Profile cover photo
Profile photo
Galeria Zdrowia Aleksandra Markiewicz
About
Galeria Zdrowia Aleksandra Markiewicz's posts

Post has attachment
Urządzenie VeinWave zamyka naczynka dzięki kontrolowanej energii wysokiej częstotliwości przekazywanej przez mikroskopijną igłę. Zabieg jest w zasadzie bezbolesny i nie powoduje skutków ubocznych w postaci blizn lub przebarwień. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://salonkosmetyczny-olsztyn.pl/oferta-i-zabiegi/.
Photo

Post has attachment
Zabiegi złuszczające mają na celu złuszczenie lub rozpuszczenie i częściowe usunięcie warstwy rogowej naskórka. Tam gdzie komórki zostały usunięte organizm natychmiast zaczyna wytwarzać nową, zdrową tkankę. Otwierają się mieszki włosowe i pory ułatwiając wchłanianie substancji czynnych zawartych w kosmetykach. Poprawia się przepływ krwi w naczyniach włosowatych przyspieszając proces odnowy skóry. Uzyskujemy znaczna poprawę stanu i kondycji skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://salonkosmetyczny-olsztyn.pl/oferta-i-zabiegi/.
Photo

Post has attachment
Fotoodmładzanie IPL niweluje uszkodzenia posłoneczne skóry. Należy pamiętać, że promienie słoneczne indukują proces fotostarzenia, czyli przyspieszonego starzenia skóry, oraz nowotwory skóry. Poddawanie się zabiegom fotoodmładzania opóźnia proces starzenia oraz zmniejsza ryzyko zachorowania na raka skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://salonkosmetyczny-olsztyn.pl/oferta-i-zabiegi/.
Photo

Post has attachment
Terapia laserem jest bardzo skuteczna w leczeniu trądziku. Światło lasera powoduje szybkie gojenie się istniejących zmian oraz zapobiega powstawaniu nowych. Precyzyjnie dobrana wiązka światła wnika w głąb skóry i działając na gruczoły łojowe ogranicza produkcję sebum. Światło lasera ma też właściwości odkażające i obkurczające pory. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://salonkosmetyczny-olsztyn.pl/oferta-i-zabiegi/.
Photo

Post has attachment
Karboksyterapia, to nowatorski zabieg polegający na precyzyjnym wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Ważną informacją jest, iż podawany dwutlenek węgla jest czystym, medycznym gazem, co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://salonkosmetyczny-olsztyn.pl/oferta-i-zabiegi/.
Photo

Post has attachment
Mezoterapia bezigłowa pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na głębokość niezbędną dla danej procedury zabiegowej. To nowoczesne, nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie estetyczne wykorzystywane w walce z różnymi niedoskonałościami skóry. Technologia ta jest wykorzystywana w zabiegach antycellulitowych, zmniejszających rozstępy, a także w terapiach przywracających skórze jędrność, kuracjach regenerujących, nawilżających i odmładzających. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.salonkosmetyczny-olsztyn.pl.
Photo

Post has attachment
Karboksyterapia to zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Dwutlenek węgla w medycynie wykorzystywany od kilkudziesięciu lat. Okazało się, że gaz wprowadzany pod skórę poprawia również jej stan i wygląd. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.salonkosmetyczny-olsztyn.pl.
Photo

Post has attachment
Resurfacing to zabieg, który powoduje odmłodzenie skóry, poprawia jej gęstość i jędrność, usuwa wszelkie blizny, zmarszczki, uszkodzenie posłoneczne, powiększone pory i przebarwienia oraz ujednolica koloryt. Skóra staje się odświeżona, napięta i odzyskuje utracony blask. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.salonkosmetyczny-olsztyn.pl. 
Photo

Post has attachment
Regularne usuwanie zbędnego owłosienia, niezależnie od metody depilacji, jest kłopotliwe i czasochłonne. Dlatego każda kobieta marzy o pozbyciu się odrastających włosków raz na zawsze. Jednak, kiedy zaczynamy myśleć o depilacji trwałej, zwykle jest już na nią za późno. Nie czekaj na słoneczne dni, które uniemożliwią Ci wykonanie depilacji laserowej i zapoznaj się z naszą ofertą już dziś. Zapraszamy również do zapoznania się z stroną: www.salonkosmetyczny-olsztyn.pl oraz kontakt w razie jakichkolwiek pytań. 
Photo

Post has attachment
Czy wiesz czym jest zabieg bankietowy? Jest to kompleksowy rytuał twarzy stworzony specjalnie dla kobiet, które potrzebują natychmiastowego efektu odświeżenia, liftingu oraz rozjaśnienia twarzy. Idealnie sprawdzi się przed ważnym spotkaniem lub uroczystością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://salonkosmetyczny-olsztyn.pl/oferta-i-zabiegi/.
Photo
Wait while more posts are being loaded