Profile cover photo
Profile photo
TUR-TRANS-GAPSA Spółka Jawna o/Bratuszyn
About
Posts

Post has attachment
W odpowiedzi na stale rosnące potrzeby naszych klientów uruchomiliśmy m.in. usługę magazynowania towarów. Dysponujemy przestronnym magazynem zlokalizowanym w centralnej części Polski w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się zarówno załadunkiem, jak i rozładunkiem, a także monitorowaniem ilości towaru. Ponadto nasz magazyn jest objęty całodobowym dozorem, a na terenie obiektu zainstalowano monitoring wraz z alarmem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji.
http://www.turtrans.eu/pl.oferta.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od ponad 20 lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu przeładunku, załadunku, składowania, a także konfekcjonowania towarów. Wyróżniamy się nie tylko profesjonalnym podejściem, ale także niezawodnością i gruntowną znajomością rynku. Ponadto wszystkim naszym klientom zapewniamy całodobowe wsparcie. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami oferty.
http://www.turtrans.eu/pl.oferta.html
Add a comment...

Korzystamy z systemów nawigacji satelitarnej GPS, dzięki czemu mamy możliwość precyzyjnego zlokalizowania pojazdów oraz monitorowania ich prędkości, historii przebiegu i ogólnego procesu eksploatacji. W razie wystąpienia jakiejkolwiek problemów informacje o lokalizacji pojazdu od razu trafiają do właściciela. Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.turtrans.eu/pl.tabor.html.
Add a comment...

Post has attachment
Chcemy być dla Państwa coraz lepsi, dlatego nieustannie poszerzamy swoją ofertę o nowe rozwiązania. Jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego magazynu, który mieści się w centralnej części Polski. Z chęcią pomożemy Państwu we wszystkich sprawach dotyczących magazynowania towarów. Zapraszamy: http://www.turtrans.eu/pl.oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego taboru pojazdów. Znajdują się w nim nie tylko standardowe samochody transportowe, ale również pojazdy chłodnicze przystosowane do przewozu produktów wymagających zachowania optymalnych temperatur: http://www.turtrans.eu/pl.tabor.html.
Add a comment...

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów zajmujemy się również magazynowaniem towarów. Magazyn, którym dysponujemy posiada ogromne możliwości dystrybucyjne. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo pod adresem: http://www.turtrans.eu/pl.oferta.html#lagerung.
Add a comment...

Współpraca z naszą firmą, to gwarancja zadowolenia. Jesteśmy fachowcami, co oznacza, że wszystkie powierzone zlecenia wykonujemy szybko, sprawnie i terminowo. Najważniejszy jest dla nas klient i jego zadowolenie. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać: http://www.turtrans.eu/pl.
Add a comment...

Post has attachment
Współpraca z naszą firmą to gwarancja usług utrzymanych na najwyższym poziomie. Na specjalne życzenie klientów jesteśmy w stanie zorganizować transport autem wyposażonym w ręczny wózek paletowy oraz windę. Nasze rozwiązania dopasowujemy do potrzeb odbiorców. Szczegółowy opis działalności umieszczony został na stronie internetowej: http://turtrans.eu/. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
O jakości naszych usług świadczy najlepiej stale powiększające się grono zadowolonych klientów. W celu uzyskania szczegółowych informacji ofertowych zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w siedzibie firmy. Dokładne dane teleadresowe umieszczone zostały pod adresem: http://www.turtrans.eu/kontakt/. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded