemy do wiadomości klienta każdą wykonywaną przez nas czynność prawną. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: http://dobryadwokat.org.pl/.
Photo

Prawo nie ma przed nami żadnych tajemnic. Wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala nam na świadczenie wysokojakościowych usług. Zapraszamy do współpracy długoterminowej i nie tylko. Więcej informacji ofertowych umieszczonych zostało pod adresem: http://dobryadwokat.org.pl/. 

Post has attachment
W centrum naszego zainteresowania na pierwszym miejscu stoi zawsze klient i jego zadowolenie. Cały czas pogłębiamy wiedzę poprzez uczestnictwo w różnorodnych konferencjach naukowych. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać: http://dobryadwokat.org.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Przypominamy, że głównym przedmiotem naszej działalności jest reprezentowanie klientów przed urzędami, sądami oraz jednostkami administracyjnymi. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Więcej informacji o charakterze naszej działalności znajdą Państwo pod adresem: http://dobryadwokat.org.pl/.
Photo

Mediacja to jeden z kluczowych sposobów rozstrzygania sporów. Pozwala ona na najszybsze i najbardziej efektywne rozwiązanie problemu. Pomożemy Państwu w przeprowadzeniu mediacji. Szczegółowy opis oferty umieszczony został na stronie internetowej: http://dobryadwokat.org.pl/.
Wait while more posts are being loaded